W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Hardcore

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #31
    W Biblii pisze: "widzisz drzazgę w oku bliźniego" i tak dalej...
    Spójrzcie na siebie samych, zanim weźmiecie się za krytykę.

    Zamiast narzekać, że nudno - trzeba rozruszać towarzystwo samemu.
    Zamiast miauczeć, że się czepiają, samemu się do kogoś trzeba przyczepić.

    I tak dalej.
    A nazwa forum jak nazwa... prawdę powiedziawszy, do dzisiejszego dnia logowałem się na forum bez większego zainteresowania jego nazwą.
    Wam to również doradzam.


    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • radzio_z
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 496

      #32
      Raine-> jak zwykle odwracasz kota ogonem. Mi i rojze chodzi o to że człowiekowi wydaje się iż znalazł w necie niszę, gdzie może swobodniej pogadac o tym że lubi coś więcej niż to co jest opisane w podręczniku do wychowania sexualnego dla gimnazjum. Po czym gdy tylko napisze coś wybiegającego poza standard polskiej edukacji sexualnej, nagle jest atakowany przez taką chmarę gimnazjalistów których rojze trafnie określiła "ja mój chłopak i nic pozatym".

      Jeszcze trochę i na BT będę bał się wspomnieć ze lubie miłośc oralną, "bo to taka perwersja".
      Jestem niepokorny

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #33
        Cóż.

        Rojze napisała sporo ze swoich postów opierając się na schemacie "a ja lubię / nie lubię"
        Ale, ale - nie zamierzam się tego czepiać.

        To chyba normalne, że na forach są ludzie różnych orientacji, w różnym wieku etc... nawet jeśli zadawane pytania bywają czasami infantylne albo naiwne wręcz - chyba lepiej, że pytają tutaj a nie np. czytają gazety młodzieżowe, robiące wodę z mózgu?

        A erotyka jest powiązana z układami damsko-męskimi w niezaprzeczalny sposób. Więc tematy typu "ja i mój boy" są tu jak najbardziej na miejscu.

        Tak przynajmniej mi się wydaje

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • nowicjusz
          Ocieracz
          • Feb 2005
          • 101

          #34
          Zgadzam sie z Raine'm, chociaz czytajac ten temat od poczatku troche mnie zaskoczylo podejscie odpowiadajacych. W sumie nie dziwie sie, ze zalozyciel tematu juz wiecej sie nie odezwal Ale Radzio_z troche przesadzil oskarzajac Dziewczyny o ta cala sytuacje. Czasami osoby mlodsze wiekiem moga byc bardziej doswiadczone zyciowo niz nam sie wydaje.

          Skomentuj

          • radzio_z
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 496

            #35
            Ja widzę że wy nie rozumiecie o czym my z rojze mówimy. Określając częśc społeczności BT jako "ja, mój chłopak i nic poza tym" nie chodzi mi o to żeby nie poruszac tu takich tematów. Chodzi o to ze BT (również z nazwy), jest forum na którym bez skrępowania wypowiadają się ludzie którzy poza takim standardowym (politycznie poprawnym) układem lubią coś więcej. Ktoś lubi wielokąty z wymianą partnerów, moim konikiem jest podglądanie, rojze lubi swoje "warkoczyki na łydkach". Tymczasem na forum przeznaczonym dla nieco bardziej wyzwolonych pojawiają się ludzie którzy albo jeszcze sa na takie tematy za młodzi albo poprostu nie mieści się to w ich światopoglądzie i zaczynają wprowadzać tu swoje reguly krytykując każdego kto lubi jakiejś perwersje.

