W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skany kobiecych dłoni...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #16
    Rusz glowa, zamiast dlonia :>

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Raine, ale tobie z miastem, czy z tym, co plywał?
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #18
        Z miastem? Yyy... nie, nic z miastem zwiazanego.
        Powiedzialbym stary antysemicki dowcip, ktory na pewno okazalby sie pomocny w zrozumieniu o co chodzi, ale byloby to chyba co najmniej - nietaktowne...

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Mi też nie z miastem, ale antysemicki dowcip żaden mi do tego nie pasuje.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Yon
            Świntuszek
            • Aug 2005
            • 58

            #20
            Napisał Sama słodycZ
            Yon > no za mocno zdecydowanie hehe moze zeskanuje jeszcze raz kiedys
            Czekam z niecirpliwością, z chęcią zobacze
            Chciałbym oddać ci to co dla mnie ma sens, ale oddałbym ci ciebie..

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153

              #21
              Słodka to twoja dłoń czy przyjaciela?? Bo nei wierze, że kobieta ma taka dłoń, wygląda jak męska tylko nadgarstek i ręka jest chuda jak damska
              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              • tabula rasa
                Erotoman
                • Jul 2005
                • 640

                #22
                Raine,ale masz skojarzeniaChociaż tu raczej uśmiech jest nie na miejscu.
                Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                Skomentuj

                • Sama słodycZ
                  Erotoman
                  • Jun 2005
                  • 482

                  #23
                  no macie jeszcze raz qrde mam meskie dlonie sexi moze oral lover sie mna zainteresuje hyhy

                  [IMG]http://img240.*************/img240/5048/raczkamoja3ox.th.jpg[/IMG]
                  Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                  Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5252

                    #24
                    Ta ostatnia mi sie z kolei skojarzyla z zarloczna kanapa

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • DajMiTęNoc
                      Perwers
                      • May 2005
                      • 1153

                      #25
                      hehehehehe słodka nie skanuj reki tylko zrób sobie fote cyfrówko i wrzuc na kompa
                      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                      Skomentuj

                      • Sama słodycZ
                        Erotoman
                        • Jun 2005
                        • 482

                        #26
                        jaka fote ?? jaka cyfrowka ?? na jakiego kompa ??

                        jaaa Rainie wiesz co zafunduje Ci jakas terapie chcesz??
                        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                        Skomentuj

                        • oral lover
                          Świntuszek
                          • Jul 2005
                          • 99

                          #27
                          Napisał Sama słodycZ
                          no macie jeszcze raz qrde mam meskie dlonie sexi moze oral lover sie mna zainteresuje hyhy

                          [IMG]http://img240.*************/img240/5048/raczkamoja3ox.th.jpg[/IMG]

                          dłonie masz feeeeeeee........nie dał bym Ci nic w nich potrzymać
                          i do cholery drugim razem nie używaj mnie jako "skali porównawczej"

                          Skomentuj

                          • KIKUNIA28
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jun 2005
                            • 236

                            #28
                            słodka ma bardzo ładne długie palce wiec jej dłonie sa bardzo kobiece .....Twoje podejscie oral lover własnie zniecheciło na przyszłosc wlepiania na forum fotek
                            Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

                            Skomentuj

                            • Redchemist
                              Erotoman
                              • Jul 2005
                              • 396

                              #29
                              Sama Słodycz, jeżeli Ci to nie sprawi kłopotu wykonaj skan awersu dłoni. Zewnętrzna strona obiektywnie wygląda dużo bardziej kobieco. Sorcia za szczerość, ale ogladając skan, na 1-szy rzut okiem doznałem pewnych wątpliwości czy to dłoń faceta, czy też kobiety. Tym bardziej, że posiadasz obięte krótko panzokcie. Ale podejrzewam, że z moją mogłoby być analogicznie
                              P.S. I zlej żenujące komentarze co poniektórych.
                              Varium et mutabile semper femina

                              Skomentuj

                              • Sama słodycZ
                                Erotoman
                                • Jun 2005
                                • 482

                                #30
                                oki ale to nie teraz... pozniej... hehe mam krotkie paznokcie bo zsciagneli mi tipsy chce sobie troche podregenerowac paznokietki zanim znowu zaloze ale skana zrobie pozdrawiam...
                                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                                Skomentuj

                                Working...