W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Facet w satynowej sukni ślubnej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • w351
    Świntuszek
    • Apr 2007
    • 86

    Facet w satynowej sukni ślubnej

    Pytanie do facetów: czy próbowaliście kiedyś ubrać na gołe ciało taką śliczną suknię ślubną ze śliskiej satyny? Ja kiedyś spróbowałem i uczucie było nieziemsko odlotowe, nawet sobie nie wyobrażałem jakie to może być przyjemne. Czy któryś z Was też ma podobny fetysz?
  • piter_ulegly
    Ocieracz
    • Nov 2010
    • 121

    #2
    Ja kupiłem sobie suknie ślubna jest za****sta bo ma koło i tez gorset

    Skomentuj

    • karolciamis
      Świntuszek
      • Apr 2012
      • 53

      #3
      Mój poprosił mnie o pozwolenie założenia mojej sukienki jeszcze w noc poślubną. Ale znałam już jego "preferencje" więc już na weselu się śmiałam czy on tej nocy pragnie mnie czy mojej sukienki i bielizny. Sukienka niestety po klku latach naszych szleństw nie wytrzymała ale satysfakcji było z tego dużo jako że już i długo poślubie potrafiłam się w nią ubrać aby mógł mnie mieć tak jak wtedy.

      Skomentuj

      • piter_ulegly
        Ocieracz
        • Nov 2010
        • 121

        #4
        sympatycznie
        Zazdroszczę troszeczkę


        Napisał karolciamis
        Mój poprosił mnie o pozwolenie założenia mojej sukienki jeszcze w noc poślubną. Ale znałam już jego "preferencje" więc już na weselu się śmiałam czy on tej nocy pragnie mnie czy mojej sukienki i bielizny. Sukienka niestety po klku latach naszych szleństw nie wytrzymała ale satysfakcji było z tego dużo jako że już i długo poślubie potrafiłam się w nią ubrać aby mógł mnie mieć tak jak wtedy.

        Skomentuj

        • Leather Looner
          Świętoszek
          • Mar 2021
          • 3

          #5
          Od kiedy pamiętam fascynowały mnie kobiety w długich trzeszczących skórzanych płaszczach. Załapałem fascynację sukniami ślubnymi po wizycie na satin forum w temacie cum or not to cum in wedding dress. Oczywiście że cum in. =) Swojej pierwszej sukni szukałem prawie 2 lata. Niby prosta sprawa satyna lub tafta sznurowana na plecach w rozmiarze 42-44 linia A lub princessa, solidnie uszyta no i najważniejsze ma działać na wyobraźnię
          Facet który, szukał sukni dla siebie może wiedzieć o co mi chodzi.
          W końcu znalazłem suknię od Farrage. Oczywiście używaną, aby było ciekawiej. Suknia jest solidnie uszyta jak skórzany płaszcz. Dokupiłem satynowe długie rękawiczki i białe buty na obcasie r. 44. Bum to jest to. Za pierwszym i za każdym następnym razem. Do zabawy z suknią pasuje mi fioletowy GL700. Baloniarze wiedzą o co chodzi. Żona miała tylko jedno ale, że używana i są z nią związane czyjeś silne emocje i obiecała że kupi mi nową. W międzyczasie kupiłem suknię ślubną uszytą z grubej mocnej satyny z halką. Halki nie używam. =).
          Pytanie do Pitera_Uległego. Dlaczego wybrałeś dla siebie tą konkretną suknię ?
          0statnio edytowany przez Leather Looner; 18-03-21, 08:32.

