W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Męski tyłek

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    #46
    to jak oglądacie sie za naszymi rowami to nie chcecie nam tylko wsadzać?

    Skomentuj

    • .atraM
      Świętoszek
      • Jul 2010
      • 24

      #47
      My chcemy je po prostu dotykać, macać i dawać w nie klapsy i chętnie pooglądałybyśmy mężczyzn chodzących nago po domu!
      "W baśniach księżniczka całuje ropuchę, a ta zamienia się w pięknego księcia. Zaś w życiu księżniczka całuje księcia, a on przeistacza się w ropuchę." - Paulo Coelho

      Skomentuj

      • Greeneyed
        Świntuszek
        • Aug 2010
        • 56

        #48
        pewnie, że zwracam uwagę, a najpiękniejszy jaki widziałam miał pewien koleś w autobusie, nie mogłam skupić się na czytaniu, tylko się na niego gapiłam, do tej pory jak sobie przypomnę, to mi się coś robi, aż się chciało go dotknąć
        No Hell to discover
        I've got it all inside myself

        Skomentuj

        • -Sukub-
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2010
          • 372

          #49
          Ja za to lubie większe, krągłe pośladki. Nalepiej nieowłosione, delikatne i cudownie drżące podczas sexu.

          Teraz mój partner ma owłosony tyłeczek.. alee.. w nim jakimś cudem wszystko mnie podnieca.
          'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

          Skomentuj

          • soczysta
            Świntuszek
            • Apr 2011
            • 82

            #50
            Idealny to ten który ma mój facet! Absolutnie najsexsowniejszy na świecie. Kształtny, gładki, jędrny... Uwielbiam!

            Skomentuj

            • nirvanka
              Świętoszek
              • Apr 2011
              • 8

              #51
              Uwielbiam męską pupę, ale musi być jędrna i twarda - taka, ze gdy klepniesz to się ręka odbije
              Poza tym jest to chyba jedyna cześć ciała której zazdroszczę facetom
              0statnio edytowany przez Kata; 11-05-11, 19:49. Powód: Formatowanie

              Skomentuj

              • hibiku
                Świntuszek
                • May 2010
                • 95

                #52
                Nigdy nie zwracałam uwagi na tę część, póki nie spotkałam tego Jednego (tyłka oczywiście;p). Zgrabny, jędrny... to jedyne miejsce na całym ciele gdzie mu się jakakolwiek porcja tłuszczu ulokowała;p Czasem się śmieje, jak nie mogę się od niego oderwać;]

                Skomentuj

                • cmanson
                  Ocieracz
                  • Jul 2011
                  • 185

                  #53
                  Obsesja na punkcie męskiego tyłka.

                  Jak w temacie .
                  Czy sa na BT kobiety,które mają obsesje na punkcie męskiego tyłka?
                  Tylko chciałbym tu rozgraniczyć obsesje na punkcie pośladków, od tej dotyczącej "oczka".
                  Czy lubicie, a moze uwielbiacie całować/lizać tam meżczyzne??Chcecie go przelecieć?
                  A może oglądać fotki męskich dziurek?
                  Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

                  Skomentuj

                  • Maryja_dziewica
                    Perwers
                    • Nov 2011
                    • 902

                    #54
                    Nie ma boskiego ciała bez zgrabnej dupy. Gdybym miała taką na wyłączność, na pewno nie ograniczałabym się do patrzenia.
                    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                    Skomentuj

                    • aryman
                      Banned
                      • Aug 2012
                      • 136

                      #55
                      Nikt Ci nie uczył, że mężczyznom z reguły się nic w pupala nie wtyka? Wystarczy raz na całe życie, że po 50-tce urolog będzie namiętnie grzebał tam paluchem.

                      Skomentuj

                      • Maryja_dziewica
                        Perwers
                        • Nov 2011
                        • 902

                        #56
                        Jeśli adresatką jestem ja, to uprzejmie informuję, że nie miałam na myśli penetracji odbytu ani innych działań z nim związanych
                        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                        Skomentuj

                        • She.
                          Świętoszek
                          • Dec 2012
                          • 27

                          #57
                          Jeszcze nigdy nie złapałam się na tym, że patrzę na męskie pośladki. Po prostu są one dla mnie niezbyt pociągające. Lubię każdy tyłek, oby tylko nie wyglądał jak kobiecy i nie był zbyt wystający. : P

                          Skomentuj

                          • MsMisska
                            Perwers
                            • Jan 2012
                            • 1409

                            #58
                            Czasami lubię sobie pooglądać jakieś obce tyłki.

                            Skomentuj

                            • Bachanatka
                              Ocieracz
                              • Sep 2012
                              • 130

                              #59
                              Napisał cmanson
                              Czy lubicie, a moze uwielbiacie całować/lizać tam meżczyzne??Chcecie go przelecieć?
                              A może oglądać fotki męskich dziurek?
                              Ja tam uwielbiam cały pakiet . Ogólnie rzecz biorąc lubię takie nieco bardziej kobiece tyłki i bez mocno widocznych dołeczków. To czy pośladki są wydepilowane czy tez nie w sumie mnie nie obchodzi.
                              Jeśli chodzi o rimming - Nie miałabym oporu, gdyby wszystko było świeżo umyte. Tylko luby mi się peszy i wstydzi , wiec nie będę go na razie nagabywać.
                              Ale lubię mu czasem coś wsadzić, paluszek , mały wibratorek itd. Ostatnio próbuje go na plug namówić , ale boi się spróbować bo u mnie nieco trudno wchodzi i teraz wyobraża sobie ze wiążą się z tym wielkie boleści.
                              A jeśli chodzi o strap-on - na razie ta fantazja jest w kategorii wishful thinking, ale może kiedyś się uda

                              Skomentuj

                              Working...