W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przeciętnie - co kiedy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ktwa
    Świntuszek
    • Oct 2009
    • 70

    Przeciętnie - co kiedy

    z góry piszę, że jak ktoś chce pisać jakieś głupie wypowiedzi bez konkretów to niech sobie odpuści, bo to wiem


    ogólnie chciałem zapytać średnio jeśli patrzycie na swoje doświadczenie to po jakim czasie dziewczyna chce się przytulać, całować, uprawiać seks itd

    poznałem dziewczynę (jeszcze nie związek ale na najlepszej drodze mam nadzieje) i na pożegnanie się przytulamy, no i tyle, a nie ukrywam że chciałbym coś więcej, a przynajmniej więcej przytulania

    ona ogólnie była w związkach po pół roku i np. coś tam w rozmowie mówiła, że po pół roku może zaufać itd, to mi trudno wybadać bardzo X_x
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    #2
    ech, bezsensowny i dziecinny ten temat.
    sam się zastanów i powinieneś dość na przykład do takich wniosków:
    - zależy od dziewczyny
    - zależy od chłopaka
    - zależy od chemii
    jak widzisz, że jej się podobasz, to na co czekać? zrób pierwszy krok i tyle. żeby mieć ochotę się z kimś przytulać, potrzebna jest też jakaś więź, ale bez przesady, główną rolę odgrywa tu fizyczność, chęć bycia blisko itp.
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • ktwa
      Świntuszek
      • Oct 2009
      • 70

      #3
      juz mi pisala na gg ze jej sie podobam, ale... tez w realu mi opowiadala historie jak to ja chlopak/kolega zawiozl pod jego dom, a mieli gdzies indziej jechac czyli w kontekscie "krzywych akcji", wiec nie bardzo wiem co robic zeby jej nie urazic, do tego stopnia ze uwazam zeby jej nie dotknac... tak mi sie wydaje ze ona boi sie takich sytuacji i ze np jesli ja przytule to jej sie wlaczy taka bajka ze wlasnie jest taka sytuacja...

      Skomentuj

      • TenderSugar
        Ocieracz
        • Feb 2012
        • 147

        #4
        Temat mało sensowny. Nie ma żadnych reguł na to. No ale...
        Przytulenia - pierwsze spotkanie
        Pocałunki - raz trzecie, z pozostałymi wcześniej.
        Sex - od pierwszego spotkania do 2 miechów
        Mogłem się jebnąć w tych cyferkach, nie liczyłem tego nigdy, nie przywiązywałem wagi - fajna osoba - spotykałem się i samo wychodziło.
        Wszystko zależy od dwóch osób zainteresowanych. Od chemii w powietrzu, od napięcia, od pociągu. I masa innych czynników.
        I autorze, jak zawsze - sprawy w swoje ręce, jesteś facetem, pocałuj ją. Może i za Ciebie ktoś by to zrobił ale...nie w tym przypadku raczej. Inaczej byś tego nie pisał.

        Skomentuj

        • Malinka_a
          Perwers
          • Feb 2011
          • 1219

          #5
          zastanów się nad tym, co chcesz napisać, a potem pisz, bo ciężko cokolwiek z tego zrozumieć.
          jeśli naprawdę czuje do Ciebie jakaś chemię, powinna wysyłać CI drobne sygnały, dążyć do tego, by być blisko... a Ty powinieneś na nie instynktownie reagować i działać.
          widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
          jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
          bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2703

            #6
            ktwa, jakich Ty od nas oczekujesz odpowiedzi stawiając takie pytanie?

            Wszystko zależy od tych 2 osób, czasem może trochę więcej od faceta. Bywa, że to kobieta czeka, aż on zrobi ten pierwszy ruch.
            Jeśli jest chemia, to nawet podczas pierwszego spotkania można się posunąć do absolutnie wszystkiego ale zasady nie ma. Wszystko zależy od oczekiwań, temperamentów, sytuacji a czasem nawet wychowania.
            Miałam koleżankę, która z seksem czekała do 5ciej randki, aby nikt ją nie wziął za łatwą.
            Nie napisałeś w jakim jesteście wieku.
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • ktwa
              Świntuszek
              • Oct 2009
              • 70

              #7
              Napisał kalilah
              nie napisałeś w jakim jesteście wieku.
              22, 25

              Skomentuj

              • znowuzapilem
                SeksMistrz
                • Nov 2010
                • 3555

                #8
                Całowanie 1 dzień
                Całowanie z języczkiem 2 dzień
                Całowanie z języczkiem dziewicę 1,5 tygodnia
                Macanko 1,5 tygodnia
                Sex 3 tygodnie
                Sex z dziewicą 3 miesiące
                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                Skomentuj

                • Kalilah
                  Administrator
                  • Mar 2012
                  • 2703

                  #9
                  Nie moglibyśmy być razem, 3 tygodnie czekania na seks? Która to wytrzymuje...
                  My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                  Regulamin forum

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    #10
                    Kali ale ja pisałem ile ja musiałem czekać a nie ile na mnie trzeba czekać. Ja jestem gotów tu i teraz;P
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • Malinka_a
                      Perwers
                      • Feb 2011
                      • 1219

                      #11
                      u mnie były macanki po jakimś tygodniu związku , kwestia chemii i poczucia, że to ten.
                      widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                      jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                      bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                      Skomentuj

                      • tekameikite
                        Świętoszek
                        • Nov 2011
                        • 1

                        #12
                        Dziewczynie trzeba dać to poczucie szczęścia, kochać ją nie tylko dlatego, żeby mieć co ruchać
                        0statnio edytowany przez tekameikite; 16-08-12, 23:57.

                        Skomentuj

                        • ktwa
                          Świntuszek
                          • Oct 2009
                          • 70

                          #13
                          Napisał tekameikite
                          Wydaję mi się, że jak obojgu na sobie zależy, to nawet można wszystko od razu
                          ale widzisz, Ty jestes facetem, ja rowniez, tez tak mysle, ale ostatnio zapytalem laski z ktora mi nie wyszlo to powiedziala ze "ona ma zasady" i okreslila laske z ktora teraz chodze ze "jest latwa", dla mnie to debilizm, ale dla kobiet norma :/
                          Napisał tekameikite
                          Dziewczynie trzeba dać to poczucie szczęścia, kochać ją nie tylko dlatego, żeby mieć co ruchać
                          ale to chyba wrecz standard

                          Skomentuj

                          • ktwa
                            Świntuszek
                            • Oct 2009
                            • 70

                            #14
                            a jak zainicjowac calowanie z jezyczkiem ? bo nie wiem jaka moze byc jej reakcja kiedy wsune jej jezyk , ostatnio calowalismy sie juz normalnie czyli w usta (a nie policzek)

                            Skomentuj

                            • Kalilah
                              Administrator
                              • Mar 2012
                              • 2703

                              #15
                              Czekasz na odpowiedni moment i do dzieła, to nie jest takie trudne. Tylko wcześniej nastrój zbuduj
                              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                              Regulamin forum

                              Skomentuj

                              Working...