Drażniace pieszczoty i niechęć do orgazmu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Danielasty
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 11

    Drażniace pieszczoty i niechęć do orgazmu

    Witam, jestem z partnerką 9 miesięcy już, akceptujemy siebie w łóżku, kompleksów nie mamy oboje, z tym że problem zaczyna się już na grze wstępne. Ona chce wkładać od razu - ale mokro ma, a ja wole z grą wstępną, mówi że jej to jakoś nie kręci, zaczynając od góry to problem jest już z sutkami , zataczam językiem lekko brodawki, kończąc an sutku to ją łaskocze, w miarę przyspieszam i zaczynam ssać to odpycha mnie bo ją drażni - tego nie rozumiem, o lekko zagryzaniu mogę zapomnieć, podobnie tyczy się to samej pochwy, próbowałem palcówki to mówi że nie lubi jak ma tam palce to spróbowałem minetki językiem, o ile pomiędzy wargami się da i przyjemność jest bo skacze po łóżku i się unosi to łechtaczki samej dotknąć nie mogę bo ją drażni =/ to samo tyczy się seksu, pomimo tych 9 miesięcy próbowania pozycji wszelakich, czy to łóżko czy wanna,, pralka meble, podłoga, od tyłu, od przodu na jeźdca dojść ona nie może, jedynie na jeźdca robiąc ósemki to prędzej już coś jest, ale w takim czymś też dochodzę najczęściej przed nią, od tyłu nie daje rady choć próbowałem i najlepiej na piesko i mocno ale z kolei u mnie wytrysk w pare sekund, teraz jesteśmy na etapie psychologicznym że ona nie chce seksu bo nie może dojść co też skutkuje że ja za długo nie wytrzymuje, jakieś może rady wskazówki? kupić może wibrator i szukać orgazmu? ona sama przez parę lat dojść nie mogła więc nie nawet co to za uczucie, mówi ze była blisko ale gdzieś uciekło, jak przeprowadzić rozmowę z partnerką i zachęcić do szukania?
  • Jack1791
    Świntuszek
    • Aug 2011
    • 56

    #2
    Próbuj kolego pieścić ją w trakcie stosunku. Jak? Tu już tylko pomoże Twoja fantazja, jej podejście do tematu i Wasze zgranie. Może odrobina alkoholu? A może najzwyczajniej w świecie porozmawiajcie. Zapytaj co ją najbardziej podnieca. Może ma ochotę na coś, o czym wstydzi się powiedzieć, a co ją naprawdę rajcuje? No chyba, że ona uważa, że jej nie odpowiadasz, ale na to już recepty nie ma.

    Skomentuj

    Working...