W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Brak miesiączki :(

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sandy1
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 24

    Brak miesiączki :(

    Mam pytanie dotyczące okresu. Spóźnia mi się wprawdzie dopiero 3 dzien, ale już się troche niepokoje. Dotąd miałam miesiączki regularne 28-29 dni, teraz jestem chora mam antybiotyk, wcześniej jakieś witaminy itp. więc czy to może mieć wpływ na brak okresu? Jeśli chodzi o inny powód np. ciąża to na 99% nie wchodzi w grę, bo z moim chłopakiem nie współżyłam a jeśli juz sie dotykamy to zawsze jedno z nas jest w ubraniu i jesteśmy ostrożni. Więc w tej sprawie nigdy nie było problemów bo jestem czujna na maksa. Martwie się trochę i czy byłby ktoś łaskawy odpowiedzieć na pytanie? Z góry dzięki
  • mistique
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2005
    • 249

    #2
    Jak jesteś chora to bardzo możliwe, ze w ogóle w tym miesiącu nie będziesz miała okresu, szczególnie jeśli gorączkowałaś. Więc się nie stresuj.

    Skomentuj

    • kiciunia
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 197

      #3
      zgadzam sie z Asiulek
      Dostaniesz,zobaczysz ;]
      Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

      Skomentuj

      • kuglarz
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2006
        • 307

        #4
        Znam taki przypadek. Jedna z moich partnerek miała podobnie. Spóźnienie jednak wynosiło tydzień. Wina antybiotyków oczywiście.

        Skomentuj

        • Sandy1
          Świętoszek
          • Aug 2006
          • 24

          #5
          Dzięki za odpowiedzi. Teraz pozostaje mi tylko czekać na okres. Pozdrawiam

          Skomentuj

          • kochany
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2006
            • 313

            #6
            dziewczyno, skoro wykluczasz ciążę to nie ma sie czym przejmować, czasem występują chwilowe zaburzenia, ale to wszystko mija
            Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

            Skomentuj

            • DarkAngel
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1020

              #7
              Napisał kochany
              dziewczyno, skoro wykluczasz ciążę to nie ma sie czym przejmować, czasem występują chwilowe zaburzenia, ale to wszystko mija
              Dokładnie .
              Wiatropylna chyba nie jesteś.

              Ponadto medykamenty naprawdę, z tego co wiem, mogą rozregulować 'cykl'..

              Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia .
              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

              Skomentuj

              • hefalumpka
                Ocieracz
                • Jan 2006
                • 146

                #8
                Po antybiotykach mozesz wogole nie miec okresu. Ja tak nieraz mam. Wiec sie nie martw. Ale jezeli przez dwa lub trzy miesiace nie bedziesz miala miesiaczki idz do ginekologa.
                Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

                Skomentuj

                • ...aneta...
                  Ocieracz
                  • Aug 2006
                  • 107

                  #9
                  jest to spowodowane chorbą i braniem antybiotyków,moze tez jakis maly stres niestety to wszystko wplywa na brak okresu

                  Skomentuj

                  Working...