Facet robi loda

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JeanGrey
    Świntuszek
    • Dec 2021
    • 69

    #16
    Napisał paraSzczecin

    Jeśli ktoś ma fantazje ze swoją płcią, chęci ale i obawy to NA PEWNO nie jest 100% hetero. Gdyby był 100% hetero to by nie miał takich fantazji czy chęci - to jest proste jak budowa młotka!
    Ja prz z 40 lat swojego życia bzykalam się tylko z facetami, kobiety mnie nie pociągały. Uważałam się za osobę hetero. Całkiem niedawno pomyślałam sobie,że skoro faceci tak uwielbiają lizać i smakować nasze cipki, to w sumie dlaczego ja miałabym nie spróbować czy rzeczywiście są takie pyszne 😁 ale to nie znaczy że od razu moja orientacja się zmienia na bi... Bo nie wiem czy mi się to spodoba. Jeśli tak, ok jestem bi. Ale jeśli nie, to będzie pierwszy i ostatni raz, to wg mnie jestem hetero. Chciałam kiedyś sporobowac zabawy ze niby jestem prostytutką, spróbowałam raz. Zawodu od razu nie zmieniłam 😁

    Skomentuj

    • Halsin
      Świętoszek
      • Feb 2023
      • 12

      #17
      Też chciałbym obciągnąć facetowi, ale póki co, to nie mam odwagi się złamać.

      Skomentuj

      • Maady
        Świętoszek
        • Jan 2014
        • 1

        #18
        Ja podobnie.

        Skomentuj

        • Czacza83
          Ocieracz
          • Dec 2011
          • 104

          #19
          A ja w drugą stronę Nie mam ochoty obciągnąć, ale gdyby mi jakiś koleś obciągał, to nie miałbym nic przeciwko.
          W życiu nie miałem kontaktu z facetem i wyobrażenie sobie innej formy kontaktu z facetem na mnie nie działa.
          Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

          Skomentuj

          • krau_li
            Świntuszek
            • Dec 2021
            • 65

            #20
            To zróbcie jak ja, obciągnąłem ślicznotce z kutasem, trochę to łatwiej
            Shemale z kutasem, trans z cyckami, nazywajcie to jak chcecie, ale figura, twarz i głos w 100% kobiecy. Kutas był dodatkiem.

            Skomentuj

            • Halsin
              Świętoszek
              • Feb 2023
              • 12

              #21
              Ktoś w klimacie, spotkanie, ja w kominiarce, ssie, po robocie się nie znamy. Chciałbym spróbować.

              Skomentuj

              • Sharkan
                Świętoszek
                • Jan 2023
                • 16

                #22
                Też o tym fantazjuje. Nie podobają mi się faceci, ale penisy
                ... Tak. Kiedyś na pewno to zrobię

                Skomentuj

                • km50
                  Świntuszek
                  • Oct 2023
                  • 52

                  #23
                  Myślę, że w pewnych sytuacjach, w pewnym zaufanym kręgu koleżeńskim, fellatio między mężczyznami może być fajną odskocznią od szarości codziennego życia. To jest dość mocne przeżycie dla obu stron.

                  Skomentuj

                  • milymarcin
                    Świntuszek
                    • Jun 2020
                    • 56

                    #24
                    Sam się nie oglądam za chłopakami ale..... Uwielbiam robić i mieć robionego loda. W domu bywa tak, że wkładam do gardła dildo i masturbuje się flashem. Na żywo jest o wiele mocniej ale to zależy od partnera, dobrania się. Uwielbiam i polecam spróbować.

                    Skomentuj

                    • km50
                      Świntuszek
                      • Oct 2023
                      • 52

                      #25
                      Słyszałem, że przy fellatio nie jest korzystne korzystanie ze środków na potencję. Co prawda fiut staje szybko i nawet jeszcze przed wzięciem do ust przez partnera, ale potem partner może obciągać i obciągać, a finału nie ma. Albo jest po 20 minutach gdy obie strony mają już dość. Zresztą na pewno dotyczy to też fellatio z kobietą.
                      Last edited by km50; 29-12-23, 13:41.

                      Skomentuj

                      • milymarcin
                        Świntuszek
                        • Jun 2020
                        • 56

                        #26
                        Sam nieraz z pół godziny lubię ssać. Jeszcze z DT włącznie. Tak samo partnerka.

                        Skomentuj

                        • km50
                          Świntuszek
                          • Oct 2023
                          • 52

                          #27
                          Co sądzicie o feminizacji lachociąga? Np. obciąganie ze szminką na ustach?

                          Skomentuj

                          • CD_ Bożena
                            Świętoszek
                            • May 2023
                            • 26

                            #28
                            Wspaniały pomysł

                            Skomentuj

                            Working...