W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak zyje homoseksualista po ujawnieniu sie??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szymi
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 4

    Jak zyje homoseksualista po ujawnieniu sie??

    Tak jak w temacie? Dodam iz mam 15 lat i chodze do trzeciej klasy... Raz (tj. czwartek) kolega mnie podrywal w szkole, wiec udawalem niedostepnego, pomozcie co robic :/, a tak statystycznie i ile (oprócz mnie) moze byc gejów w szkole w ktorej jest 360-pare uczniow?

    poprawiłem błędy - tego się czytać nie da. następnym razem wywalę - a.
    0statnio edytowany przez anduk; 30-09-11, 21:04.
  • lmc86
    Świntuszek
    • Aug 2011
    • 96

    #2
    około 5% gejów. mieszkasz w dużym mieście?

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3900

      #3
      Statystycznie to pies i jego właściciel mają po 3 nogi.
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • lmc86
        Świntuszek
        • Aug 2011
        • 96

        #4
        statystycznie? matematycznie chyba...

        Skomentuj

        • Szymi
          Świętoszek
          • Sep 2011
          • 4

          #5
          Nie zrozumialem o co chodzi z psem i wlascicielem (wiem, nie jestem zbyt blyskotliwy) , ale tak czy siak, to spodkam sie w duza nietolerancja? Juz raz ze mnie zrobili dzi*ke i to tylko dlatego ze kolega stanal w mojej obronie :/

          Skomentuj

          • lmc86
            Świntuszek
            • Aug 2011
            • 96

            #6
            Głupawy argument spod znaku Nowej Prawicy i Janusza Korwin-Mikke - czyli nie przejmuj się!

            Jest ryryzko nietolerancji wobec Ciebie, ale zależy, jak się sprawa zakończy

            Skomentuj

            • Szymi
              Świętoszek
              • Sep 2011
              • 4

              #7
              Raczej nie w rozowych barwach :/

              Skomentuj

              • Ned
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2011
                • 267

                #8
                Nie głupawy argument, tylko średnia nie zawsze jest najszczęśliwszą statystyką, co obrazuje przypadek człowieka i psa

                Ciężko powiedzieć ile procent jest gejów i bi, ale zakładając te 5% i zakładając, że już każdy ustalił swoją orientację, to jak masz poza sobą np. 14 chłopaków w klasie, to masz 48% szansy na to, że jesteś jedynym gejem, 36% że jest jeszcze jeden i 16% że jest ich jeszcze więcej

                A to jak się będzie żyło po ujawnieniu się, zależy od Twojego otoczenia, znajomych, rodziny itd. Sam ich znasz najlepiej. Tzn. lepiej niż ludzie na tym forum

                Skomentuj

                • paul_78
                  Erotoman
                  • Jul 2007
                  • 470

                  #9
                  No, w Warszawie to żyje jak król - imprezy, garnitury od Armaniego, alkohole, panienki... wróć - chłopczyki, drogie fury i w ogóle cool, trendy i jazzy. W małej miejscowości nie żyje wcale, bo zostaje spalony na stosie.
                  Non serviam

                  Skomentuj

                  • lmc86
                    Świntuszek
                    • Aug 2011
                    • 96

                    #10
                    Średnia a statystyka to nie to samo...

                    Skomentuj

                    • Semia
                      Świntuszek
                      • Aug 2011
                      • 85

                      #11
                      średnia to jedna z metod opisywania badań statystycznych, więc tak czy siak porównanie do ilości nóg jest bardzo trafne

                      Skomentuj

                      • Ned
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Aug 2011
                        • 267

                        #12
                        Średnia jest statystyką. Ale jak wyjdzie (jak wyżej), że w grupie 14 chłopaków jest średnio 0.7 geja, to co to właściwie znaczy (dla autora)? Mniej więcej tyle, co to, że średnio człowiek i pies mają 3 nogi

                        W każdym razie, mimo że średnio jest to 0.7 geja, to masz 16% szansy, że jest ich dwóch lub więcej

                        Skomentuj

                        Working...