Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Ciąża: dylematy i pytania.
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 12-05-16, 15:28   #51
Husbandsin87
Banned
 
Zarejestrowany: May 2016
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
ciezarne? z calym szacunkiem do wszystkich ciezarnych, no ale co w tych babkach moze byc ciekawego? przybieraja bardzo duzo kilogramow, maja wielki brzuch itd poza tym maja jakies kosmiczne zachcianki caly czas swoje dziwne humorki. No mnie nic nie kreci w ciezarnych. Zona byla w ciazy dwukrotnie i przez okres ciazy nawet nie dochodzilo miedzy nami do zblizen. Raz, ze ona nie chciala, potem lekarz tez nie za bardzo dawal zielone swiatlo, a dwa, ze mnie to w ogole mniej podniecalo. Musialem sobie znalezc na ten czas jakies zastepstwo, ale pan to towarzystwa na szczescie nie brakuje
Husbandsin87 jest offline   Reply With Quote
Old 12-05-16, 15:54   #52
wiarus
SeksMistrz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Mazowsze
Postów: 3 264

Płeć: Mezczyzna
Bo się wpierdzielił? Zrobił to z głupoty? Że nie wie, lub nie potrafi tego zakończyć?
Coby nie odpowiedział - dla mnie wystarczy to co napisał.
Spierdzielił sobie życie i tyle
__________________
"Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
James Jones - Cienka czerwona linia
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-16, 06:09   #53
Husbandsin87
Banned
 
Zarejestrowany: May 2016
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
to nie jest takie proste jak sie Wam wydaje. Moze i rozwod bylby jakims wyjsciem, ale szkoda mi tez dzieci my z zona chyba juz nigdy nie odbudujemy takiej relacji, ktora mielismy wczesniej, ale mam nadzieje, ze zawsze bede mial tak samo dobry kontakt z dziecmi, jak mam teraz
Husbandsin87 jest offline   Reply With Quote
Old 15-05-16, 16:34   #54
Damian1
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2016
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
A mnie ciezarne, laktacja i wszystko z tym zwiazane kreci i to bardzo.
Damian1 jest offline   Reply With Quote
Old 22-05-16, 02:52   #55
Konieczko
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
Kobiety w ciąży jak dla mnie są mega pociągające, z tymi ich krągłościami. Mnie nigdy nie trzeba było, dwa razy prosić o cokolwiek, przed, w trakcie jak i po ciąży. To taka pierwotna fascynacja kobietą w ciąży. Myślę, że kobiety wydzielają jakieś feromony czy coś w tym rodzaju by facet się nimi bardziej interesował, by były dla niego bardziej atrakcyjne, a co za tym idzie chronił je i przyszłego potomka. Tak czy siak kobieta w ciąży jest bardzo atrakcyjna moim zdaniem.
Konieczko jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-16, 11:08   #56
PawelM
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Postów: 30

Płeć: Mezczyzna
Bardzo a bardzo! Okrągły jak piłka brzuszek z uwypuklonym pępkiem bardzo mnie podnieca. Szczególnie jeśli kobieta nie ma nadwagi (jak moja) i skóra na brzuchu jest mocno napięta. Do tej pory często wspominam i staje mi wacek, gdy wprowadzałem go w jej rozpulchnioną, gorącą i wilgotną szparę. I łapałem w dłonie ciężkie, nabrzmiałe cycuchy w wielkimi ciemnymi sutkami. Była taka gorąca i czuła na dotyk, że od samych jej jęków nakręcałem się i kończyłem rpzed czasem.

Może pokuszę się i napiszę o tym opowiadanie.

Ostatnio edytowany przez Astraja; 10-06-16 at 11:47.
PawelM jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-16, 18:24   #57
att2
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Mnie bardzo kręcą ciężarne. Zwłaszcza dojrzałe, tak +35,40 dla mnie mega widok.
att2 jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-16, 20:29   #58
przyjaciel40
Perwers
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: LEGNICA
Postów: 1 116

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał PawelM Zobacz post
Bardzo a bardzo! Okrągły jak piłka brzuszek z uwypuklonym pępkiem bardzo mnie podnieca. Szczególnie jeśli kobieta nie ma nadwagi (jak moja) i skóra na brzuchu jest mocno napięta. Do tej pory często wspominam i staje mi wacek, gdy wprowadzałem go w jej rozpulchnioną, gorącą i wilgotną szparę. I łapałem w dłonie ciężkie, nabrzmiałe cycuchy w wielkimi ciemnymi sutkami. Była taka gorąca i czuła na dotyk, że od samych jej jęków nakręcałem się i kończyłem rpzed czasem.

