Mając 18 lat, nigdy się nawet nie całowałem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamikazee
    Świętoszek
    • Nov 2012
    • 2

    #16
    Nie miej ciśnienia kolego, nie ma sensu. Kiedyś ktoś mi powiedział że nic na siłe i to jest dobra sprawa na prawdę
    Ja osobiście mam 20lat, nie mam dziewczyny i w sumie można powiedzieć że nie miałem bo wole wolnym strzelcem jeszcze za wcześnie na poważne związki. Teraz mogę latać po imprezach robić tam co chcę gadać i robić z kim co chcę. Pierwsze co musisz zrobić to wyjść z domu, jeżeli jesteś wygadany szybko jakaś fajną dziewczyne ogarniesz. Na imprezie jest trochę łatwiej bo kobiety trochę wypiły Ty też możesz coś wypić trudno jest podbić do dziewczyny tako z jakimś tekstem dlatego lepiej iść ze znajomymi którzy mają znajomych ja raczej poznaje kobiety przez znajomych tzn koleżanka poznaje mnie z jakąś swoją koleżanką która ma koleżanki itd Nie musisz być piękny, przystojny nie wiem jak po prostu bądź sobą i spróbuj wyjść z domu a reszta poleci.

    Skomentuj

    • MaaN
      Świntuszek
      • Aug 2007
      • 94

      #17
      Nie masz sie co przejmowac. Na kazdego przyjdzie czas. Ja prawiczkiem przestalem byc majac lat 19. W ciagu 5 lat juz nadrobilem bardzo swoje zaleglosci. Jak juz raz zaczniesz to potem juz samo idzie

      Skomentuj

      Working...