W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rozkoszny ból...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Enea
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1010

    #31
    Lubie, kocham, uwielbiam!!!!

    Bardzo lubie gdy mi rozkazuje, daje klapsy, ciagnie za wlosy... Przypomina mi sie jedna fantastyczna noc podczas ktorej po prostu odlecialam.....

    Wzial mnie od tylu ja mialam rece skute kajdankami z tylu, glowa na poduszce... On mocno mnie posuwal trzymajac jedna reke na kajdankach delikatnie ciagnac je do siebie, palcami drugiej dloni posuwal mnie analnie... Kazal mi patrzec w lustro , patrzec jak mnie posuwa.... Na sama mysl o tej nocy robi mi sie goraco!!!! PO prostu uwielbiam takie zabawy!!!!!!

    Skomentuj

    • Desdemona
      Ocieracz
      • Mar 2007
      • 190

      #32
      Lubiłam bardzo, ale od jakiegoś czasu wolimy delikatniej, wolniej, czulej. Pewnie niedługo nam się znowu odmieni
      ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

      Skomentuj

      • swider28
        Świntuszek
        • Jun 2007
        • 43

        #33
        ludzie nie kazdy lubi to samo jednych kręci delikatny sex a drudzy odczuwają przyjemnisc z ostrej jazdy , podstawa to dopasowanie . trzeba rozmawiac z kobietą o pragnieniach i fantazjach ,oraz w miare starac się je realizowac , wtedy eliminujemu zdradę itp. Czekamy wtedy na kazdy sex jak małe dziecko na lizaka .

        Napisał Enea
        Lubie, kocham, uwielbiam!!!!

        Bardzo lubie gdy mi rozkazuje, daje klapsy, ciagnie za wlosy... Przypomina mi sie jedna fantastyczna noc podczas ktorej po prostu odlecialam.....

        Wzial mnie od tylu ja mialam rece skute kajdankami z tylu, glowa na poduszce... On mocno mnie posuwal trzymajac jedna reke na kajdankach delikatnie ciagnac je do siebie, palcami drugiej dloni posuwal mnie analnie... Kazal mi patrzec w lustro , patrzec jak mnie posuwa.... Na sama mysl o tej nocy robi mi sie goraco!!!! PO prostu uwielbiam takie zabawy!!!!!!
        ojojojojoj widzę ze nadajemy na tych samych falach extra jazda

        Napisał przemoos
        jesli tobie sie wydaje ze ciagniecie za wlosy i klapsy powoduje ze jestescie jednoscia to wspolczuje twojej dziewczynie
        widzę że ie doświadczyłeś tej przyjemnisci poruszania się w 1 rytmie i uczucia ze Twoja partnerka poprostu odlatuje a Ty razem z nią , ojej każdy lubi co innego PROSTE

        Albo zaczniesz edytować posty albo ja zaczne je kasować pozdrawiam - ps
        0statnio edytowany przez przemoos; 12-06-07, 06:56.

        Skomentuj

        • LazyWriter
          Seksualnie Niewyżyty
          • Oct 2006
          • 259

          #34
          @ Enea

          Czas mi chyba wyruszyc na male polowanko - zbyt wiele wody uplynelo mi od ostatniego, takiego razu

          Wszystko przez Ciebie
          Carpe dentum...
          Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

          Skomentuj

          • Enea
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1010

            #35
            Napisał LazyWriter
            Wszystko przez Ciebie
            Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina.. hehe przepraszam w takim razie

            Skomentuj

            • Anula
              Świętoszek
              • Jun 2007
              • 34

              #36
              powiem Wam ze ja bardzo lubie tego typu zabawy tylko moj chlopak jakos nie wiem czy sie wstydzi czy nie lubi...bo jakos tak nie garnie sie do tego typu sexu nie wiem moze boi sie ze bedzie mnie bolec albo sama nie wiem co,moze mi cos doradzicie

              Skomentuj

              • malinkaa7
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2006
                • 242

                #37
                Ja też uwielbiam mocne drapanie najelpiej po plecach, udach, pośladkach mmm i klapsy też

                Skomentuj

                • tomasz_wawa
                  Świntuszek
                  • Feb 2007
                  • 56

                  #38
                  nie da się ukryć, że elementy takie jak drapanie, klapsy, podgryzienia często towarzyszą naszym zabawom łóżkowym. A nawet zawsze
                  "Albo rybka, albo pipka - jak powiedział Hamlet..."

