Kluby gejowskie - Warszawa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lilililek
    Świętoszek
    • Apr 2014
    • 3

    Kluby gejowskie - Warszawa

    Cześć!
    Słuchajcie, planuję w najbliższym czasie kilkudniowy pobyt w Warszawie, no i chciałbym odwiedzić chociaż jeden z typowo gejowskich klubów (ciekawość przede wszystkim ) :
    1) Sauna Galla
    2) Toro
    3) Fantom

    Który z wyżej wymienionych klubów jest najbardziej warty uwagi? Coś warto ze sobą zabrać? Jak w ogóle takie kluby wyglądają? Proszę o komentarz (może być na PM)

    A może...nie będę zamieszczać anonsow?
    Last edited by iceberg; 18-07-14, 15:04. Powód: bez anonsow prosze!
  • Ygreko
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 557

    #2
    W żadnych nie byłem. Dlatego ze 1 i 3 to typowe kluby z seksem na podstawie, Toro (w nowej lokalizacji) to jakaś mieszanka. Wszystko zależy co chcesz osiągnąć

    Skomentuj

    • ff_guy
      Świntuszek
      • Mar 2005
      • 65

      #3
      Byłem w Fantomie. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Obawiałem się nagabywania, natrętów, a nikogo takiego nie spotkałem, pełna kulturka (a jestem bi-ciekawski, żadnego przytulania, całowania, tylko penis jest od tego).

      Jeżeli chciałbyś obciągnąć parę kutasów to miejsce wymarzone. Świetnie zrobione oralium, jest dość ciemno i anonimowo, kutaski same są podawane przez szparę bosko.
      YOU're behind the wheel... tonight

      Skomentuj

      • Ygreko
        Erotoman
        • Sep 2006
        • 557

        #4
        Jeżeli chciałbyś obciągnąć parę kutasów to miejsce wymarzone. Świetnie zrobione oralium, jest dość ciemno i anonimowo,
        Nie wiem czy anonimowość tak ryzykownych zachowań jest cecha pozytywną...

        Skomentuj

        • anduk
          Koci administrator
          • Jan 2007
          • 3900

          #5
          Ciekawe czy się coś zmieniło, znajomy gej parę lat temu opowiadał, że odwiedził gejowską saunę w stolicy i to co tam zobaczył podsumował jako idealny rozsadnik hiv i chorób wenerycznych. Dymanie wszystkiego co popadnie w darkroomie, niechęć do prezerwatyw, przypadkowi goście zza granicy, jednym słowem masakra
          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

          Skomentuj

          • Barque
            Świntuszek
            • Apr 2005
            • 73

            #6
            Napisał Ygreko
            W żadnych nie byłem.
            Ygreko - byłeś w LodiDodi!

            Skomentuj

            • Ygreko
              Erotoman
              • Sep 2006
              • 557

              #7
              Ygreko - byłeś w LodiDodi!
              Odpowiedź dotyczyła tego co było w pierwszym poście.
              Poza tym, ten klub był żałosny jak cała masa tego typu miejsc.

              Skomentuj

              • _a1234
                Świętoszek
                • Jul 2014
                • 14

                #8
                a o heavensauna cos powiecie?

                Skomentuj

                • Quashquai
                  Świętoszek
                  • Jan 2012
                  • 31

                  #9
                  W Heaven jest ... przytulnie Baaaardzo ciemno, pachnie goździkami. Wygodne siedzenia w saunach, czyste prysznice, darkroomy zamykane na zamek - polecam.

                  Skomentuj

                  Working...