Damskie prezerwatywy - kto stosował?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zapsu
    Świętoszek
    • May 2007
    • 4

    Prezerwatywy Damskie prezerwatywy - kto stosował?

    Witam,

    niestety wyszukiwarka nic nie znalazła, więc zakładam nowy temat.

    Chciałbym pozyskać opinie na temat damskich prezerwatyw. Wczoraj natrafiłem na takie w internecie i zainteresowały mnie. Cena 3x większa niż męskie, ale sama idea wydaje się ciekawa.

    Czy jest ktoś na forum kto je stosował bądź zna wiarygodne opinie?
    Zastanawia mnie czy zapewniają większą swobodę (mniejsza szansa na pęknięcie)?

    Zastanawia mnie jeszcze czy moja partnerka zechce się na to skusić, ale to temat na inną dyskusję.
  • ar3k92
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2009
    • 326

    #2
    Wiesz, to że droższe wcale nie znaczy, że lepsze. Ja bym nie eksperymentował w tych sprawach
    "everybody lies..."

    Skomentuj

    • zapsu
      Świętoszek
      • May 2007
      • 4

      #3
      Nie sugeruje się ceną.

      Obawiałbyś się większego ryzyka zajścia w ciąże?

      Poczytałem trochę opinii i w zasadzie są pozytywne. Poprawnie założona daje praktycznie taką samą pewność jak zwykłe. Dodatkowo uprawiam z partnerką seks przerywany, więc jeśli będzie na swoim miejscu, to raczej ryzyko ciąży będzie takie samo jak dla męskich gum.

      Zamówiłem 3-pak. Jeśli zdecydujemy się je sprawdzić to zdam relację.

      Skomentuj

      • ar3k92
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2009
        • 326

        #4
        Napisał zapsu
        Obawiałbyś się większego ryzyka zajścia w ciąże?
        Szczerze? Tak. Nie pytaj dlaczego, po prostu takie mam w tej sprawie przeczucie.


        Natomiast jeśli praktykujesz stosunek przerywany i gumka faktycznie jest założona poprawnie to szanse są tak samo małe jak przy zwykłej 'męskiej' gumie
        "everybody lies..."

        Skomentuj

        • zapsu
          Świętoszek
          • May 2007
          • 4

          #5
          W takim razie nie będę drążył, choć jestem lekko zaintrygowany.

          Kieruje mną ciekawość i nic więcej. Nie liczę na nowy wymiar seksu itd. Okaże się, że jest fajnie, to może zmienimy na damskie. Nie narzekamy na męskie, więc nie szukam alternatywy. Praktyka pokaże.

          Jeśli mowa o bezpieczeństwie - logicznie rzecz ujmując to damska raczej nie pęknie, gdyż nie nie jest naprężona i dodatkowo materiał z którego jest wykonana jest wytrzymalszy niż stosowany w męskich. Ot taka mała zaleta w przypadku happyendu.

          Nadal czekam na użytkowników

          Skomentuj

          • BadGirl19
            Świntuszek
            • Feb 2013
            • 58

            #6
            Napisał zapsu
            materiał z którego jest wykonana jest wytrzymalszy niż stosowany w męskich.
            ok, są wytrzymalsze ale nie masz 100% pewności. zawsze jest jakieś ale..

            Skomentuj

            • lokomisiek
              Świętoszek
              • Feb 2011
              • 4

              #7
              Ja stosowałem z moja partnerką ten wynalazek. Ale szczerze lepszym wyjściem są prezerwatywy tradycyjne, bzykać gume to niefajne uczucie. Prezerwatywa przynajmniej przylega dobrze, a tutaj nic specjalnego- partnerka podzieliła moje odczucia. Problemem do tego jest długi stosunek- wole jednak stałe nawilżenie naturalne niż stosowac lubrykanty.

              Co do bezpieczeństwa wydaje mi się że jest lepiej z tymi damskimi, są grubsze troszkę.

              Skomentuj

              • eljotnes
                Świętoszek
                • Jan 2012
                • 10

                #8
                to ja CI zadam pytanie .. daj mi namiar gdzie w necie znalazles te damskie prezerwatywy ?
                Czy te damskie prezerwatywy kobiety nazywaja np ,,spadochronami '' ? czy okreslenie to zwiazane jest tylko z meskimi gumkami ?
                masz to na co się godzisz...

                Skomentuj

                Working...