W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z masturbacją. Proszę, pomóżcie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • muchacha
    Świntuszek
    • May 2005
    • 80

    #16
    hehe, znam kolesia co ma niecale 150 (16lat) LOL2
    Ale lepiej sie samemu zaspokajaj niż żebyś posówał wszystko co sie rusza;]
    vanitas vanitatum et omnia vanitas...

    Skomentuj

    • DajMiTęNoc
      Perwers
      • May 2005
      • 1153

      #17
      hehe wszystko to bzdury wzrost i tak dalej co onanizacji to jedyne co jest prawda ze puxniej mozna miec klopoty z sex z kobieta za mocno mozna sie przyzwyczaic do własnej reki i nie odczuwac checi kochania sie z druga osoba poniewaz wieksza satysfakcje bedzie dawało samozaspokajania albo mozna miec puxniej przedwczesny wytrysk tez mialem z tym kiedys problem przechodzi jak sie ma stałą partnerkie wtedy nie trzeba samemu tego robic
      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

      Skomentuj

      • cziłała
        Świntuszek
        • May 2005
        • 55

        #18
        Napisał muchacha
        hehe, znam kolesia co ma niecale 150 (16lat) LOL2
        Ale lepiej sie samemu zaspokajaj niż żebyś posówał wszystko co sie rusza;]
        hehe prawda, prawda
        Ja mam dynamit wypełniony miłością!!!!!!!! Ja mam dynamit 3,2,1 PAL!!

        Skomentuj

        • Frodo
          Świętoszek
          • May 2005
          • 48

          #19
          Napisał norbas_15
          czesc wam.
          mam problem z masturbacją. Czytałem na stronie www.onanizm.pl ze to wplywa zle na psychike, ze inaczej sie mysli ciezko sie koncentrowac itp. i jeszcze gdzies czytalem ze sie nie rosnie od tego. nie wiem co myslec juz. przestraszylem sie (serio). i chcem rzucić ten naług. nie chce sie masturbować. bo wale se po kilka razy dziennie tylko w tym tygodniu wyjechalem na wycieczke i wrócielem tez w tym samaym to nie pamietalem o tym jaklos wypadlo mi z glowy ale jak sie znalazlem w domu to odrazu chcialem i zrobielm to. POMÓŻCIE MI.
          P.S. podajcie mi wszystkie mozliwe sposoby na to.
          CO MAM ROBIĆ POMOCY!!!!!!!!!!!!!
          Spoko, spoko ... Przede wszystkim - nie wpadaj w panikę.
          Gdyby te wszystkie opowieści były prawdziwe to większość z nas miałaby wzrost pigmejów (statystycznie bowiem onanizuje się ponad 90% chłopaków).
          Kilka razy na dzień to faktycznie trochę sporo, ale każdy z nas ma inne potrzeby. Nie przejmuj się! Tak naprawdę to możesz mówić o "nałogu" tylko wtedy gdy walenie przesłania Ci wszystko inne w życiu. Jak nie spotykasz się z przyjaciółmi, nie czytasz książek, nie chodzisz do kina, nie uprawiasz żadnego sportu tylko .... ...
          Tak więc najlepszym sposobem aby przestać ciągle o tym myśleć jest znaleźć sobie coś co Cię naprawdę zainteresuje. Kładę nacisk na słowie naprawdę, gdyż tylko wtedy daje to jakieś efekty. Jak coś robisz z pasją , z prawdziwym zainteresowaniem (obojętnie czy to będzie klejenie modeli czy gra w piłkę) to wtedy o niczym innym nie myślisz. Oczywiście nie dziw się jak mimo tego będziesz miał czasem (może nawet dość często ) ochotę, ale taka już jest nasza natura i nie masz się co przejmować (ani odmawiać sobie drobnej przyjemności )...
          I jeszcze jedna ważna uwaga: jeśli "na siłe" będziesz usiłował z tym walczyć to dopiero możesz się nabawić nerwicy, a koncentracja na pewno Ci się od tego nie poprawi . Ja też na początku chciałem się "ograniczyć" , ale wtedy właśnie stale tylko o tym myślałem i podniecała mnie dosłownie każda dziura w płocie . Jak złapałem parę luf w szkole to dałem sobie spokój . Potem robiłem to najczęściej raz dziennie i nie miałem już żadnych kłopotów.
          Pozdro.

