Szybkie dojście...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marszczerano
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2013
    • 271

    #31
    Problem nie tkwi w samym szybkim dochodzeniu, a w podejsciu do tego 'problemu' (problemem nie jest, zalezy od podejscia).

    Jesli jest to seks z partnerka ktora znasz jakis czas to podejdz do tego z lekkim humorem, po pierwszym szybkim, przedwczesnym strzelaniu powiedz po prostu, ze to dopiero rozgrzewka czy tam runda 1 ...

    Po 4 czy tam 5 razie bedzie co raz dluzej.

    Tak, pisze z doswiadczenia

    Zauwazylem dobra rade wyzej, zawsze mozesz powiedziec, zeby Ci zwalila czy zrobila loda, da Ci to troche wiecej sekund jak bedziesz wchodzil
    Dla mnie to troche glupie kochac sie tylko raz (nie daj boze, ze 30sek), wytrzec fiuta i isc spac...
    Last edited by marszczerano; 06-04-14, 21:07.
    Mam coś co nie ma wielu z Was, marzenia i ambicje.

    Skomentuj

    • yebudubu

      #32
      Jeszcze jedna rzecz. Często podczas masturbacji dopada mnie taki jakby lekki wytrysk - już po chwili od rozpoczęcia dochodzi to takiego maleńkiego wytrysku, dosłownie kilka kropel. Jednak po tym mogę jechać jeszcze dalej, aż do właściwego finiszu. Ma ktoś tak jeszcze?

      Skomentuj

      • robusss
        Świętoszek
        • Nov 2012
        • 41

        #33
        Najlepiej wczesniej sobie raz zwal konia i seks zacznij w pozycji na jezdzca ( podczas seksu skup sie na np: muzyce , nie mysl o seksie) zostaja jeszcze gumki przedluzajace stosunek
        To o czym napisales to preejakulat - przedwytrysk to taki jakby naturalny lubrykant , jeszcze nie wytrysk :-D
        "Za prawdziwych przyjaciół i za inne brednie.
        Za dziewczyny, które są nam wierne,bo sami jesteśmy wierni,
        I za to, że jesteśmy tego tak ślepo pewni."

        Skomentuj

        • yebudubu

          #34
          Napisał robusss
          Najlepiej wczesniej sobie raz zwal konia i seks zacznij w pozycji na jezdzca ( podczas seksu skup sie na np: muzyce , nie mysl o seksie) zostaja jeszcze gumki przedluzajace stosunek
          Seks mam "przyjemność" uprawiać jedynie z własną ręką


          Napisał robusss
          To o czym napisales to preejakulat - przedwytrysk to taki jakby naturalny lubrykant , jeszcze nie wytrysk :-D
          Nie, nie chodzi mi o prejakulat, potrafię go rozróżnić od spermy. Po prostu czasem rozpocznę masturbację, chwila moment i czuję jak coś leci, wycieknie parę kropel spermy, lecz potem mogę dalej aż do orgazmu połączonego z właściwym wytryskiem

          Skomentuj

          • jacus.i28
            Świętoszek
            • Apr 2014
            • 22

            #35
            musisz "poćwiczyć", można nauczyć się kontrolować własną erekcję i to kiedy przychodzi wytrsyk

            Skomentuj

            • jrzyboy
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 227

              #36
              z kąt masturbacja - może sprobuj "edging" ! może to pomóc podczas stosunku !
              sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

              Skomentuj

              • KoneserSmaków
                Erotoman
                • Jan 2012
                • 560

                #37
                Napisał jrzyboy
                z kąt masturbacja
                skąd...

                Skomentuj

                • Kabal
                  Świętoszek
                  • Oct 2006
                  • 37

                  #38
                  ja na szczęscie nie miałem problemów z szybkim dochodzeniem, na poczatku trwało to ze 20 minut, ale jest jest przede wszystkim kwestia psychiki, tak jak tu wyżej pisano, spróbuj stosunku przerywanego, jesli będziesz za szybko dochodził to zacznij myśleć o czymś niezwiązanym z seksem, zmniejszaj tempo penetracji, może spóbuj sobie zwalić tuz przed i po kilku minutach spróbuj z partnerką, najlepszym lekiem nie jest masturbacja a częste stosunki, zobaczysz, z czasem zaczniesz nabierać pewności siebie i panować nad swoim organizmem

                  Skomentuj

                  Working...