W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dendrofilia?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ciern
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 236

    #16
    to widze ze nie tylko ja mam drzewne przeżycia.

    zastanawiam się tylko co by było gdyby ten ktoś zobaczył drzewa w tartaku. to taka dendrofiliczna jaskinia bdsm ?????
    Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

    Skomentuj

    • kiciunia
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 197

      #17
      heh.. a co dopiero w stolarnii... może to jest "naturalne" wywalanie sęków za pomocą małego...
      Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

      Skomentuj

      • Wujek Piotrus
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 21

        #18
        Kurde wspólczuje tym ludziom, ktorzy maja np. Ekskrementofagia - dewiacja polegająca na osiąganiu satysfakcji seksualnej przez spożywanie wydalin partnera...

        I jak tu sie pózniej z takim kims calowac...
        Gdy ładna buzia twa i bioder łuk, kazdy by odrazu mógł, no bo wy macie w sobie takie cos, my faceci tak jak leci nie mamy dosc

        Skomentuj

        • ciern
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2005
          • 236

          #19
          no, rzeczywiście tacy ludzie są biedni...
          szczególnie kiedy to są takie ekstremalne dewiacje. ciężko im pewnie znaleźć kogoś kto sie na te rzeczy zgodzi..
          porażka

          pozdr
          Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

          Skomentuj

          • qwerty20
            Ocieracz
            • Jun 2005
            • 175

            #20
            jak nie wiecie jak "wyglada" dendrofilia to obejrzyjcie "martwe zło", tam jest scena jak dziewczyna idzie w głąb lasu a tam ją drzewo gwałci (jedyna scena w histori kina , w której jest "użyta" dendrofilia)

            Skomentuj

            • e-rotmantic
              Perwers
              • Jun 2005
              • 1556

              #21
              Napisał Wujek Piotrus
              Kurde wspólczuje tym ludziom, ktorzy maja np. Ekskrementofagia - dewiacja polegająca na osiąganiu satysfakcji seksualnej przez spożywanie wydalin partnera...

              I jak tu sie pózniej z takim kims calowac...
              Akurat do ekskrementofagii zalicza się również połykanie nasienia.

              Skomentuj

              Working...