            Jeśli forum na którym np. porusza się temat, że partnerzy lubią na siebie pluć w trakcie miłosnych uniesień, komus nie odpowiada, niech zacznie swoje myśli wyrażać w dziale "kobieta" na interii.

            nowicjusz-> ty tez nie zrozumiałeś. Nie powiedzialem ze młode osoby są niedoświadczone, tylko tyle że zauwazyłem że ostatnio na BT naszło dużo nastolatków, którym akurat trudno zrozumieć że ktoś może lubić niecobardziej perwesyjne zachowania, niż sex tylko ze swoim partnerem w pozycji klasycznej, a najchętniej to by się rozpisywaly o tym jak bardzo kochają swojego chłopaka i jak to są święcie przekonane że on się nie ogląda za innymi (dobre dobre, ale prawdziwe).
            Jestem niepokorny

            Skomentuj

            • moorekm
              Banned
              • May 2005
              • 4

              #36
              Napisał radzio_z
              Ja widzę że wy nie rozumiecie o czym my z rojze mówimy. Określając częśc społeczności BT jako "ja, mój chłopak i nic poza tym" nie chodzi mi o to żeby nie poruszac tu takich tematów. Chodzi o to ze BT (również z nazwy), jest forum na którym bez skrępowania wypowiadają się ludzie którzy poza takim standardowym (politycznie poprawnym) układem lubią coś więcej. Ktoś lubi wielokąty z wymianą partnerów, moim konikiem jest podglądanie, rojze lubi swoje "warkoczyki na łydkach". Tymczasem na forum przeznaczonym dla nieco bardziej wyzwolonych pojawiają się ludzie którzy albo jeszcze sa na takie tematy za młodzi albo poprostu nie mieści się to w ich światopoglądzie i zaczynają wprowadzać tu swoje reguly krytykując każdego kto lubi jakiejś perwersje.

              Jeśli forum na którym np. porusza się temat, że partnerzy lubią na siebie pluć w trakcie miłosnych uniesień, komus nie odpowiada, niech zacznie swoje myśli wyrażać w dziale "kobieta" na interii.

              nowicjusz-> ty tez nie zrozumiałeś. Nie powiedzialem ze młode osoby są niedoświadczone, tylko tyle że zauwazyłem że ostatnio na BT naszło dużo nastolatków, którym akurat trudno zrozumieć że ktoś może lubić niecobardziej perwesyjne zachowania, niż sex tylko ze swoim partnerem w pozycji klasycznej, a najchętniej to by się rozpisywaly o tym jak bardzo kochają swojego chłopaka i jak to są święcie przekonane że on się nie ogląda za innymi (dobre dobre, ale prawdziwe).
              brawo... to forum nie powinno byc dla ludzi, ktorzy zaczynaja przygode z sexem. nie mowie tego tylko dlatego, ze mam dosc wypowiedzi w stylu "ja i moj chlopak" etc. mysle, poprostu, ze tacy ludzie powinni zaczac od pozycji klasycznej i typowego sexu. wydaje mi sie, ze zaczynanie swojej przygody z sexem nie powinno sie opierac na czytaniu o tym, do czego ufajacy sobie, poszukujacy nowych wrazen ludzie dochodza z czasem. irytuje to zarowno tych nowicjuszy, bo albo potepiaja "dziwne" zachowania innych, albo moze sprawic, ze nie beda mieli z sexu przyjemnosci przez to, czego sie tu naczytaja.

              Skomentuj

              • tjeN
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jul 2005
                • 201

                #37
                A ja to widze inaczej, co ma doświadczenie do reagowania tak ja kniektorzy w tym temacie? Poprostu na BT jest taki syndrom jak już to Owieczka wspomniała trzymający władzę. Jedna osoba powie jesteś nienormalny i sypią się posty jeden po drugim żeby być trendy, jazzy, żeby przynależeć do grupy "the best". Trzeba się przyzwyczaić że w Polsce tak jest, mądry bo w grupie a jak dojdzie co do czego to podkuli ogon i spiepszy. Podobny był temat w opowiadaniach erotycznych. Pisał o relacjach mama - syn i też go ludzie dosłownie zgnoili za to a w innym opowiadaniu sytuacja ma się tak samo tyle że forma jest lepsza i już jest wszystko cacy... Niby plucie to taka perwersja że zgroza... jak bodajże Swing Para pisała o lewatywie to większość siedziała cicho bo wiedzieli że trafili by na mocniejszego przeciwnika i w starciu na forum nie mieliby szans. W skrócie to wygląda tak, jedna osoba coś napisze i od razu 20 innych potwierdzi i dosadniej to wypersfaduje. Niestety w Polsce jeszzcze brak jest tolerancji na choćby mały odchył od normy który często za jakiś czas nie szokuje a nawet staje się codziennością - [stringi, anal, oral].
                Pozdrawiam.