                  Skomentuj

                  • c2arnaa18
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 19

                    #39
                    ja także z moim facetem uwielbiamy takie zabawy.
                    czasem on jest osobą dominującą, czasem ja.. myślę, że taki "rozkoszny ból" to genialne uczucie.
                    nie raz miałam podobne przeżycia jak Enea
                    "Keep the faith in me... I'll not let U down..."

                    Skomentuj

                    • Equil
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 21

                      #40
                      Sama przyjemność Ja strasznie takie zabawy lubię, tylko jak powiedziano wyżej, chodzi o zaufanie, zaufanie, że jedno drugiemu krzywdy nie zrobi i o wzajemny szacunek.. i uczucie wyrażane w taki sposób.

                      Ja myślę, że kobiety podnieca w takiej zabawie fakt, że ich mężczyźni szaleją tak w łóżku bo ich pragną. Kobieta gdy widzi swojego faceta gdy ten nie myśli o niczym innym jak by ją pieprzyć to wie, że ten jej naprawdę pragnie - i poniekąd niektóre może czują się przez to spełnione jako 'samice'/kobiety? :-) Sorry jeżeli kogoś rażę, zbyt daleko posuniętymi analogiami.

                      Padła gdzieś na forum, wypowiedź jednego z forumowiczów który powiedział mniej więcej tak: "kocham moją kobietę, szanuje ją, mamy dzieci, ona kocha i szanuje mnie, ale gdy chodzi o sex i łóżko to wtedy jest suczką, którą ja chcę zerżnąć, a ona chce być zerżnięta".

                      Kobiety uwielbiają doprowadzać mężczyzn do szału.. w ten czy w inny sposób ;-)
                      veni...
                      vidi.....
                      Linux ! :-)

                      Skomentuj

                      • extasylove
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 129

                        #41
                        mmm...lubie klapsy,ale nie za mocne...niestety z obecnym partnerem jeszcze nie dotralismy do tej "fazy" naszego zycia seksualnego:/ ale mam nadzieje ze w koncu sie odwazy za to uwielbiam jak rznie mnie w usta...musze mu powiedziec,zeby nastepnym razem trzymal mnie przy tym mocno za wlosy,moze byc ciekawie... no i ten piesek i targanie za wlosy..mrrr...musze musze musze jakos go namowic hehe
                        "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
                        Bolesław Prus

                        Skomentuj

                        • Eris
                          Perwers
                          • Feb 2009
                          • 851

                          #42
                          Lubie ostro ale bez milosci. W milosci wole delikatnie i czule
                          0statnio edytowany przez Eris; 05-02-09, 03:15.

                          Skomentuj

                          • Milka_25
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 19

                            #43
                            Uwielbiam jak mój P. wchodzi we mnie od tyłu trzyma za dlonie nad głową i przyciska do sciany zębami podnosi sukienke kiedy nie mam bielizny wchodzi we mnie bez zbędnych wstepów ehhh Uwielbiam te "pieszczoty" w Jego wykonaniu.

                            Skomentuj

                            • Centurion
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 132

                              #44
                              Wlasnie moja dziewczyna chcialaby zebym pewnego razu,byl taki agresywny,jednak nie wiem jak sie za to zabardzo zabrac,macie jakies pomysly ??.Klapsy sa,mocne sciskanie za posladki jest,sprosne rzeczy szeptane do ucha sa,ciagniecie za wlosy,dociskanie glowy przy oralu,tez jest,a no i zapomnialem o przygryzaniu sutkow,co jeszcze mozna wprowadzic,tez nie chce zrobic jej krzywdy no nie :p Moze zainwestowac w kajdanki ??Tylko moze wczesniej z nia o tym pogadac ??
                              0statnio edytowany przez Centurion; 08-02-09, 17:05.

                              Skomentuj

                              • Misiunia3
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 462

                                #45
                                Lubie ostry sex, ostre zabawy. Lubie dostawac klapsy, lubie gdy przygryza moje usta, piersi czy inne czesci ciała, lubie tez ostre słownictow.
                                Grzesznica...

                                Skomentuj

                                Working...