Zlizywanie nasienia clean up

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlaniej90
    Świętoszek
    • Nov 2015
    • 2

    Zlizywanie nasienia clean up

    witam mam ostatnio taką fantazję fetysz marzy mi się kochać sie z moją partnerką a na koniec skończyć jej na stopy lub cipkę a później zlizać własną spermę czy kogoś z was też to kręci ?
  • Haster
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 243

    #2
    Może nie tyle co kręci, ale zdarzyło się gdy ciągnęła mnie za włosy "nakazując" zrobienie jej minetki czy też wylizanie stóp po wytrysku. Delikatne opory miałem przy pierwszym zlizaniu ze stóp, ale lubię być dominowanym przez kobiety i nie miałem wyboru Stopy to mój największy fetysz.

    Skomentuj

    • dlaniej90
      Świętoszek
      • Nov 2015
      • 2

      #3
      też marzy mi się by kazała mi zlizać jej ze stóp chociaż bardziej wolałbym skończyć jej miedzy pośladki a później ją tam wylizać

      Skomentuj

      • sport9090
        Banned
        • Dec 2013
        • 4

        #4
        Co raz częściej taki pomysł chodzi mi po głowie ...

        Skomentuj

        • doors2
          Świntuszek
          • Aug 2005
          • 62

          #5
          udało mi się to zrealizować i zlizać swoje nasienie z jej ud i stóp. Jej się też to spodobało

          Skomentuj

          • barmetr
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1399

            #6
            Pozostanę zawsze przy opinii, że nasienie może wedle swego upodobania zlizać kobieta.

            Skomentuj

            • Robert_b

              #7
              Ja lubie dać po wytrysku do wylizania.

              Skomentuj

              • ff_guy
                Świntuszek
                • Mar 2005
                • 65

                #8
                Clean up to piękna sprawa. Mi się z kolei marzy bycie "czyścicielem" dla innej pary - wylizać cipeczkę i kutaska po stosunku. Oczywiście nie wyłączając pieszczenia ich narządów w trakcie stosunku
                YOU're behind the wheel... tonight

                Skomentuj

                • przyjaciel40
                  Perwers
                  • Jul 2010
                  • 1116

                  #9
                  Napisał Spanky
                  Mój nawet nie lubi się ze mną całować jak mu robię loda i kończy w buzi :p
                  Kręci go to bardzo


                  A Ciebie bardzo podnieca jesteś mokra jak mu zrobisz laseczkę
                  Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                  Skomentuj

                  • ares112
                    Świętoszek
                    • Jun 2010
                    • 9

                    #10
                    Uwielbiam lizać spermę z cipki. Pani siada mi na twarz po stosunku i każe lizać wszystko Jak coś zostanie to muszę dokończyć a potem druga dziurka

                    Skomentuj

                    • bartek24
                      Świntuszek
                      • Oct 2017
                      • 97

                      #11
                      jeżeli o lizaniu mowa to najbardziej lubię gdy to partnerka się tym zajmie

                      Skomentuj

                      • lee
                        Erotoman
                        • Sep 2005
                        • 567

                        #12
                        Można pod wątkowy clean-up (fetysz spotykany najczęściej w cuckold) podciągnąć cum kissing , czyli pocałunek z kobietą, która w ustach ma spermę (partnera lub innego faceta).

                        Skomentuj

                        • martin_eden
                          Świętoszek
                          • Jul 2017
                          • 11

                          #13
                          ja i moja partnerka - jeśli już ma ochotę na sex (oj za rzadko) - najczęściej robimy tak że najpierw doprowadzam ja językiem do orgazmu - ona pieści mnie ręka żeby kontrolować erekcję - potem na nią wchodzę i robiąc przerwy na przelizanie pusi, kończę w środku. Następnie przechodzimy na 69 i ja ją czyszczę z naszych soczków (liżę aż ponownie dojdzie), a ona ssie mi albo tylko się tuli, miętosi mi czekając na swój kolejny orgazm. Dbamy o higienę a soczki intymne są naprawdę smaczne.
                          Jeśli chodzi o fantazje - jak wielu fantastów chętnie wyczyścił bym moja panią po stosunku z innym...
                          Czasami podniecam się tez myślą ze mógłbym wylizać cipkę jakiejś koleżance, która wcześniej kochała by się ze swoim partnerem
                          Jeśli kochasz kobiety - kobiety Cię kochają, jeśli kochasz facetów - szybko to poznają

                          Skomentuj

                          • AssMaster
                            Ocieracz
                            • Oct 2010
                            • 126

                            #14
                            Moja żona zawsze kiedy kończę w jej ustach (jakieś 25-30% stosunków) zaczyna mnie całować i stara mi się „oddać” przynajmniej połowę spermy, pewnie żebym nie umarł z wycieńczenia ��
                            Często droczymy się przelewając nasienie z ust do ust.

                            Skomentuj

                            • szach3
                              Świętoszek
                              • Aug 2018
                              • 43

                              #15
                              A mnie się zbiera na wymioty

                              A mnie się zbiera na wymioty

                              Skomentuj

                              Working...