Ubranie a onanizm

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DarkAngel
    Perwers
    • Nov 2006
    • 1020

    #16
    Napisał CzarnY_2000
    Na prowokację albo jeszcze nie dorusł do wieku w którym mógłby sie sensownie wypowiadać. Pewnie ma 13 lat. I to są jego początki onanizowania się. Tak mi sie wydaje.
    Spójrz na inne Jego posty.
    Lubi piss sex, face sitting, lizać owłosione, spocone kobiece pachy, słowem mówiąc wszystko to, co kontrowersyjne .
    No i ten onanizm sweterkami ))).

    13 lat pewnie nie ma...
    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

    Skomentuj

    • CzarnY_2000
      Erotoman
      • Nov 2006
      • 342

      #17
      Napisał DarkAngel
      Spójrz na inne Jego posty.
      Lubi piss sex, face sitting, lizać owłosione, spocone kobiece pachy, słowem mówiąc wszystko to, co kontrowersyjne .
      No i ten onanizm sweterkami ))).

      13 lat pewnie nie ma...

      Pewnie ma zaburzenia psychiczne. Albo jest na tyle kontrowersyjny ze podniecaja go takie zboczenia i pisze o nich na forum.

      Skomentuj

      • Lubartowiak
        Erotoman
        • Oct 2006
        • 487

        #18
        Napisał DarkAngel
        Spójrz na inne Jego posty.
        Lubi piss sex, face sitting, lizać owłosione, spocone kobiece pachy, słowem mówiąc wszystko to, co kontrowersyjne .
        No i ten onanizm sweterkami ))).

        13 lat pewnie nie ma...
        A to dobre
        Przez Ciebie jeszcze chłopak się speszy i nie będzie chciał się wypowiadać na swoje ulubione tematy

        A ja się onanizuje "różnie", raz w ubranku, raz bez. Ale same rozpięcie rozporka to dla mnie za mało, lubię zsunąć spodnie i podciągnąć koszulkę, nago raczej tylko przed snem w łóżeczku
        "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

        Skomentuj

        • DarkAngel
          Perwers
          • Nov 2006
          • 1020

          #19
          Napisał CzarnY_2000
          Pewnie ma zaburzenia psychiczne. Albo jest na tyle kontrowersyjny ze podniecaja go takie zboczenia i pisze o nich na forum.
          Albo pisze, by wzbudzić swą osobą zainteresowanie.


          Tak czy siak, nie ma sensu roztrząsać kwestii Jego osoby.
          Temat dot. ubrania i onanizmu, a nie "SYLWESTERKA"



          Napisał Lubartowiak
          A to dobre
          Przez Ciebie jeszcze chłopak się speszy i nie będzie chciał się wypowiadać na swoje ulubione tematy
          Właśnie dlatego już na ten temat nie piszę .
          Przepraszam .
          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

          Skomentuj

          • Mlodzieniasze
            Świętoszek
            • Dec 2006
            • 3

            #20
            Wole w koszulce i z przyzwyczajenia w bokserkach, bo mam brzuszek nie maly i nie lubie go

            Skomentuj

            • SYLWESTEREK
              Świętoszek
              • Nov 2006
              • 19

              #21
              darkangel-z c i d się zgadzam,czarny 2000-to, że ktoś lubi coś innego niż ty to nie znaczy że ma zaburzenia.....innych jara np.sranie na ryj,czy połykanie spermy,każdy m jakiś fetysz...moim są wełniane sweterki i golfiki,pachy i cipki....

              Skomentuj

              • CzarnY_2000
                Erotoman
                • Nov 2006
                • 342

                #22
                Napisał SYLWESTEREK
                darkangel-z c i d się zgadzam,czarny 2000-to, że ktoś lubi coś innego niż ty to nie znaczy że ma zaburzenia.....innych jara np.sranie na ryj,czy połykanie spermy,każdy m jakiś fetysz...moim są wełniane sweterki i golfiki,pachy i cipki....
                Bez urazy ale nie napisałem że mi to przeszkadza co Ty robisz. Ja napisałem to co myślałem, ale nei bierz sobie tego do serca. To jest forum na którym każdy sie mozę wypowiedzieć. I Ja to uczyniłem.
                A to co ty robisz w domu, to mnie to nie obchodzi. Jesteś u siebie i mozesz robić wszystko.