                Skomentuj

                • MyszkaZ
                  Erotoman
                  • Dec 2005
                  • 535

                  #38
                  Forum istnieje po to, aby kazdy mogl wyrazic swoja opinie, niezaleznie od tego, czy jest ona zgodna z intencja zakladajacego post, czy nie. Jezeli wiekszosc osob zgadza sie pod jakims wzgledem, to nie jest to koniecznie proba bycia trendy, tylko po prostu zbieznosc opinii - tak to juz jest, ze mozna miec podobna opinie, niekoniecznie identyfikujac sie z druga osoba i jej postawa zyciowa.
                  Ja osobiscie wyrazajac sie na jakikolwiek temat, mowie tylko o tym, co czuje i uwazam, i nie ma na to zadnego wplywu to, co pisze reszta. Jezeli plucie na siebie jest dla mnie obrzydliwe - to mam prawo to powiedziec. Nie mowie wtedy przeciez jednak, ze osoby ktore to robia sa gorsze ode mnie - przeciez ja tez mam jakies swoje preferencje, ktore inni uwazaja za zboczenstwo. I nie boli mnie, ze tak mysla - przeciez maja do tego prawo.
                  Widze, ze wiele osob piszacych na forum twierdzi, ze po prostu chce dzielic sie z innymi swoimi przezyciami, doswiadczeniami. Ale wobec braku oklaskow, robia sie drazliwi....Szczerze - jezeli chcecie gratulacji, to istnieja miejsca wzajemnej adoracji, gdzie kazdy czyn jest opiewany jako wspanialy. A jezeli chcecie sie dzielic, to prosze, ale nie reagujcie agresywnie, jezeli ktos ma inne zdanie.
                  Sama piszac tutaj nie raz spotkalam sie z krytyka badz brakiem zrozumienia. Ale nie boli mnie to, i nie bede pisala, ze czuje sie atakowana badz ponizana. Bo o to wlasnie chodzi, by nie bac sie wyrazac swoich opinii, nawet jezeli wie sie z gory, ze ktos moze tego nie rozumiec.
                  Tez czasami niektore zdania wydaja mi sie trywialne, ale nie odbiore glosu osobom, ktore sa mlodsze ode mnie badz mniej doswiadczone, bo ktos kiedys powie, ze ja tez jestem za mloda i "co ja tam wiem", i odbierze glos mi. Szanujmy sie zawzajem, ale nie adorujmy bezmyslnie.
                  0statnio edytowany przez MyszkaZ; 03-02-06, 11:45.
                  Even though she seems so high
                  He knows that she can't fly
                  and when she falls out of the sky
                  He'll be standing by

                  Skomentuj

                  • kika_olsztyn
                    Świętoszek
                    • May 2005
                    • 22

                    #39
                    No coz...kazdy robi to co lubi.jesli oboje to lubicie to looz Ja jakos nie moge sobie wyobrazic zeby moj partner na mnie pluł ..ochyda

                    Skomentuj

                    • radzio_z
                      Erotoman
                      • Feb 2005
                      • 496

