Pozycja do minetki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ziomek6789
    Ocieracz
    • Apr 2006
    • 156

    Pozycja do minetki

    Witam moze ktos z Was zna jakąs dobra i wygodną pozycje do robienia minetki ????? Będe bardzo wdzieczny za kazda rade. pozdro
    Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce
  • HeaveN
    Ocieracz
    • Apr 2005
    • 175

    #2
    Kobieta kladzie sie rozklada nogi a ty robisz swoje? chyba najwygodniej. Pozatym minetka od tylu, od boku, jak kobieta opiera sie na kolanach plecami w gore (nie wiem jak opisac ) a ty lezysz pod nia i robisz minetke albo robisz od tylu... Mozesz stanac, zlapac ja do gory nogami za nogi, podciagnac w gore i jechac 69 na stojaco <--- chyba najwygodniejsza
    Last edited by HeaveN; 14-04-06, 14:34.

    Skomentuj

    • BlackPussy
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 640

      #3
      dla mnie kazda pozycja jest dobra nawet jesli jest niesmaowicie wymyslna

      Kobieta jest jak lilia
      subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

      ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

      Skomentuj

      • Hagnos
        Świntuszek
        • Apr 2006
        • 98

        #4
        a matko, co za pytanie...

        moze okresl dla kogo ma byc wygodna??

        i czy w trakcie sexu ktos sie zastanawia czy jest wygodnie??

        ....................


        no bo ja nie

        Napisał Asiulek19lbn
        wygodna ma byc dla obojga


        ja sie zastanawiam bo : np jesli coś mnie gniecie, boli mnie cos(kark np) podczas sexu, to odbiera mi to przyjemność


        a ja mam calkiem wylaczone odczuwanie takich bodzcow, raczej oddaje sie temu co w danej chwili sie dzieje....

        wyjatki sa oczywiscie, np. ostatnie 2 tyg mialam gips na rece to faktycznie sie zastanawialam jak sie ulozyc
        Last edited by sister_lu; 07-02-23, 21:34.

        Skomentuj

        • ktos-z-daleka
          Wspomógł BT
          • Nov 2005
          • 345

          #5
          a propos udczuwania roznych rzeczy to:
          moja dziewczyna wogole nie czuje/nie wie ze czasami wbija mi pozanockie w cialo, albo ze gryzie mnie w jezyk (oczywiscie w momentach kiedy jest rozgrzana do czerwonosci), a kiedy jej o tym mowie to ona odpowiada ze nie pamieta zeby takie cos sie wydarzylo

          No dokladnie-rodzinka za sciana
          Last edited by sister_lu; 07-02-23, 21:34.
          Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

          Skomentuj

          • OMFG
            Erotoman
            • Mar 2006
            • 613

            #6
            Napisał HeaveN
            Kobieta kladzie sie rozklada nogi a ty robisz swoje? chyba najwygodniej. Pozatym minetka od tylu, od boku, jak kobieta opiera sie na kolanach plecami w gore (nie wiem jak opisac ) a ty lezysz pod nia i robisz minetke albo robisz od tylu... Mozesz stanac, zlapac ja do gory nogami za nogi, podciagnac w gore i jechac 69 na stojaco <--- chyba najwygodniejsza
            No to ja juz nie wiem co mozna by dodac do tej wypowiedzi zeby bardziej trafnie okreslila - jak dla mnie jest dobrze Chyba najlepsza jest ta kiedy kobieta ustawia sie do pozycji na pieska tylko ze jest bardzo nisko oparta na rekach co sprawia ze dupcia jest mocno wypieta, daje to bardzo wygodny i latwy dostep do myszki (nie jestem pewien czy mielismy to samo na mysli )

            Skomentuj

            • Hagnos
              Świntuszek
              • Apr 2006
              • 98

              #7
              Napisał ktos-z-daleka
              No dokladnie-rodzinka za sciana

              jak to dobrze, ze jak juz od dawna mieszkam sama...

              nie musze przejmowac sie rodzinka...

              za sciana

              Skomentuj

              • FallenAngel
                Świętoszek
                • Apr 2006
                • 6

                #8
                Najwygodniej jest gdy leże na plecach pod pośladki podkładam poduszkę i lekko uginam rozchylone nogi. W takiej pozycji najszybciej osiągam orgazm.

                Skomentuj

                • ktos-z-daleka
                  Wspomógł BT
                  • Nov 2005
                  • 345

                  #9
                  Napisał Asiulek19lbn
                  jeszcze pare miesiecy i bede mieszkac z moim mezczyzna wiec bede mogla sie drzec,krzyczec i jeczec cała "gębą" sąsiedzi strzeżcie sie
                  jeszcze pare miesiecy i bede mieszkal na stancji
                  co prawda ze znajomymi, ale im zawsze mozna delikatnie zasugerowac zeby poszli zobaczyc co tam w kinie ciekawego
                  Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

                  Skomentuj

                  • Gems
                    Ocieracz
                    • Jan 2006
                    • 146

                    #10
                    dla mnie najwyodzniej gdy leżę na plecacgh tak jakby na brzegu łóżka a partner jest mniędzy nogami...
                    Nie szukaj kogoś z kim możesz być..lecz kogoś...bez kogo nie możesz żyć!

                    Skomentuj

                    • Księciunio
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2005
                      • 348

                      #11
                      Ostatnio zrobilem super minetke mojej dziewczynie, lezala na brzegu łóżka rozchylila nogi i było nam super. Bardzo mi sie ta pozycja podoba i wydaje mi sie ze jest najwygdniejsza
                      Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #12
                        A ja lubie najbardziej siedziec na brzegu lozka, albo biurka, albo stolu... kiedy facet przede mna kleczy.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • Łukasz85
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2006
                          • 374

                          #13
                          Mi tam poza wisiala , najwazniejsze zebym czul jej nogi na policzkach Tzn wew str uda

                          Skomentuj

                          • starsky
                            Banned
                            • May 2007
                            • 9

                            #14
                            Na stojąco, dziewczyna przodem do ściany, i lizanko od tyłu

                            Skomentuj

                            • onanista biseks
                              Świntuszek
                              • Jan 2014
                              • 58

                              #15
                              Napisał Rojza Genendel
                              A ja lubie najbardziej siedziec na brzegu lozka, albo biurka, albo stolu... kiedy facet przede mna kleczy.
                              Właśnie tak...Ona w poprzek łóżka z pupcią na brzegu, ja na kolanach, jej uda na moich ramionach; zalety: łatwy dostęp do wszystkich zakamarków ; wady: moja kilka razy o mało nie złamała mi karku i nie udusiła, gdy ścisnęła mnie w czasie orgazmu udami

                              Skomentuj

                              Working...