Old 12-07-06, 11:43   #1
zaciekawiona
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 6
Zabawa na facecie
Ma pytanie jak bawić się facetem i jak długo żeby zaczął błagać żeby go possać
zaciekawiona jest offline  
Old 12-07-06, 11:55   #2
KrzysiekV
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Venice IT
Postów: 150

Płeć: Mezczyzna
Ogulnie faceci to lubia, wiec za bardzo sie nie musisz starac. Baw sie jego czlonkiem reka, i zacznij go calowac. Ale kruciutko. To mnie przynajmniej podnieca i prosze o wiecej.
__________________
Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.
KrzysiekV jest offline  
Old 12-07-06, 15:54   #3
zaciekawiona
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 6
Tak wiem że to świetne uczucie, ja strasznie lubie jak misiek się skręca ale nigdy nie usłyszałam teraz już nie wytrzmam
zaciekawiona jest offline  
Old 12-07-06, 16:01   #4
Lilith
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Gdańsk
Postów: 41

Płeć: Kobieta
Jednym slowem ( a wlasciwie trzema ) - dluga gra wstepna
Delikatne calowanie, lizanie, dotykanie calego ciala, szczegolnie okolic intymnych, ocieranie sie, wczesniej maly striptiz...
__________________
A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of
Lilith jest offline  
Old 12-07-06, 19:07   #5
KrzysiekV
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Venice IT
Postów: 150

Płeć: Mezczyzna
Zaciekawiona - moze mu powiedz, ze chcesz by ci mowil co czuje. Faceci maja z tym problemy, bo albo sie czuja nieswojo lub nie chca urazic dziewczyny.
__________________
Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.
KrzysiekV jest offline  
Old 20-06-10, 23:50   #6
julianna
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Postów: 1 036

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał zaciekawiona Zobacz post
Ma pytanie jak bawić się facetem i jak długo żeby zaczął błagać żeby go possać
jak?? to chyba proste, a jak dlugo, oj.....zapewniam, ze niedługo
julianna jest offline  
Old 21-06-10, 16:51   #7
Karookarolina
Perwers
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 050

Płeć: Kobieta
Zawiaz mu oczy i zacznij go piescic, ale troszke inaczej, zaczynajac od stóp, nóg, pozniej przejdz i zacznij piescic jego sutki, uszy, szyje, caluj go namietnie i przygryzaj wargi, mozesz wziac rowniez jego palce do ust i ssac, pozniej zejdz nizej i caluj jego podbrzusze, wnetrze ud i tak długo, trzymaj go caly czas w niecierpliwosci i nie dotykaj penisa, az sam wymieknie i wlozy Ci go w usta, u mnie to dziala
__________________
Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.
Karookarolina jest offline  
Old 21-06-10, 18:25   #8
szysko
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Postów: 92

Płeć: Mezczyzna
jednym słowem zamiast trzech - bondage
nie idź na łatwiznę... i nie rób dobrze swojemu facetowi, zrób sobie galaktyczne święto penisa.
potrzebujesz:
  • sznur/ szale/ apaszki cokolwiek do wiązania,
  • 30-60 minut czasu na początek
  • najlepiej jak nie brzydzisz się trochę umazać śliną itp.
do podstawowego przywiązania do łóżka wystarczą byle 2-4 paski czegokolwiek, bardziej zaawansowane figury będą już potrzebowały jakiegoś nieelastycznego sznura, najlepiej Ø 6 lub 8mm, nie wcina się mocno w ciało, dzięki temu dłużej powinien dać radę bez drętwienia jeśli ma to być jakiś ciasny układ.

potrenuj najróżniejsze pieszczoty, nie podchodź do tego jak do obciągnięcia, jak chcesz żeby doszedł to mu zwal konia, jak chcesz żeby miał orgazm, celebruj jego sprzęt.
Jak go potrzymasz na krawędzi wytrysku z pół godziny poziom gotowości zrobienia wszystkiego za ulgę wyniesie jakieś 87% więc już można podpisywać dokumenty prawne "wbrew woli" delikwenta...
Wtedy jak będzie na szczycie spróbuj np popchnąć go lekko o ten brakujący kroczek bardzo delikatnymi manewrami... i gratulacje, pierwsze kroki w orgasm denial za Tobą :>
daj znać jak poszło
szysko jest offline  
Old 22-06-10, 17:19   #9
flu
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: ...gdzieś na śląsku.
Postów: 91

Płeć: Kobieta
Ja tam czasem lubię się dłużej pobawić i patrzeć, jak już nie może się doczekać, aż wezmę go do buzi. Zazwyczaj zaczynam trochę niewinnie. Potem lubię usiąść na nim, przytrzymać mu ręce i nie pozwalać na jakąkolwiek aktywność z jego strony. Całować, lizać go i podgryzać długo i namiętnie po całym ciele. Szyja, uszy, klatka piersiowa, brzuch, biodra, uda. I celowo omijam to najwrażliwsze miejsce, tylko czasami, jakby "przypadkowo" o nie zahaczę, albo się otrę. I dopiero kiedy jest tak rozgrzany, że albo prosi, albo sama widzę, jak nie może już wytrzymać, przechodzę do meritum.
flu jest offline  
Old 22-06-10, 19:28   #10
Tajger
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: w mieszkaniu
Postów: 403

Płeć: Mezczyzna
od tego czytania cały "zesztywniałem"

najgorsze dla faceta jest drażnienie się z nim , musisz mu pokazać że Ty jesteś górą i to Ty decydujesz kiedy chcesz się pobawić a kiedy skończyć

najlepiej jest tak jak piszą to poprzednicy, skrępować go(bez przesady) i delikatnie się zajmować każdym centymetrem(no prawie każdym) jego ciała ;> ide o zakład że odleci ;>
__________________
I Dont Really Knows What "sorry" means
Tajger jest offline  
Old 23-06-10, 15:43   #11
Gibson69
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Postów: 145

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Tajger Zobacz post
od tego czytania cały "zesztywniałem"

najgorsze dla faceta jest drażnienie się z nim , musisz mu pokazać że Ty jesteś górą i to Ty decydujesz kiedy chcesz się pobawić a kiedy skończyć

Ugly true
Gibson69 jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:54.
   Archiwum