W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skany kobiecych dłoni...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #31
    Moja prawa ręka wyglada tak oto:
    [IMG]http://img12.*************/img12/1087/prawica0xa.th.png[/IMG]
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Redchemist
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 396

      #32
      Proponuję Ci zrezygnować z oddziałujących wybitnie destruktywnie na paznokcie tipsów,"Podleczyć"je zaliczając m.in wizytę w salonie kosmetycznym i zapuścić wydobywając z nich ich naturalne piekno. Mi osobiście podoba się pełna naturalność w kobiecie i subiektywnie preferuję naturalność biustu, rzęs i paznokci. Nie cierpię plastikowych kobiet. Lepiej gdy dziewczyna ma krótkie i naturalne pazurki niż akryle lub żele niebotycznych rozmiarów. Oczywiście za moje optimum przyjmuję zadbane długie i naturalne
      Varium et mutabile semper femina

      Skomentuj

      • onszuka9
        Świntuszek
        • Jul 2005
        • 51

        #33
        to teraz wiem kto ma skaner i sie nie wimiga mozecie zeskanowac swoje stopy??

        Skomentuj

        • Falcon
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2005
          • 369

          #34
          Co bedzie nastepne ??
          a) tylek
          B)piersi
          c)brzuch
          jesli znasz poprawna odpowiedz zadzwon 0700 .... głowna nagroda skuter na wode, cena za minute polaczenia 122 zl + vat
          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

          Skomentuj

          • onszuka9
            Świntuszek
            • Jul 2005
            • 51

            #35
            nic nie będzie nastepne , falcon jak chcesz tyłek to ze załusz własny temat grzbiecie

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #36
              Napisał onszuka9
              to teraz wiem kto ma skaner i sie nie wimiga mozecie zeskanowac swoje stopy??
              a Ja prosze o skan twarzy z profilu
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • onszuka9
                Świntuszek
                • Jul 2005
                • 51

                #37
                duzo dziewczyn pokazuje cipki na tym forum ale stopy to nie chcą pokazac dlaczego??

                Skomentuj

                • Sama słodycZ
                  Erotoman
                  • Jun 2005
                  • 482

                  #38
                  rojze masz pierscionek na tym samym palcu co ja :> jaki to ?? opisz albo zerkanuj

                  Radechmeist> no wlasnie rozwazam zaniechanie inwestowania w tipsy mam calkiem ladny ksztalt swoich paznokci wiec... chyba Cie poslucham hehe

                  oral lover > zlamales mi serce

                  Kikunia bardzo dziekuje
                  Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                  Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #39
                    To jest zwykła, srebrna obrączka.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      #40
                      myslalam ze cos... bardziej... hm... nie wiem jak to powiedziec... bardzieeej... eee... orginalnego
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      • viper_88
                        Erotoman
                        • Mar 2005
                        • 417

                        #41
                        Szczerze muszę powiedzieć, że pierwszy raz słyszę, o jak najprawdziwszym fetyszu związanym z dłońmi (bo to, że ktoś lubi np. zadbane dłonie nie jest od razu fetyszem)

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #42
                          ja na przyklad pierwsza rzecza na ktora zwracam uwage u faceta to wlasnie rece i dlonie oraz nogi dzisiaj w autobusie stal przedemna taki facet okolo 25 lat ubrany w krotkie spodenki i T-shirt byl opalony i miaaaal na maxa sexowne uda i lydki normalnie nie moglam oczy oderwac po chwili obcial sie ze sie na niego gapie i sie przodem odwrocil aale z przodu tez bylo na co popatrzec i tak sobie na siebie popatrzylismy przez cale 15 przystankow
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          • Redchemist
                            Erotoman
                            • Jul 2005
                            • 396

                            #43
                            I słusznie! Tajemnica poliszynela jest, że kobiety zwracają uwagę na dłonie i dlatego też ja staram się obcinać paznokcie regularnie i nie chodować"żałoby"pod nimi. Wiem, ze to dziwne jak na faceta i niektórzy stwierdzą, że wręcz krzywe, ale przez okrągły roczek nie rozstaję się z kremem nawilżającym do rąk. Zawsze znajdzie się na niego miesjce w moim plecaku. W zimie nawet dołączam jeszcze pełotłusty:"Dermosan". Trzy lata temu chodząc bez rękawiczek w te zimne miesiące odmroziłem sobie łapy i wyciągnałem z tego zdarzenia konstruktywne wnioski. Jednak manikiurzystki jeszcze nie zaliczyłem
                            Varium et mutabile semper femina

                            Skomentuj

                            • Jakub
                              Perwers
                              • Jun 2005
                              • 702

                              #44
                              Fetysz = uwielbienie

                              Więc jeżli cos kogoś sytmuluje można nazwać fetyszem (nie wiadomo dlaczego gro młodych ludzi kojaży sobie fetysz w najleprzym parzypadku z stopami i rajstopami :>)

                              Skomentuj

                              • viper_88
                                Erotoman
                                • Mar 2005
                                • 417

                                #45
                                Napisał Jakub
                                (nie wiadomo dlaczego gro młodych ludzi kojaży sobie fetysz w najleprzym parzypadku z stopami i rajstopami :>)
                                Mnie z fetyszem kojarzą się jeszcze np. pośladki

                                Skomentuj

                                Working...