W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Trudne pozycje dla niskiej (?)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MałaViolet
    Świętoszek
    • Jan 2015
    • 6

    Trudne pozycje dla niskiej (?)

    Hej. Mam problem, może i głupi ale zaczyna się robić męczący
    Otóż jestem niziutka, niespełna 150, partner niecałe 190. On uwielbia pozycje, kiedy to ja jestem na nim i mocno go ujeżdżam, skacze etc. Tylko problem jest, że jak już na nim siądę nie mam kompletnie możliwości innego ruchu niż zwykłe kręcenie tyłkiem. A o pozycji gdzie on siedzie na fotelu ja na nim i mam jeszcze skakać to można kompletnie zapomnieć.
    I właśnie pytanie do Pań niższego wzrostu i Panów, których partnerki są niewyrośnięte
    Jak się wspomóc? Uwielbiam sprawiać facetowi frajdę a niestety ciężko jest się kochać mocno w jego ulub pozycjach.. Ktoś coś? Jakieś sposoby, triki rady?
  • gringo_lodz
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 14

    #2
    Nie bardzo rozumiem jaka jest relacja różnicy wzrostu do Twojego problemu akurat przy takiej pozycji...

    Możesz to rozwinąć?

    Skomentuj

    • ramirez7
      Świętoszek
      • May 2012
      • 41

      #3
      Możesz stosować szczudła albo chłopak niech pomoże ci rękoma

      Skomentuj

      • Scaramanga
        Perwers
        • Dec 2010
        • 854

        #4
        Jeśli tylko na nim Siedzisz i Obejmujesz jego biodra udami to rzeczywiście możesz nie mieć pola do manewru. Spróbuj nad nim kucnąć przodem lub tyłem, zapewniam, że będzie zachwycony

        Skomentuj

        Working...