Może pokuszę się i napiszę o tym opowiadanie.
Pisz proszę , opisuj , piszesz ciekawie
przyjaciel40 jest offline   Reply With Quote
Old 24-07-16, 23:00   #59
cmanson
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: katowice
Postów: 185

Płeć: Mezczyzna
Sorry ale nie.
__________________
Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.
cmanson jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-16, 19:49   #60
koffel
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2016
Postów: 39

Płeć: Mezczyzna
Ja również zaliczam się do grona wielbicieli ciężarówek . Uwielbiam te nabrzmiałe cycki z widocznymi żyłkami ;P; ciemne, duże sutki; ciemną,nabrzmiałą piczke. No i niektóre(wszystkie?) kobiety w ciąży (moja żona tak miała), non stop myślą o seksie .
Oczywiście przy rozmowie o ciąży, nie możemy pominąć kwestii laktacji - to także mój fetysz ...
koffel jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-16, 18:39   #61
teede
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Jaworzno
Postów: 22

Płeć: Mezczyzna
jedyne co mnie w tym kręci - to fakt ze mozna do konca i bez konsekwencji, które juz i tak są
teede jest offline   Reply With Quote
Old 21-08-16, 20:46   #62
pasz
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Postów: 120

Płeć: Mezczyzna
mi się moja żona podobała gdy była w ciąży, co istotne chciała to robić
pasz jest offline   Reply With Quote
Old 02-09-16, 07:13   #63
lemur123
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Postów: 85

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał koffel Zobacz post
Ja również zaliczam się do grona wielbicieli ciężarówek . Uwielbiam te nabrzmiałe cycki z widocznymi żyłkami ;P; ciemne, duże sutki; ciemną,nabrzmiałą piczke. No i niektóre(wszystkie?) kobiety w ciąży (moja żona tak miała), non stop myślą o seksie .
Oczywiście przy rozmowie o ciąży, nie możemy pominąć kwestii laktacji - to także mój fetysz ...
W ciąży chyba najbardziej cieszyliśmy się seksem. Mogliśmy praktycznie o każdej porze dnia i nocy kiedy pojawiło się mleko, to żona się trochę krępowała kapania, ale jak zobaczyła że mi się podoba, to sama ściskała piersi

Kobieta w ciąży jest jak bogini płodności... 120 % kobiecości
lemur123 jest offline   Reply With Quote
Old 29-10-16, 18:09   #64
Jarek12
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
Ciężarne kobiety mają w sobie to coś. Ja uwielbiam te ich krągłości, śliczne grube brzuszki, wrażliwą nabrzmiałą cipeczke, piękne powiekszone piersi z żyłami i ciemnymi brodawkami, jak dla mnie kobieta w ciazy to bogini... i tu powinieneś zakończyć rozwijanie tematu.

Ostatnio edytowany przez iceberg; 29-10-16 at 18:22.
Jarek12 jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-17, 05:22   #65
fitschyk
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Kraków
Postów: 139

Płeć: Mezczyzna
Oooo tak
Kobiety ciężarne mocno pobudzają wyobraźnię. Jak napisali przedmówcy: nabrzmiałe, mocno ukrwione sutki i wargi sromowe. Jędrny brzuszek, więcej tłuszczyku na pośladkach i nie tylko. Nic tylko się wtulić i dossać do piersi. A w połączeniu z laktacją - siódme niebo. No i można bez zabezpieczenia z pełnym finałem w środku. Poza tym kobiety ciężarne mają to coś, niekiedy już po twarzy poznaję ciężarną. Co ciekawe i pewnie związane z burzą hormonalną, kobiety w ciąży (nie wszystkie) mają znacznie większą ochotę na seks. Moja partnerka momentami wymagała ode mnie znacznie więcej niż mogłem. No i była bardziej nastawiona na długie pieszczoty i "nie dynamiczny" seks co mi akurat bardzo odpowiadało. I tak mi już zostało, nie rzadko marzy mi się zabawa ciężarną huuuhh
fitschyk jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-17, 23:10   #66
Nowa28
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Postów: 2

