Jaki wibrator łechtaczkowy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lidiam
    Świętoszek
    • Mar 2015
    • 1

    #16
    Mi bardzo przypadł do gustu motylek Cute Secret, tutaj można zobaczyć jak działa https://www.youtube.com/watch?v=wK82WoqvJWY

    Skomentuj

    • Cupidolov
      Świętoszek
      • May 2015
      • 10

      #17
      F 11 zbiera bardzo dobre opinie i zresztą jakość wykonania jak i sama cena również jest na odpowiednim poziomie,oczywiście kwestia tego gdzie go kupujemy,ale w internetowych sex shopach będzie taniej.

      Skomentuj

      • Sophia
        Świętoszek
        • Dec 2014
        • 30

        #18
        Napisał qwerty09
        Cześć,
        chcę kupić partnerce wibratorek do masowania łechtaczki.
        Myślałem o LELO LILY:

        Discover LELO's range of luxury sex toys and intimate lifestyle products designed for unparalleled pleasure and performance.


        malutki, bardzo elegancki i, co ważne, można bez problemu kochać się z partnerką i jednocześnie pieścić ją tą zabaweczką.
        Potencjalny minus - nie jest zbyt mocny, w niektórych recenzjach jest to podkreślane. Oczywiście jest to kwestia bardzo indywidualna, ale może macie z nim jakieś doświadczenia.

        Drugi typ to layaspot, o taki:


        Na pewno mocniejszy, ale z uwagi na większy rozmiar nie wiem czy wykonalne jest penetrowanie partnerki i jednoczesne jej pieszczenie tym wibratorkiem.

        Jakieś opinie/uwagi? Może polecacie coś innego?
        Pytanie czy partnerka woli mocniejsze czy delikatniejsze pieszczoty, sam fakt, że nie jest zbyt mocny może być zaletą.
        Swoją drogą ten layaspot też fajny, sam fakt że jest większy może być plusem albo minusem w zależności od pozycji .
        Z małych polecam też zobaczyć bcute od bswish, to był pierwszy wibrator jaki kupiłam, może nie jest super imponujący, ale jest tani, nieduży, daje radę i ma niezbyt mocne wibracje co jest fajne jak się dopiero zaczyna używać zabawek i jeszcze nie do końca się zna swoje preferencje w tym temacie .
        Wevibe też próbowałam i szczerze mówiąc żałuję tego zakupu - najniższy poziom wibracji jest dla mnie za mocny, chociaż co kto lubi.

        Skomentuj

        • littlesun
          Świętoszek
          • Jun 2013
          • 18

          #19
          Tylko taki



          W sklepach masz kopie takich masazerow. 100% skutecznosci

          Skomentuj

          • czarna chmura
            Banned
            • Apr 2015
            • 47

            #20
            Apropooo Magic Wand, na moim ulubionym blogu pojawiła się recenzja takiego ustrojstwa. Drogie to jak cholera lecz zaczynam widzieć w nich potencjał. Dla zainteresowanych LINK Ten mi się nie podoba kolorystycznie więc poszukam innego na Allegro. Zasada działania pewnie jest taka sama, zmienia się tylko kolor i cena.

            Skomentuj

            • pipucha87
              Świętoszek
              • Aug 2013
              • 15

              #21
              pytanie do posiadaczy we vibe - da się tego używać z gumkami, przy nawilżeniu na bazie wody, czy będą pękać?

              Skomentuj

              • Irena
                Świętoszek
                • Aug 2017
                • 2

                #22
                Jeszcze ja się wypowiem jako szcześliwa posiadaczka, może komuś się taka informacja przyda. Jeśli chodzi o Hitachi Magic Wand to po pierwsze od dawna nie ma go w oficjalnej dystrybucji. Oryginał występuje tylko i wyłącznie w wersji na 110v. Jedyną znaną mi firmą która podjełą się reaktywacji tego urządzenia jest Euro Magic Wand i jest to wibrator/masażer (można nim też masować całe ciało), który działa na kabelku (bardzo długim) 230v. Urządzenie ma wszystkie europiejskie atesty i jest mega wykonane. Wibracje są bardzo mocne i dzięki specjalnemu mechanizmowi przeniesienia wibracje nie giną po drodze. W podróbkach jest poprostu silniczek w głowicy, który ma ciężarek i są wibracje ale po zetknięciu z ciałem łatwo się tłumią więc to bez sensu. Euro Magic Wand ma 6 prędkości a w najnowszym modelu jest dodany przycisk STOP . Naprawdę gorąco polecam. Jako że jest to klasyczny masażer nie ma zbytniej potrzeby żeby się z nim kryć

                Skomentuj

                • wiarus
                  SeksMistrz
                  • Jan 2014
                  • 3264

                  #23
                  Sorry, ale po haśle "specjalny mechanizm przeniesienia" doznałem infra euforii z ekstremalną wibracją głupawki
                  "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                  James Jones - Cienka czerwona linia

                  Skomentuj

                  • Irena
                    Świętoszek
                    • Aug 2017
                    • 2

                    #24
                    Może i to jest zabawne :-) Wibrator to urządzenie :-p Chodzi o to że wibracje nie są tłumione po kontakcie ze skórą i to dzięki temu specjalnemu rozwiązaniu :-) Nie umiem nazwać tego inaczej :-p, Jest bardzo przyjemnie :-p

                    Skomentuj

                    • Ahead
                      Ocieracz
                      • Sep 2010
                      • 188

                      #25
                      Napisał Ahead
                      Właśnie kliknęłam na WeVibe II Przyjdzie za kilka dni. Ciekawe, ciekawe...
                      Tak pisałam w 2012 roku. Kupiłam tę zabawkę i jak dla mnie jest bardzo słaba. Co prawda zawsze bawiłam się nią sama, może z partnerem daje więcej przyjemności. Zakup nietrafiony

                      Skomentuj

                      Working...