W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja przy pomocy "naturalnych" środków

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Insane
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 5

    Masturbacja przy pomocy "naturalnych" środków

    Mam pytanie do dziewczyn: Czy masturbowałyście się przy pomocy naturalnych produktów takich jak np ogórek (chyba najbardziej popularny) czy marchewka?
    Jeśli tak, to czy w samotności, czy podczas zabawy z facetem? Jak porównujecie odczucia z tego typu masturbacji z masturbacją palcami czy wibratorem?
  • szyderca
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2006
    • 200

    #2
    A onanizowałeś sie kiedyś naturalnymi środkami? Nie wiem... pączek francuski, szarlotka czy wydrążony bakłażan... a mówiąc poważnie to poszukaj sobie tematu z kaszanką...
    Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

    Skomentuj

    • bigskizo
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2006
      • 226

      #3
      o ten z kaszanką to niezły normalnie jaja

      Skomentuj

      • padme
        Erotoman
        • Mar 2006
        • 666

        #4
        Ten z kaszanką to już na całą polskę znany.
        "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

        Skomentuj

        • Czekomisia
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 1

          #5
          a ten przypadek z kaszanką to autentyk czy jakas sciema??
          w kazdym razie zenujace to jest

          Skomentuj

          • Szlajfka
            Perwers
            • Oct 2005
            • 1057

            #6
            Nie. Nie mam zamiaru wpychać tam sobie żadnych twardych i zimnych przedmiotów. Tylko penis wchodzi w gre. Wibrator owszem mam, ale używałam tylko raz i nigdy więcej. Za zimny, za suchy i za bardzo sztuczny. Poza tym trochę higieny, taką marchewkę prosto z pola ubabraną ziemią mam sobie wsadzać??
            Nadzieja umiera ostatnia....

            Skomentuj

            • mistique
              Seksualnie Niewyżyty
              • Dec 2005
              • 249

              #7
              To generalnie nie jest dobry pomysł, ogórki bywają pryskane różnymi chemikaliami, co może być niebezpieczne dla błon śluzowych. A marchewki mają jednak mało anatomiczny kształt.

              Skomentuj

              Working...