          Skomentuj

          • DajMiTęNoc
            Perwers
            • May 2005
            • 1153

            #20
            Pisałem juz znajdx dziewczyne wyładujesz sie albo znajdx sobie jakies zajecie żebys nie myslał o tym i trzeba miec troche silnej woli
            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

            Skomentuj

            • #..PrEsToN..#
              Świętoszek
              • Aug 2005
              • 11

              #21
              Napisał rafi171
              Stary to co przeczytałeś to moim zdaniem jakieś głupoty.
              Karzdy z nas to robi albo robił i chyba nikt nie miał z tego powodu zaburzeń wzrostu czy tez koncentracji. niemasz się czym obawiać no ale kilka razy dziennie to tez przesada
              No tak..moze niebedziesz miał kłopotów ze wzrostem..Natomiast jesli robi to kilka razy dziennie i robi to szybko..to jego partnerka w przyszłosci bedzie dosc rozczarowana w kwesti długosci odbywanego stosunku. Dlatego wszystkim radził bym. ZWOLNIJCIE. SZKODA ZYCIA
              ^..Punk's not dead..^

              Skomentuj

              • Falcon
                Seksualnie Niewyżyty
                • Mar 2005
                • 369

                #22
                Kurna felek dobrze ze to robie bo mam 193 cm wzrostu jakbym tego nie robil to nigdzie bym nie wszedl a na serio przychamuj troche ze wzgledow opisanych powyzej
                Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                Skomentuj

                • nobody
                  Banned
                  • Aug 2005
                  • 5

                  #23
                  mam dziewczyne i nie chce mi sie masturbowac, choc jeszcze sie nie kochalismy, ale gdy dlugo jej przy mnie nie ma to nie moge sie powstrzymac

                  Skomentuj

                  • Kozak
                    Świętoszek
                    • Aug 2005
                    • 7

                    #24
                    Napisał ktooooosia
                    MASTURBACJA [łac.], onanizm, samogwałt, ipsacja, jedna z form aktywności seksualnej polegająca na pobudzaniu własnych narządów płciowych rękami lub różnymi przedmiotami w celu uzyskania podniecenia seksualnego i orgazmu; masturbacji towarzyszą najczęściej wyobrażenia o treści erotycznej, często też wyobrażenia te ją inicjują; najintensywniej praktykowana jest w okresie dojrzewania, w czasie przymusowej abstynencji seksualnej, w wyniku niezadowalającego pożycia seksualnego z partnerem czy dużej pobudliwości seksualnej; nasilona masturbacja często jest wyrazem silnego napięcia emocjonalnego o zabarwieniu lękowym i może stanowić jeden z symptomów nerwicowych.
                    Czytałem kiedyś w pewnej książce ( nie pamiętam tytułu ) że poprzez masturbacje można mieć później problemy ze współrzyciem seksualnym z partnerem/ką, To do tych lęków odnosi się. Chłopak może mieć coś w rodzaju kompleksu, że nie zrobi tego jak trzeba i ogólnie będzie odczuwał lęk przed i podczas swojego pierwszego razu. Z tego strachu możliwe będą też problemy ze stawaniem członka. Tyle ode mnie Nie przejmuj się chłopie i jaaazda. Książki przecież mądrości nie dają NIECH DOŚWIADCZENIE ZWYCIĘŻY Pieprze głupoty CYA.
                    Troche nie na temat
                    YoU MesS WitH ThE BesT
                    YoU DiE LikE ThE ResT

                    Ko- ucieknie, a cham zostanie.

                    Skomentuj

                    • Jakub
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 702

                      #25
                      A jaka jest różnica między kompleksem bez masturbacji a z masturbacją. Jeden pie czy bedziesz walił czy nie jak masz być przejęty to i tak bedziesz

                      Poprostu trzeba sobie uświadmoć że sex to jedno a masturbacja to drógie.

                      To tak samo jak mówić że jak ma sie sny erotyczne czy fantazje to można mieć problem z sexem bo bedzie sie bało że nie będzie tak jak trzeba. Tak jak trzeba jest gdy obaj jesteście zadowoleni i tyle (moje osobiste zdanie )

                      Skomentuj

                      • kIż5
                        Świętoszek
                        • Sep 2006
                        • 13

                        #26
                        ja też sie troche obawiam że za dużo to robię ... Podobno to źle działa na psychikę ..?? Kto wie jaka jest norma masturbowania się..??

                        Skomentuj

                        • lordd69
                          Świętoszek
                          • Jul 2006
                          • 3

                          #27
                          robie to prawie codziennie a mam 191cm wzrostu

                          Skomentuj

                          • lecher
                            Świętoszek
                            • Nov 2006
                            • 4

                            #28
                            "Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się naprawdę kocha!"
                            Woody Allen

                            Skomentuj

                            • glizdziarz
                              Banned
                              • Sep 2005
                              • 1981

                              #29
                              Dyć ady na pewno? A co z tymi co czują do siebie odrazę?

                              Skomentuj

                              • lecher
                                Świętoszek
                                • Nov 2006
                                • 4

                                #30
                                Napisał glizdziarz
                                Dyć ady na pewno? A co z tymi co czują do siebie odrazę?
                                A! W takim przypadku najpierw trzeba zrobić coś by człowiek pokochał siebie a dopiero potem swoje ciało. W odwrotnej kolejności chyba nie można.

                                Skomentuj

                                Working...