Swinging

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tombaczek
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 2

    Swinging

    Napisałem ten temat w tym dziale bo wydaje mi się że swingowanie to jest swego rodzaju perwersja.

    Czy próbował ktoś z was już tego ? Od pewnego czasu szukam jakiegoś klubu gdzie odbywają sie takie spotkania. Może znacie jakieś strony internetowe gdzie można się zapisac na to. Szukam jakichś klubów raczej w górnej czesci Polski. Toruń, Bygdoszcz, Łódź a najlepiej Warszawa.

    Jeśli ktoś z was brał już udział w takich spotkaniach to czekam na jakieś spostrzeżenia.

    Dodam jeszcze że szukam swing klubów gdzie można spotkać dojrzałe kobiety w wieku 30-45 lat.
    Last edited by RedJane; 20-01-13, 22:38.
  • C.O.Para
    Ocieracz
    • Nov 2006
    • 154

    #2
    Zastanawiamy sie.Na razie rozwazamy zdania te za i przeciw.Pytalismy tych co juz sa swingersami, ale decyzje trzeba podjac samemu. Po za tym wydaje ni sie, ze do klubow moga wejsc pary, albo tylko sama kobieta(przynajmniej tutaj gdzie mieszkamy), wiec Tombaczek, sam raczej nic nie zdzialasz.

    Artykul w temacie : http://www.wprost.pl/ar/?O=61634&C=57
    Last edited by C.O.Para; 27-01-07, 22:29.

    Skomentuj

    • Tombaczek
      Świętoszek
      • Jan 2007
      • 2

      #3
      Napisał C.O.Para
      Po za tym wydaje ni sie, ze do klubow moga wejsc pary, albo tylko sama kobieta(przynajmniej tutaj gdzie mieszkamy), wiec Tombaczek, sam raczej nic nie zdzialasz.
      Hmmm, z tego co wiem to w jest różnie w zależności od klubu. Tak wogóle to może uda mi się namówić dziewczynę na ten temat ale póki co chciałbym sam wypróbować

      Skomentuj

      • C.O.Para
        Ocieracz
        • Nov 2006
        • 154

        #4
        ale póki co chciałbym sam wypróbować
        To troszeczke egoistyczne. Moze twoja partnerka akurat tez tego pragnie. Zapytaj.
        Ponadtto w takm klubie o ile sie nie myle nikt nie jest do niczego zmuszany. Mozecie pojsc i obczaic temat
        pzdr

        Skomentuj

        • www.DAWID
          Świntuszek
          • May 2007
          • 73

          #5
          No ja tam nie wiem... z jednej strony fajna sprawa - choćby w układzie trójkątnym - choć wydaje mi sie ze typowy swnig to jednak 2 pary i wiecej... pozostawiam to w gestii marzeń - chcialbym uprawiac seks z wiekszą ilością ludzi - ale obawy przed tym że możemy spieprzyć to co nas łaczy są tak wielkie że chyba bym się na to nie odważył zresztą moja partnerka myśli podobnie - choc oboje nie wykluczmy prób w przyszłości
          ...stary niedźwiedź podobno śpi...

          Skomentuj

          • AlinaK
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2007
            • 229

            #6
            Polecam http://www.klub69.net
            Organizują niezłe imprezki :-)

            Skomentuj

            • gorący
              Banned
              • Sep 2011
              • 98

              #7
              AlinaK
              wiesz z własnego doświadczenia?

              Skomentuj

              • pawel1978
                Seksualnie Niewyżyty
                • Mar 2013
                • 255

                #8
                Gdzie w okolicach Katowic sa grupy swingersow?

                Skomentuj

                • MrBlack
                  Banned
                  • Aug 2013
                  • 127

                  #9
                  W Krakowie coś takiego jest, ale nie wiem jak atmosfera i ludzie bo nigdy nie byłem.

                  Skomentuj

                  • Sally
                    Ocieracz
                    • Jan 2013
                    • 175

                    #10
                    Bywamy, znam atmosferę. Nic nie muszę, wszystko mogę.

                    Skomentuj

                    • nicolle
                      Świntuszek
                      • Sep 2012
                      • 94

                      #11
                      Ja generalnie chodzę na prywatne imprezy, organizowane w domach jednej z par bądź wynajętych do tego typu imprez hotelach. Na imprezach których bywam przypuśćmy na 100 osób, dopuszczalna liczba singlów to jakieś 3-4. Singielek chyba jeszcze nigdy nie widziałam. Same pary. Najczęściej jest tak, że single płacą podwójnie..
                      ' Świat jest mały. Ostatecznie, wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku. '

                      Skomentuj

                      • para_swing_sex
                        Świętoszek
                        • Sep 2013
                        • 3

                        #12
                        My organizujemy imprezy u siebie, max jedna para plus ewentualnie singiel i singielka. Zawsze jest miło.

                        Skomentuj

                        • jet-set
                          Ocieracz
                          • Oct 2006
                          • 117

                          #13
                          Napisał pawel1978
                          Gdzie w okolicach Katowic sa grupy swingersow?
                          Może nie grupa ale proponuję wyjście do Term Rzymskich w Będzinie
                          Jet-Set
                          lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                          Skomentuj

                          • sktomo
                            Świętoszek
                            • Oct 2013
                            • 5

                            #14
                            Napisał jet-set
                            Może nie grupa ale proponuję wyjście do Term Rzymskich w Będzinie


                            jet-set skoro proponujesz to miejsce to wnioskuję że jesteś tam stałym bywalcem
                            Z tym ,że ...
                            Termy Rzymskie PAŁAC SATURNA nie znajdują się w Będzinie a w Czeladzi (ul. Dehnelów 2 ) i nie mają nic wspólnego z klubami dla swingersów ( co prawda w Czeladzi jest taki lokal ale nazywa się RED FOX) nie jest to nawet lokal naturystyczny ( taki znajduje się w Bielsku Białej i nazywa się CEZAR).
                            Pałac Saturna to kompleks saun i jako taki jest dedykowany dla ludzi, którzy chcą i potrafią się cieszyć tą formą relaksu.
                            Co prawda zgodnie z najlepszymi regułami saunowania przebywa się nago, czy to w saunach suchych czy parowych jak również w basenach ale przemieszczanie się między nimi odbywa się w ręcznikach lub szlafrokach ...
                            Jako bywalec mogę Was zapewnić że wszelkie zachowania seksualne są tam niemile widziane a osoby, które nie stosują się do zasad są wypraszane.
                            To tyle w temacie term i życzę Wam i sobie, żeby propozycje składane na forum były co najmniej rzetelne

                            Skomentuj

                            • sktomo
                              Świętoszek
                              • Oct 2013
                              • 5

                              #15
                              Generalnie nie ma powodu żebyś się wzodził no chyba, że masz 18 lat i gwałtownie reagujesz na kobiety A tak poważnie mówiąc zdarza się, tak jak na nagich plażach, że przebywają tam dzieci. Zapewniam Cię, że ich rodzice nie patrzyliby na Ciebie przychylnie ...

                              Skomentuj

                              Working...