W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja na oczach kilku kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lizak.zonaty
    Świętoszek
    • Aug 2021
    • 7

    Masturbacja na oczach kilku kobiet

    Kiedyś zdarzyło mi się masturbowac przy trzech dziewczynach w parku po dyskotece. Niesamowicie mnie to kręci i marzę żeby kiedyś zrobić sobie ręką przy większej grupie najlepiej nie szybko tylko zabawiać się jak najdłużej. Może nie jest to jakas wyuzdana perwersja ale tak mnie kręci że zrobie to zawsze na każde zawołanie.
  • Sixsixsix
    Ocieracz
    • Oct 2006
    • 133

    #2
    No wszystko spoko. Tylko raz znajdź takie grono, a dwa czy będzie chciało owe grono taką "współpracę"

    Skomentuj

    • foot_lover
      Banned
      • Mar 2022
      • 12

      #3
      Wydaje mi się, że sam z chęcią bym tego spróbował. Nie raz o tym fantazjowałem.

      Skomentuj

      • onWponczochach
        Ocieracz
        • May 2022
        • 143

        #4
        Na oczach jednej to bylo by cos moglaby byc nawet ubrana byle seksownieobcisle ubranie jakies ponczoszki wystajace spod zbyt kusej spodniczki no i wyeksponowany biust no i oczywiscie musiala by sie seksownie krecic na swoim fotelu czy kanapie, ja moglbym byc calkiem nagi i robic swoje

        Skomentuj

        • nicetgv1986
          Świętoszek
          • May 2021
          • 4

          #5
          tez mi sie marzy taka akcja, kilka lasek w mini, leginsach lub najlepiej w kombinezonach z lycry - marzenie

          Skomentuj

          Working...