Gwałt

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #31
    @Raine
    Co prawda do prawda
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • sebabi
      Świętoszek
      • Nov 2010
      • 18

      #32
      Ja mam fantazje by byc porwany i gwałcony.
      Sex bez ograniczeń płciowych ostro wulgarnie i brutalnie.

      Skomentuj

      • cuckoldpara
        Świętoszek
        • Jun 2017
        • 5

        #33
        U nas temat gwałtu wielokrotnie się przewijał w rozmowach i fantazjach. Podnieca nas to oboje, a kiedyś całkowicie z partyzanta planuję to zrealizować bez wiedzy małżonki plus film z całego zajścia do późniejszego wglądu i kolekcji(na starość będzie jak znalazł). Jednocześnie pozwolę sobie podkreślić jeszcze raz, iż moja żona akceptuje ten fakt i chce jego realizacji, ale dzień i godzina będzie należeć do mnie.

        Skomentuj

        • analityk
          Ocieracz
          • Jul 2011
          • 188

          #34
          Napisał radzio_z
          Braliscie pod uwage, to że propozycja gwałtu, może być próbą efektownego skonczenia zwiazku. Scenariusz jest taki:

          Ona proponuje zabawe w gwałt. Cała zabawa konczy sie u niej kilkoma siniakami i zadrapaniami, a nastepnego dnia do waszych drzwi puka policja. Oczywiscie oskarżenie o gwałt Obdukcja ciała potwierdza zeznania waszej już byłej dziewczyny....

          Każdemu nalezy ufac w 99 %...
          Dobrze byłoby najpierw popisać SMS, a dopiero potem realizować scenariusz.

          Gwałt kontrolowany to chyba najczęstsza kobieca fantazja, mojej również. Ale jak to zrobić aby było realistyczniej? Upozorować włamanie do własnego domu z kominiarką na głowie?
          Last edited by analityk; 02-04-18, 19:51.

          Skomentuj

          • wiarus
            SeksMistrz
            • Jan 2014
            • 3264

            #35
            Komuś tu się pierdzieli gwałt z odgrywaniem scenek.

            W temacie - jakoś nigdy za tym nie "tęskniłem", a zgwałcenie przez kobietę nie mieści mi się w ograniczonych szarych komórkach.
            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
            James Jones - Cienka czerwona linia

            Skomentuj

            Working...