                I proszę nich ten incydent nei wpłynie źle na przyszłość. Ja to bym nazwał, drobra wpadka. Nie wiem jak Ty?

                Pozdrawiam
                CzarnY_2000

                Skomentuj

                • surrykatka
                  Świętoszek
                  • Dec 2006
                  • 4

                  #23
                  Ja lubię u facetów takie spodenki gimnastyczne, jakie nosili do niedawna na wuefie. To jest mój fetysz, który mnie u nich podnieca. Jak ktoś chce przesłać fotke/film: surrykatka#onet.eu

                  Skomentuj

                  • DarkAngel
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1020

                    #24
                    Napisał surrykatka
                    Ja lubię u facetów takie spodenki gimnastyczne, jakie nosili do niedawna na wuefie. To jest mój fetysz, który mnie u nich podnieca. Jak ktoś chce przesłać fotke/film: surrykatka#onet.eu
                    A jaki to ma związek z tematem?
                    Cytuję:
                    am pytanie do panów, czy lubicie sie onanizować mając na sobie jakieś części garderoby? Czy np. podczas masturbacji macie większą przyjemność, jeśli macie na sobie slipki, boxerki, skarpetki, spodenki, koszulki? Czy zakładacie coś celowo, np rozbieracie się i przed walonkiem i zakładacie spodenki?
                    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                    Skomentuj

                    • jet-set
                      Ocieracz
                      • Oct 2006
                      • 117

                      #25
                      Nago, w ubraniu, w samych spodenkach.
                      Najlepiej jednak w rajstopach (robiąc dodatkowe dziurki) lub w ponczoszkach, mając na sobie damskie majteczki czy inne fragmenty garderoby
                      Jet-Set
                      lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                      Skomentuj

                      • DarkAngel
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1020

                        #26
                        Napisał jet-set
                        w ponczoszkach, mając na sobie damskie majteczki czy inne fragmenty garderoby
                        Ja z ciekawości spytam: jesteś het*******ualny, bez żadnych 'historycznych wydarzeń' z facetami?
                        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #27
                          A ja na przykład nie lubię bez ubrania, i zwykle kiedy to robię zostaję w ciuchach.
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • jet-set
                            Ocieracz
                            • Oct 2006
                            • 117

                            #28
                            Napisał DarkAngel
                            Ja z ciekawości spytam: jesteś het*******ualny, bez żadnych 'historycznych wydarzeń' z facetami?
                            Czy fetysz damskiej bielizny i ciągotki w stronę trans oznaczają wg Ciebie skłonności homoseksualne ?
                            Odpowiadając, TAK miałem pewne historyczne wydarzenia jak to ujmujesz
                            Jet-Set
                            lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                            Skomentuj

                            • DarkAngel
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1020

                              #29
                              Napisał jet-set
                              Czy fetysz damskiej bielizny i ciągotki w stronę trans oznaczają wg Ciebie skłonności homoseksualne ?
                              Jeśli mężczyzna się w nie ubiera i tym podnieca - myślę, że tak .
                              Oczywiście mocno generalizuję, ale wg mnie typowy 100% hetero- podnieca się na widok kobiety w bieliźnie... A nie sytuację, gdy sam by tę bieliznę nałożył .

                              Odpowiadając, TAK miałem pewne historyczne wydarzenia jak to ujmujesz
                              No. I mi wystarczy .

                              No offence oczywiście. To pytanie było dla zaspokojenia mej ciekawości .
                              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                              Skomentuj

                              • grzesiu19335
                                Ocieracz
                                • May 2009
                                • 121

                                #30
                                ja nie"wale sobie" tylko jak się onanizuje to najczęściej biore kurteczke mojej dziewczyny z eko skóry lub ze śliskiego materiału kłade ją sobie na penisie i ocieram nią o penisa a moja dziewczyna się na to patrzy

                                Skomentuj

                                Working...