W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy możesz o sobie powiedzieć: Jestem szczęśliwym człowiekiem ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3900

    #76
    Ja, podnoszę rękę do góry :-)
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • Saddistic Anal
      Ocieracz
      • Jun 2009
      • 131

      #77
      Ostatnio tak, mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwy, choć to co mnie uszczęśliwia przypomina przytulanie się do kaktusa, ale w końcu: "because I like the way it hurts". De facto mogę powiedzieć, że ból może przynosić szczęście, choć nie koniecznie komfort xD

      Pokój z widokiem na wojnę.

      Skomentuj

      • Christophero
        Banned
        • Feb 2009
        • 1039

        #78
        Napisał Saddistic Anal
        Ostatnio tak, mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwy, choć to co mnie uszczęśliwia przypomina przytulanie się do kaktusa, ale w końcu: "because I like the way it hurts". De facto mogę powiedzieć, że ból może przynosić szczęście, choć nie koniecznie komfort xD
        a ja zrozumiałem że "przytulanie się do kutasa".. ale jak głębiej pomyśleć to sens ten sam.

        Skomentuj

        • red_painterka
          Perwers
          • Sep 2009
          • 997

          #79
          Nie. Jutro wyjeżdżam na tą wieś
          Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

          Ignorance is bliss.

          Skomentuj

          • Neverminder
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2007
            • 229

            #80
            Nie byłem, nie jestem i wątpię abym kiedykolwiek był szczęśliwy.
            Jest po prostu kilka sfer egzystencji w których nie jestem zaspokojony.
            Do szczęścia potrzebna by mi była niekończąca się góra pieniędzy, szerokie grono bliskich znajomych (mam ich trochę, ale za mało) dzielących moje przekonania i mających podobne spostrzeżenia i kobieta (z tym, że mając górę pieniędzy mógł bym takową bez problemu nabyć).
            Właściwie, nawet mając to wszystko, nie jestem pewien czy byłbym szczęśliwy, ale na pewno był bym zadowolony.

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              #81
              jestem mega szczesliwy,wspaniała boska żona, mały rośnie choć do mnie nie podobny, ide do pracy nie do roboty, nie mysle czy wystarczy do 30-tego, jestem miły usmiecham sie do ludzi (nie mylic z turkami), kocham ten kraj!

              Skomentuj

              • Holy inquisitor
                Erotoman
                • Aug 2009
                • 756

                #82
                Jestem very very happy . Wszystko do czego się zabiore zawsze wychodzi. Jestem dzieckiem szczęścia

                Skomentuj

                • Nolaan

                  #83
                  Ja też A wszystko co piszę na forum o swoich porażkach i niepowodzeniach to łeż wierutna

                  Skomentuj

                  • Zwyczajnie
                    Erotoman
                    • Jun 2009
                    • 412

                    #84
                    Jeszcze jakiś czas temu odpowiedziałabym na to pytanie przecząco. Pisząc, że jedna rzecz mi się nie udaje i kolejna i kolejna. Może to dziwne, ale bardzo dojrzałam ostatnimi czasy. Zrozumiałam wiele rzeczy i postanowiłam przestać się zastanawiać nad tym, dlaczego dzieje się źle i nie jest tak jak powinno a po prostu zaczęłam walczyć z życiem. Stawiam czoła wyzwaniom i wychodzę z nich obronną ręką. Zaczęłam robić w życiu coś na co nigdy odwagi nie miałam co czyni mnie osobą szczęśliwszą.

                    Wiadomym jest fakt, że nie wszystko zawsze wychodzi. Ale tego typu wydarzenia są dla mnie lekcją, że muszę się bardziej starać a nie porażką, którą powinnam rozpamiętywać.

                    Szkoda marnować życie na użalanie się nad nim. Bo po co ? Kiedy człowiek zaczyna myśleć pozytywnie wszystko zaczyna mu po prostu wychodzić : )
                    Forever young.

                    Złe języki obgadują,
                    dobre dają orgazmy.

                    Skomentuj

                    • Hal
                      Perwers
                      • Oct 2010
                      • 1366

                      #85
                      Tak jestem szczęśliwym człowiekiem. Jestem i mam. Bardzo niewiele bym zmienił.

                      Skomentuj

                      • Ikcindow
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2009
                        • 323

                        #86
                        No jasne, że jestem *****sko szczesliwym czlowiekiem

                        Nawet jak bywam nieszczesliwy... ale z tym szczesciem to jak z byciem "zlym"

                        Moja juz niestety byla zawsze pytala dlaczego jestem na nia zly... odpowiadalem nie jestem zly tylko w****iony... nigdy nie bywam zly, a w****ienie zaraz mi przejdzie. I tak to jest z mym nieszczesciem...szybko przechodzi...

                        Jestem szczesliwy...
                        Twardy jak kamień, nie ufaj ludziom, jesteś sam.
                        Tak już zostanie, ludzie to psy i suki

                        Skomentuj

                        • przyjaciel40
                          Perwers
                          • Jul 2010
                          • 1116

                          #87
                          TAK jestem szczęśliwym człowiekiem mimo wielu zdrowotnych problemów
                          Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                          Skomentuj

                          • Monique*
                            Świętoszek
                            • Jan 2011
                            • 7

                            #88
                            Nie, nie jestem. Czasami bywam i owszem. Nie lubię się nad sobą użalać, więc rzadko się nad tym zastanawiam. Zawsze może być gorzej, ale lepiej też. Chociaż, gdybym miała przy sobie, faceta którego chce, przyjaciółke i pare innych rzeczy czy bym była? Nie wiem. Zawsze się znajdzie coś czego, nie mamy, a byśmy chcieli miec. Uśmiecham się, jestem radosna, ale to dlatego, że nie analizuje mojego życia za często. Jestem zdrowa, mam rodzine, przejaciół na których mogę liczyć, więc ktoś mógłby powiedzieć, że mam wszystko, może i tak, ale to nie zmienia faktu, że czegoś mi brakuje.
                            Jedyny sposób, żeby uwolnić się od pokusy to jej ulec.

                            Skomentuj

                            • outgoing
                              Perwers
                              • Apr 2009
                              • 807

                              #89
                              Nie, i chyba nigdy nie chciałbym do końca być szczęśliwym i spełnionym bo wtedy nie miałbym takiego kopa do działania Bycie szczęśliwym musi być strasznie nudne. Wstaje rano i jestem szczęśliwy, wstaje rano i jestem szczęśliwy, wstaje rano i jestem szczęśliwy...i tak w nieskończoność. Nuuuda!
                              The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

                              Skomentuj

                              • Zwiąż
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Nov 2010
                                • 239

                                #90
                                Jestem
                                Czemu tak krótko? Bo szczęście jest proste bardzo i nie wymaga wyjaśnień No, i co najważniejsze, szczęście jest teraz
                                0statnio edytowany przez Zwiąż; 18-02-11, 17:25.
                                Kaczko-królik

                                Skomentuj

                                Working...