                      #40
                      Napisał MyszkaZ
                      Tez czasami niektore zdania wydaja mi sie trywialne, ale nie odbiore glosu osobom, ktore sa mlodsze ode mnie badz mniej doswiadczone, bo ktos kiedys powie, ze ja tez jestem za mloda i "co ja tam wiem", i odbierze glos mi. Szanujmy sie zawzajem, ale nie adorujmy bezmyslnie.
                      Wszystko fajnie, ale jeśli na forum o nazwie BEZ TABU, napiszę że lubię robić X, to oczekuję że nie wyskoczy na mnie jakaś nastka, która ledwo co mature zdała, dziewictwo stracila pół roku temu, a na świat patrzy jeszcze infantylnymi oczami dziecka, wierząc w związek typu "dwie połówki jabłka" czyli wspomniany już "ja, mój chłopak i nic pozatym". Niestety takie rzeczy się tutaj zdarzają. Naleciało tu dziecieków, którzy chyba nie rozumieją nazwy tego forum i prubują niektórych cenzurować. Jadą po ludziach którzy odwarzyli się przyznać że przyjemność sprawia im praktyka o której nazwy Ci licealiści nawet wymówić nie potrafią. Jak podrosną, może też zaczną urozmaicać swoje życie erotyczne, a puki co niech wypowiadają się na forum Teleranka i nie psują krwi ludziom którzy chcą normalnie i bez bulwersacji pogadać o swoich niecodziennych upodobaniach.

                      EDIT: ostatnie kilka nocy spałem po 2-4h a tym piątkiem zakończyłem kilkuegzaminowy maraton, po którym wróciłem do domu, napisałem ten post i walnąłem się spać.
                      ... i własnie się obudziłem
                      0statnio edytowany przez radzio_z; 03-02-06, 19:43.
                      Jestem niepokorny

                      Skomentuj

                      • moorekm
                        Banned
                        • May 2005
                        • 4

                        #41
                        zniose Twoja dysleksje radziu, ale tego ze piszesz "infamtylny" to nie wytrzymam. sprawdz prosze w slowniku, jaka jest pisownia tego wyrazu.
                        tylko na mnie zaraz nie wrzucaj. ja uwazam, ze to wstyd nie znac ojczystego jezyka.

                        Skomentuj

                        • MyszkaZ
                          Erotoman
                          • Dec 2005
                          • 535

                          #42
                          Radziu, oboje jestesmy w podobnym wieku, wiec czuje sie upowazniona do dalszego skomentowania

                          Nie boisz sie, ze jakas osoba, ktora ma lat ok.30, piec lat stazu malzenskiego a 8 mieszkania razem powie Ci, ze to Ty nie wiesz nic na temat seksu ani wszystkiego z tym zwiazanego? I nie chce widziec na forum Twoich komentarzy?
                          Wiesz, my tez kiedys bylismy mlodsi...i niedoswiadczeni...

                          Zgodze sie, ze czasem trudno jest pisac o rzeczach, o ktorych wiekszosc nie moze mowic z autopsji, i mozna spodziewac sie tak jak mowisz okrzykow oburzenia i dezaprobaty. I ze spojrzenie niektorych na wiele rzeczy jest wyidealizowane i az ocieka slodycza. A jestem pewna, ze sa tacy dla ktorych moje posty beda glupie, a dla innych Twoje doswiadczenia beda banalne...Wiec kto to ma oceniac?
                          Even though she seems so high
                          He knows that she can't fly
                          and when she falls out of the sky
                          He'll be standing by

                          Skomentuj

                          • tesserakt
                            Świętoszek
                            • Jan 2006
                            • 36

                            #43
                            @wszyscy dewianci.

                            a może by zacząć komentować wszystkie opisy klasycznego het*******u przez "fuj, ohyda, jesteście chorzy, ja bym nigdy nie pozwolił/a wsadzić penisa do vaginy..."?

                            jakby się nad tym odpowiednio zastanowić, to można sobie wkręcić obrzydliwość wszystkiego. np ci zawodnicy - http://www.churchofeuthanasia.org/ - tylko sodomię uznają za przyzwoitą.
                            uszanuj fetysz bliźniego swego, a może i twój będzie uszanowany

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #44
                              Klasyczny het******* nie jest może obrzydliwy, ale nudny, płytki, ubogi, żenująco prymitywny i dobry dla ludzi bez wyobraźni.
                              Brakuje w nim wszystkiego, co powinno być w dobrym seksie.
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • KIKUNIA28
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jun 2005
                                • 236

                                #45
                                Klasyczny het******* zawsze ma szanse sie rozwinac i zmienic swoje nastawienie do zycia
                                Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

                                Skomentuj

                                Working...