          Skomentuj

          • piter_ulegly
            Ocieracz
            • Nov 2010
            • 121

            #6
            Wybrałem ze względu na gorset i koło z chalką wydaje mi się ze jest super kobieca czuje się w niej sexi na tyle ile to możliwe
            Każdy lubi co innego

            Napisał Leather Looner
            Od kiedy pamiętam fascynowały mnie kobiety w długich trzeszczących skórzanych płaszczach. Załapałem fascynację sukniami ślubnymi po wizycie na satin forum w temacie cum or not to cum in wedding dress. Oczywiście że cum in. =) Swojej pierwszej sukni szukałem prawie 2 lata. Niby prosta sprawa satyna lub tafta sznurowana na plecach w rozmiarze 42-44 linia A lub princessa, solidnie uszyta no i najważniejsze ma działać na wyobraźnię
            Facet który, szukał sukni dla siebie może wiedzieć o co mi chodzi.
            W końcu znalazłem suknię od Farrage. Oczywiście używaną, aby było ciekawiej. Suknia jest solidnie uszyta jak skórzany płaszcz. Dokupiłem satynowe długie rękawiczki i białe buty na obcasie r. 44. Bum to jest to. Za pierwszym i za każdym następnym razem. Do zabawy z suknią pasuje mi fioletowy GL700. Baloniarze wiedzą o co chodzi. Żona miała tylko jedno ale, że używana i są z nią związane czyjeś silne emocje i obiecała że kupi mi nową. W międzyczasie kupiłem suknię ślubną uszytą z grubej mocnej satyny z halką. Halki nie używam. =).
            Pytanie do Pitera_Uległego. Dlaczego wybrałeś dla siebie tą konkretną suknię ?
            To moje cudo , jak się podoba ? Wiem , wiem mało satyny ale ślubna
            Załączone Pliki
            0statnio edytowany przez sister_lu; 03-05-21, 11:28.

            Skomentuj

            • Sixsixsix
              Ocieracz
              • Oct 2006
              • 133

              #7
              No i dosyć ciekawe

              Skomentuj

              • Satynowyswiat
                Świętoszek
                • Apr 2021
                • 3

                #8
                Ja też ubierałem kupiłem ale długo na sobie jej nie miałem doszedłem w kilka minut, Epickie

                Skomentuj

                • delta2
                  Świntuszek
                  • Apr 2010
                  • 71

                  #9
                  No to jestem po raz kolejny tym co widzę bo myślałem że tylko mam taką zajawkę. Co prawda od końcówki 2015 ale jednak.



                  Bo moja przygoda zaczęła się od poszukiwań białych szpilek i tego typu butów ale naszło mnie by przymierzyć taką suknie i po prostu odczucia zwaliły mnie z nóg.


                  Ma to swój ogromny urok. Do tego stopnia że cały czas w planach mam szkolenie konsultanta ślubnego oraz próbowałem zorganizować sobie zabawę na styl wesela ! Nawet pisałem do odpowiednich osób z branży.



                  Ale fakt szukanie sukni dla siebie to trudne wyzwanie. Ja znalazłem u siebie w mieście ale udało się kupić dopiero po 2 latach i czeka ona na poprawki od długiego już czasu.



                  Natomiast co do kompozycji to preferuje kozaki , do tego bolerko , rękawiczki i kapelusz z szerokim rondem , innymi słowy wszystko co się da w komplet.





                  Jeżeli chodzi o sprawy balonów to raczej ogromne czerwone serce ewentualnie na balonie GL1200. Ja osobiście uważam że czerwony pasuje lepiej i uwielbiam wsiadać między wzgórkami balonu serca , nabiera fajnego kształtu "kluski". Choć tu mam sporo różnych pomysłów na połączenia z innymi zamiłowaniami np siodło czy oficerki do jazdy konnej w ślubnej kolorystyce a są nawet w planie zakupy dmuchanego zamku w ślubnej stylistyce.



                  I też osobiście preferuje miękki materiał choć skóra też jest ciekawą opcją o czym ci wspominałem Leather Looner



                  Pozdro
                  Załączone Pliki
                  0statnio edytowany przez delta2; 29-04-21, 23:57.

                  Skomentuj

                  • piter_ulegly
                    Ocieracz
                    • Nov 2010
                    • 121

                    #10
                    Dzisiejsza moja sesja
                    Załączone Pliki

                    Skomentuj

                    • Sixsixsix
                      Ocieracz
                      • Oct 2006
                      • 133

                      #11
                      Ładnie i jak ?

                      Skomentuj

                      Working...