W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak urozmaicić zabawę (on) ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • psycho
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 33

    Jak urozmaicić zabawę (on) ?

    Witam. Pytanie do męższczyzn chyba że kobiety też posiadają taka wiedzę. Wiadomo w okresie dojrzewania(przeważnie) zaczynamy sie masturbować. No i jak tak robię. Lecz znudziło już mi się same walenie potrzebuję jakiejś odmiany, Macie moze jakies pomysły jak Sobie urozmaicić zabawę(sam na sam), by stała się ona jeszcze bardziej przyjemniejsza?
  • Tomkos_6
    Ocieracz
    • Jul 2006
    • 150

    #2
    po co chcesz sie bawic z nim sam na sam?:/ dorosnij i baw sie z Twoja pania sam na sam

    Skomentuj

    • psycho
      Świętoszek
      • Aug 2006
      • 33

      #3
      no własnie dorośnij, a za nim dorosne to co mam sobie odpuścić?? tego nigdy nie zrobię

      Skomentuj

      • Tomkos_6
        Ocieracz
        • Jul 2006
        • 150

        #4
        jak juz dorosniesz... i bedziesz mial ta partnerke to bedziesz ze mogl odpuscic... bo ona bedzie robic to za Ciebie... ale widac ze zbyt lalusiowaty jestes... wiec lepiej nie bierz sie za panny

        Skomentuj

        • b00m
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 64

          #5
          Napisał Tomkos_6
          jak juz dorosniesz... i bedziesz mial ta partnerke to bedziesz ze mogl odpuscic... bo ona bedzie robic to za Ciebie... ale widac ze zbyt lalusiowaty jestes... wiec lepiej nie bierz sie za panny
          hmmmmmmm masz jakies kompleksy? czy tez masz umysl 10 latka lub parobka? nie kazdy jest taki pr0 zeby wyrywac lachony jak leci,jedna za druga...nie musisz sie wysmiewac z kogos kto sobie nie daje z tym rady...
          Seksualny n00b

          Skomentuj

          • LellyDivera
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2006
            • 291

            #6
            Ciśnie mi się na usta, aby odpowiedzieć "słonina i kaloryfer", ale to oczywiście żarcik.
            Jak dobrze poszukasz na BT, to znajdziesz filmiki instruktażowe dla panów, co do technik masturbacji.

            Skomentuj

            • Tomkos_6
              Ocieracz
              • Jul 2006
              • 150

              #7
              Napisał b00m
              hmmmmmmm masz jakies kompleksy? czy tez masz umysl 10 latka lub parobka? nie kazdy jest taki pr0 zeby wyrywac lachony jak leci,jedna za druga...nie musisz sie wysmiewac z kogos kto sobie nie daje z tym rady...
              a czy ja mowilem ze jestem pro?

              Skomentuj

              • b00m
                Świntuszek
                • Jul 2005
                • 64

                #8
                Napisał Tomkos_6
                a czy ja mowilem ze jestem pro?
                nie slyszalem,nie znam cie,w zyciu cie na oczy nie widzialem,nie slyszalem twojego glosu nigdy...wiec nie mowiles
                Seksualny n00b

                Skomentuj

                • psycho
                  Świętoszek
                  • Aug 2006
                  • 33

                  #9
                  eh.. nie mam z dziewczynami problemów ale uważam że jestem za młody na seks.. Ale dzięki za wsparcie

                  Skomentuj

                  Working...