W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wyglad partnera

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #31
    no ale nie powiesz mi ze delikatna nie jest :> taka wlasnie do Ciebie pasuje
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • Redchemist
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 396

      #32
      Falcon-może się mylę dokonując pewnej nadinterpretacji ale domniemam, że chcesz abyśmy opisali Twoją kobietę i najlepiej w samych superlatywach

      "Słodka"-niestety dziewczyny nie mam Proponuję także rozwazyć problem stricte teoretyczne: Faktycznego partnera proponuję na moment"odłożyć" na bok i skupić się na potencjalnym partnerze obecnych tutaj forumowiczów bazując po ich wypowiedziach(ewentulanie zdjęciach ect..) Czy są jakieś sugestie?
      Varium et mutabile semper femina

      Skomentuj

      • Falcon
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2005
        • 369

        #33
        no jest jest, a skad ty wiesz co do mnie pasuje ?? a mialem nadziej ze moja skrytosc dziala tez przez internet ale widze ze nie bardzo wogule w internecie ludzie sa bardziej szczerzy
        Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

        Skomentuj

        • manus dei
          Erotoman
          • Feb 2005
          • 420

          #34
          Tabula Rasa zaraz jak błyskawica, be przesady. Jedna noc to nie jest wcale tak krótko no i teraz jestem z jedną, już kilka miesięcy (Boże... monogamia jest wbrew naturze)
          "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #35
            Redchemist na podstawie zdjecia stwierdzam ze jestem idealna dziewczyna dla Ciebie

            do Ciebie pasuje mi nie wysoka drobna dziewczyna o czarnych wlosach ciemnej karnacji i piwnych oczach, ubierajaca sie bardzo kobieco, co do zachowania to powinna byc szczera, powinna szanowac twoich znajomych, byc usmiechnieta ale smaic sie tylko gdy cos smieszy a nie dlatego ze wypada. Powinna byc chociaz w polowie tak slodka jak ja (żart ) powinna byc inteligenta tzn. potrafic zrobic uzytez ze swojej inteligencji, troche tajemnicza zebys codziennie mogl ja odkrywac na nowo

            jednym slowem o mnie mowa haha ("dżołk" )
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • Redchemist
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 396

              #36
              .....jednakże chętnie się zapoznam z wizją Samej SłodycZ'y
              Varium et mutabile semper femina

              Skomentuj

              • Sama słodycZ
                Erotoman
                • Jun 2005
                • 482

                #37
                Falcon w necie ludzie sa bardziej szczerzy dlatego ze tak naprawde co by nie zrobili pozostana anonimowi dlatego net to pieklo dla grafomanow hyhy
                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                Skomentuj

                • Falcon
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2005
                  • 369

                  #38
                  ktorych na szczescie na tym pieknym forum prawie nie ma jakby moi znajomi tu traqfili to na bank by mnie nie poznali
                  Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                  Skomentuj

                  • Sama słodycZ
                    Erotoman
                    • Jun 2005
                    • 482

                    #39
                    eheh aa mnie na bank by poznali i to jest najwiekszy problem
                    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                    Skomentuj

                    • Falcon
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2005
                      • 369

                      #40
                      to lepiej pilnuj adresu tego forum ale jestem ciekaw kolejnych opisow
                      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                      Skomentuj

                      • Redchemist
                        Erotoman
                        • Jul 2005
                        • 396

                        #41
                        Bardzo mi miło...i kurcze de facto masz rację!!! Bardzo cenię sobie kobiecość w stylu bycia i ubiorze dziewczyny i tak na przykład nie cierpię u kobiet glanów,natomiast uwielbiam(w lato) sandałki lub klapeczki na wysokim obcasiku lub szpileczce i paznokietki u stópek pomalowane na czerwony lub inny kolor(w zimie kozaczki) Poza tym sukienki,dpódnice, lekkie materiałowe spodnie i generalnie kobiecy styl adekwatny do sytuacji oraz miejsca Co do znajomch też fakt: nie powinna mnie ograniczać np. w spotkaniach z kolegami na piwku w pubie i przy koedukacyjnym wypadzie dogadywać się z kumplami a nawet zatańczyć na dyskotece z którymś(nie ukrywam, jestem zazdrosny, ale bez patologicznych nacechowań) Nad tajemniczością się chyba nie zastanawiałem ale...mogłoby być to bardzo nęcące
                        Varium et mutabile semper femina

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #42
                          eheh Falcon noo wlasnie pilnuje jak oka w glowie jakby tu wpadli moi znajomi to bylaby jadka

                          Redchemist aa widzisz oboje mamy zdolnosc jasnowidzenia chyba ehhe latwiej dokonac takiego opisu widzac zdjecie kogos kogo opis po czesci dotyczy

                          opisalabym kogos jeszcze ale moze lepiej nie
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          • manus dei
                            Erotoman
                            • Feb 2005
                            • 420

                            #43
                            Redchemist nie wiesz co tracisz... nie zapomnę jak kiedyś zaprosiłem jeden ze świeżych nabytków na kolację przy świecach do bardzo miłej i kameralnej restauracji. zrobiła na mnie wrażenie jak weszła w eleganckiej czarnej, prostej sukience przed kolana, z odsłoniętymi plecami, dużym dekoltem, srebrną biżuterią i miała martensy do kolan nawet sobie nie wyobrażasz jak nieziemsko to wyglądało w jej wykonaniu zwłaszcza że nogi miała dłuuuuuuuugie i cholernie zgrabne (smaczne również) nie było faceta, który by się na nią nie gapił kobieta i glany to jak kobieta i szpilki, to że je nosi nie znaczy że każda w nich umie chodzić i dobrze wyglądać.
                            "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                            Skomentuj

                            • Sama słodycZ
                              Erotoman
                              • Jun 2005
                              • 482

                              #44
                              manus dei i tu sie z Toba zgodze faktycznie niektore dziewczyny fajnie wygladaja w glanach ja naprzyklad mam kolerzanke ktora nosi skorzane trampki w kolorze zoltym i pasuja jej one tak bardzo ze nie wyobrazam sobie jej w innych butkach
                              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                              Skomentuj

                              • manus dei
                                Erotoman
                                • Feb 2005
                                • 420

                                #45
                                a ja właśnie mam ostatnio manię dotyczącą dziewczyn o długich nogach, delikatnych sukienkach i wysokich szpilkach znowu mi się gust zmienił
                                "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                                Skomentuj

                                Working...