W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Akcesoria z Sexshopu - co polecacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Erotyczka
    Świętoszek
    • May 2005
    • 4

    Akcesoria z Sexshopu - co polecacie?

    Siemanko

    Mozecie polecic jakies zabawki do masturbacji? bo... nie chodzi mi o /wibratory/ tylko hmm cos co pobudza samoczynnie, widzalam jakies "jajka" zdalnie sterowane LOL macie jakies doswiadczenie w tych sprawach?
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5250

    #2
    Proponuje spytac niejakiego Jakuba - sugerujac sie tym, co tutaj napisal, musi byc w tych sprawach niekwestionowanym autorytetem

    Kij, ze to facet - ale wyglada na calkiem niezle zorientowanego w TYCH sprawach

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • radzio_z
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 496

      #3
      Zmartwie Cie, ale z tego co słyszałem, takich zabawek które tylko włączasz lezysz sobie spokojnie 5 minut i masz orgazm to nie ma. Kazde urządzonko zmusza do jakiejś tam aktywności, zadne nie daje orgazmu za darmo.

      W tym ponoc tkwi największa zaleta wibratorka jako prezentu dla dziewczyny. Uczy się aktywności, bo wibrator sam z siebie radości nie da.
      Jestem niepokorny

      Skomentuj

      • Jakub
        Perwers
        • Jun 2005
        • 702

        #4
        Polecić no nie zabardzo, bo nie wiem co Cie interesuje, co podnieca a co obżydza czy odczuwasz strach przed tym.

        Najlepiej wejdz sobie na jakąś strone (skle internetowy) zoriętuj sie co istnieje, jaki jest asortyment poczytaj opisy i zastanów sie co by Ci odpowiadało

        Ja moge napisać o sobie co mnie podnieca i czym lubie sie bawić z partnerką a czy samemu, ale nie wiem czy przypadnie Ci to do gustu, a jak chcesz poczytać czym kto sie lubi bawić to Raine podał link do tego topic'u

        Mam nadzieje że znajdziesz coś dla siebie

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Ja wprawdzie doświadczenia nie mam, ale kilka osób mi już mówiło, że kulki gejszy są bardzo fajne.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Erotyczka
            Świętoszek
            • May 2005
            • 4

            #6
            Heh, przegladam wlasnie oferte jednego z sex shopow i co sadzicie o czyms takim

            Łatwe zamawianie, zakupy na raty i płatności odroczone. Szybka i dyskretna dostawa na terenie EU. Wysyłka z Polski


            nie chce tego kupic - pytam sie tak z ciekawosci jak to moze dzialac itd... Jako ze nawiazalam temat razem z moim chlopakiem to on sobie wybral cos takiego... jego marzenie hehe:
            Łatwe zamawianie, zakupy na raty i płatności odroczone. Szybka i dyskretna dostawa na terenie EU. Wysyłka z Polski

            Łatwe zamawianie, zakupy na raty i płatności odroczone. Szybka i dyskretna dostawa na terenie EU. Wysyłka z Polski


            Ktos mial doswiadczenie z tego typu produktami? gdzie moge znalezc "real foto" tego czegos?

            Skomentuj

            • Jakub
              Perwers
              • Jun 2005
              • 702

              #7
              Pierwsza opcja jak dla mnie bardzo fajna, dwie pozostałe odpadają nie lubie czegoś takiego jak już coś do masturabacji to krążki uciskowe

              No ale każdy ma swoje preferencje

              Skomentuj

              • Erotyczka
                Świętoszek
                • May 2005
                • 4

                #8
                ... nie no ale tego to juz nic nie przebije:

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Co to niby ma być???
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Erotyczka
                    Świętoszek
                    • May 2005
                    • 4

                    #10
                    sorki akurat to na menow ... no nie wieszz co oni moga tam wkladac LOL

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Szczęka mi opadła na podłogę...
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      Working...