W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Połykanie spermy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dyktator
    Ocieracz
    • Dec 2009
    • 184

    #91
    drogie Panie, taka mała sugestia jak nie lubicie finishu w ustach to powiedzcie wczesniej swojemu partnerowi zamiast spermę wypluc mu na brzuch/klate ok?
    mowie to z własnego doswiadczenia -> bardzo mnie to wnerwiło grrrrr
    tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
    tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

    Skomentuj

    • guptasek
      Świętoszek
      • Nov 2009
      • 16

      #92
      Napisał Dyktator
      drogie Panie, taka mała sugestia jak nie lubicie finishu w ustach to powiedzcie wczesniej swojemu partnerowi zamiast spermę wypluc mu na brzuch/klate ok?
      mowie to z własnego doswiadczenia -> bardzo mnie to wnerwiło grrrrr
      A może po prostu chciała spróbować się przełamać, ale jej nie wyszło i dlatego wypluła? Więcej tolerancji.
      Małe ciałko, wielki zbok ;]

      Skomentuj

      • Magdalen
        Świętoszek
        • Feb 2010
        • 29

        #93
        Cóż, mi to nie przeszkadza, choć czasem nie mam po prostu na to ochoty.
        U mnie przełamanie się przyszło impulsywnie i to nawet lepiej, bo gdybym się nad tym zastanawiała to pewnie skończyło by się fiaskiem.
        Sperma jest mniam a faceci kochają jaki to robimy

        Skomentuj

        • Junona
          Erotoman
          • Aug 2007
          • 468

          #94
          A ja się nie mogę przełamac. Nie podchodzi mi konsystencja i smak, jest to jedyna rzecz w łóżku, której nie mam ochoty robic, chociaż chciałabym chciec :/
          Pain is an unavoidable side-effect of life.

          Skomentuj

          • Jeronimo_
            Erotoman
            • Feb 2010
            • 393

            #95
            Moja dziewczyna też nie lubi połykać czasem jak sytuacja tego wymaga to się chyba zmusza mówi że to nie chodzi o smak tylko po prostu ma jakiś z tym problem mi to nie przeszkadza chociaż ten moment wypluwania jest dla mnie taki dziwny
            "purposelessness is my purpose"

            Skomentuj

            • Magdalen
              Świętoszek
              • Feb 2010
              • 29

              #96
              Ale z jakiej racji laska ma się zmuszać? Jeśli nie ma na to ochoty, bądź nie lubi tego robić to niech odpuści. Czy połykanie to jest jakiś priorytet w sexe czy co?

              Skomentuj

              • mlody199x
                Świntuszek
                • Feb 2010
                • 53

                #97
                Napisał Magdalen
                Ale z jakiej racji laska ma się zmuszać? Jeśli nie ma na to ochoty, bądź nie lubi tego robić to niech odpuści. Czy połykanie to jest jakiś priorytet w sexe czy co?
                masz racje, szczerze wolałbym żeby laska sobie odpuściła, jeżeli jej to nie sprawia satysfakcji ( a o to chyba w tym chodzi ), niż potem miałaby zwrócić na mnie zawartość swojego żołądka.
                "Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości"

                Remy de Gourmont



                Skomentuj

                • Nikita
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2006
                  • 237

                  #98
                  ja połykam spermę dlatego że mój K. bardzo lubi to i lodziki... nie sprawia mi to szczególnej przyjemności fizycznie, ale patrzenie na jego ekstazę jest bezcenne.
                  zazwyczaj później przepijam i przegryzam, i tyle

                  Skomentuj

                  • mlody199x
                    Świntuszek
                    • Feb 2010
                    • 53

                    #99
                    Nikita a gdyby połykanie powodowałoby u Ciebie odruch wymiotny też byś to robiła? a za pierwszym razem strzelił z nienacka? czy byłaś przygotowana?
                    "Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości"

                    Remy de Gourmont



                    Skomentuj

                    • Nikita
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2006
                      • 237

                      jej... nie wiem co by było gdyby... wiem co jest.
                      za pierwszym razem? powiedzial ze dochodzi (mam na mysli pierwszego faceta któremu zrobilam loda), czemu pytasz?

                      Skomentuj

                      • mlody199x
                        Świntuszek
                        • Feb 2010
                        • 53

                        bo może rzecz tkwi w tym, ze dziewczyny boją się tego, że będzie to z nienacka i ze nie będą przygotowane a partnerzy nie mówią im, że ten moment już nadchodzi i potem jest uraz długo, który trudno przełamać ( nie wiem może sie myle ).
                        "Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości"

                        Remy de Gourmont



                        Skomentuj

                        • Dyktator
                          Ocieracz
                          • Dec 2009
                          • 184

                          Napisał guptasek
                          A może po prostu chciała spróbować się przełamać, ale jej nie wyszło i dlatego wypluła? Więcej tolerancji.
                          dopiero teraz przeczytałem... oj nie to sie skończyło bardzo niemiłą awanturą z myślą przewodnią 'co ty od********sz?!?!'
                          tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                          tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                          Skomentuj

                          • peter84
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 174

                            Moja czasem robi mi taką przyjemność ale raczej nie często mimo że wie że to mnie kręci.. Mówi że jej po prostu to nie smakuje i tyle.. Nic przyjemnego.. Szkoda Nawet o same połknięcie nie chodzi ale żeby do końca robiła częściej..

                            Skomentuj

                            • edna_17
                              Świętoszek
                              • Mar 2010
                              • 17

                              Nie wiem dlaczego, ale z automatu zawsze połykam
                              Podnieca mnie to, ale gdy probowalam tego nie robić i nie trzymalam go do finału w ustach, odruchowo zlizalam z niego wszystko ;D

                              Skomentuj

                              • fikumiku
                                Świntuszek
                                • Mar 2010
                                • 52

                                Moja partnerka ma trochę dziwne "podejście" do tego tematu.
                                Mianowicie jak trysnę jej prosto w usta to połyka bez problemu - w ogóle temat wypluwania nigdy nie istniał.
                                Natomiast... nie ma mowy żeby chociaż liznęła fiuta po wytrysku albo dotknęła spermę która gdzieś "kapnęła". Także teraz jestem na etapie namawiania na: "wyliż do czysta bejbe"

                                Skomentuj

                                Working...