W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skany kobiecych dłoni...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • onszuka9
    Świntuszek
    • Jul 2005
    • 51

    Skany kobiecych dłoni...

    czy któras z kobiet na tym forum posiada skaner??
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #2
    ja posiadam a czemu do kobiet ?:> panowie tez maja kskanery napewno
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5250

      #3
      A ja przeczytalem "skalpel" - i od razu mi sie automatycznie pomyslalo, ze chcesz sobie esperal wyciac :]

      Sorry

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • tabula rasa
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 640

        #4
        Czyżbyś chciał bardzo inteligentnie podejść nasze wspaniałe forumowiczki,i doprowadzić do zamieszczenia zdjęć z komuni.Oj niegrzeczny chłopiec,ale to w innym dziale.
        Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

        Skomentuj

        • Avery
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2005
          • 293

          #5
          tabula rasa - dobre!!!! albo moze sobie tylki zeskanujcie jak w reklamie
          Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

          Skomentuj

          • onszuka9
            Świntuszek
            • Jul 2005
            • 51

            #6
            zeskanujcie sobie dłoń

            Skomentuj

            • Sama słodycZ
              Erotoman
              • Jun 2005
              • 482

              #7
              aaa nie wyszlo z deka hehe ale to przez to ze moj kombajn stoji pod biurkiem na poleczce

              [IMG]http://img16.*************/img16/3940/raczka5fm.th.png[/IMG]

              buahaha jak przycisnelam az dziw ze nie wepchnelam szyby do srodka mam dlonie jak alkoholik ktoremu przymarzly do butelki wina hehe sine takie ale usprawiedliwienie mam takie bo mi zimno
              0statnio edytowany przez Sama słodycZ; 28-08-05, 20:06.
              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #8
                ale fetysz, ja p..e
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • nowicjusz
                  Ocieracz
                  • Feb 2005
                  • 101

                  #9
                  Wlasnie po co Ci Onszuka9 zeskanowane dlonie?? To jakies zboczenie, czy chcesz powrozyc dziewczyna?

                  Skomentuj

                  • Yon
                    Świntuszek
                    • Aug 2005
                    • 58

                    #10
                    Witam wszystkich forumowiczów!!!

                    @Sama słodycZ, masz dużą dłoń, hihihi, chyba za mocno sie przykleiłaś do skaneru .
                    Zeskanowane dłonie to zboczenie? Wiec jestem zboczony i prosze o więcej kobiecych dłoni.
                    Pozdro,
                    Chciałbym oddać ci to co dla mnie ma sens, ale oddałbym ci ciebie..

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      #11
                      Yon > no za mocno zdecydowanie hehe moze zeskanuje jeszcze raz kiedys
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5250

                        #12
                        Nie wiem czemu, ale fotka ktora zamiescila Slodka jakos mi sie tak skojarzyla z Kurskiem

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #13
                          eheh Rainie Ty podly normalnie zraniles mnie heheh usowam mojego szpona nie bedziecie sie nabijac potwory ! buhahah

                          P.S.Czemu z kurskiem ??
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #14
                            Napisał Raine
                            Nie wiem czemu, ale fotka ktora zamiescila Slodka jakos mi sie tak skojarzyla z Kurskiem
                            Dziwne, ale mi też...
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • Sama słodycZ
                              Erotoman
                              • Jun 2005
                              • 482

                              #15
                              wy cos z glowa macie czemu z Kurskiem ?? dowiem sie wkoncu ??
                              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                              Skomentuj

                              Working...