Płeć: Kobieta
Jako kobieta w ciąży czuje się załamana po przeczytaniu niektórych komentarzy. Dobrze, że ten stan nie trwa wiecznie
Nowa28 jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-17, 21:44   #67
abinthenet
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
Jeżeli kobieta nie przytyje nadmiernie (nadmiernie podkreślam), to też jest dla mnie w szczególny sposób, dodatkowo pociągająca. Jest to jakiś fetysz, który na mnie działa
abinthenet jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-17, 23:02   #68
przyjaciel40
Perwers
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: LEGNICA
Postów: 1 116

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Nowa28 Zobacz post
Jako kobieta w ciąży czuje się załamana po przeczytaniu niektórych komentarzy
A dlaczego napisz !
__________________
Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
przyjaciel40 jest offline   Reply With Quote
Old 14-02-17, 10:48   #69
PawelM
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Postów: 30

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Nowa28 Zobacz post
Jako kobieta w ciąży czuje się załamana po przeczytaniu niektórych komentarzy. Dobrze, że ten stan nie trwa wiecznie
Nie załamuj się Nowa. Może niektóre opisy dotyczące kobiecych detali są tu rzeczywiście dość bezpośrednie i wulgarne, ale chyba większość facetów przyzna, że gdy widzi ciężarną kobietę na ulicy, ładnie eksponującą swój brzuszek, to mogliby patrzeć i patrzeć.
PawelM jest offline   Reply With Quote
Old 12-05-18, 13:33   #70
wolfxxx
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: poznan
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
bardzo
wolfxxx jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-18, 14:22   #71
jonasz24
Banned
 
Zarejestrowany: May 2018
Postów: 2

Płeć: Mezczyzna
Ciężarne kobiety są dla mnie całkowicie aseksualne. Podobnie jak staruszki. To samo jak wiem, że kobieta ma dziecko.

Dla mnie to tak samo jak usłyszeć, że ma HIV albo HCV. Nawet jeśli mi się estetycznie bardzo podoba to nie ma szans abym chciał z nią pójść do łóżka.
jonasz24 jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-18, 16:17   #72
wiarus
SeksMistrz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Mazowsze
Postów: 3 264

Płeć: Mezczyzna
Nie zdziw się więc, jak na trzeźwo przywalisz w ścianę, zamiast trafić w drzwi.
/prywatnemu i prywatnie to powiem - w realu za to porównanie dostałbyś "po ryju"/
__________________
"Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
James Jones - Cienka czerwona linia

Ostatnio edytowany przez wiarus; 13-05-18 at 17:47.
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old 11-06-18, 20:16   #73
kumkacz
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Postów: 78
czuje tak samo jak jonasz, najlepsze są bezdzietne panny.
kumkacz jest offline   Reply With Quote
Old 12-06-18, 20:21   #74
goofi160
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Krk
Postów: 59

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał kochany Zobacz post
Muszę przyznać, że coś w tym jest ale tylko w niektórych przypadkach, jak kobieta wygląda kobieco to mi się podoba w ciąży, niektóre za to wyglądają okropnie, jak wieloryby wyrzucone na plażę, wtedy zupełnie mnie nie kręcą...
Dobrze powiedziane
__________________
"Istota wolna nie użala się nad sobą. Zamarznięty ptak spadnie z gałęzi bez cienia żalu nad sobą."
Autor:?
goofi160 jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-18, 09:51   #75
Czacza83
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Żory
Postów: 104

Płeć: Mezczyzna
Mam 4 dzieci, coś tam się ciężarnej naogladałem. Może nie jest aseksualna, ale żeby mnie jakoś bardziej kręciła, to raczej niekoniecznie
__________________
Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.
Czacza83 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Ciąża: dylematy i pytania.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:32.
   Archiwum