W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy lubicie zapach penisa?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dominik19
    Świętoszek
    • Jul 2014
    • 2

    #46
    Chociaż samo obciągnie bardzo mnie podnieca to nie przepadam za zapachem i smakiem kutasa. Jak jestem słabo podniecony to muszę się zmuszać do przełykania nieco gęstawej silny z preejakulatem. Zazwyczaj skutkuje to tym, że się mocno zaślinię ale akurat zazwyczaj moich partnerów to podnieca, więc nie problemów.

    Skomentuj

    • pinek81
      Banned
      • Jun 2009
      • 144

      #47
      Również lubię zapach penisa, pamiętam jeszcze zapach penisa mojego kolegi z którym kiedyś dawno się zabawialiśmy ;P boskie to było. zapach i smak ahh.. rozmarzyłem się choć daaaawno żadnego już nie miałem na wysokości oczu ;P Lubię także zapach mojego penisa, jest podniecający

      Skomentuj

      • walerka
        Świętoszek
        • Mar 2012
        • 16

        #48
        Lubię zapach całego mojego faceta ale jego penis to największy afrodyzjak. Lubię go wąchać, dotykać, oglądać, patrzeć jak reaguje na mój dotyk, pocieranie. Patrzę jak mu główka rośnie, cewka się otwiera, potem wydziela się trochę śluzu. Lubię też patrzeć jak ma wytrysk, często tak obfity, że potem jest wszystko mokre. Lubię macać penisa jak jest w majtkach. potem wąchać czy jest gotowy do włożenia. Koleżanki często narzekają na facetów, ze to że tamto. Ja zawsze staram się w sposób spokojny doprowadzić go do mojego użytku. Często (po dłuższej abstynencji ) robię mu rączką wytrysk, musi potem wysikać się, umyć sobie, uspokoić się i powoli zaczynam go pobudzać pocałunkami, przytulaniem, sama się też podniecając jego ciałem). Lubię sobie robić masarz łechtaczki jego pałką. Muszę być mocno podniecona by potem jego wpuścić w siebie. Staram się być aktywna dla siebie w czasie stosunku, bo facet nie zna mojego napięcia, mimo że znamy swe oddechy, mruczenia a nawet krzyki. Dąże do jak najszybszego osiągnięcia orgazmu u siebie. U faceta to jest łatwiej a nawet jak mu to przejdzie to nic mu się nie stanie a ja nie mam napięcia w dole brzucha, jestem rozładowana, uspokojona i zasypiam. Lubię zasypiać ze spermą, bo rano mam ponoć jej zapach w moim oddechu.
        Mój facet wie, że zawsze może sobie zrobić potem dobrze jak mu przyjdzie ochota mimo, że ja zasypiam lub nawet śpię.

        Skomentuj

        • paraSzczecin
          Ocieracz
          • Feb 2015
          • 145

          #49
          zapach penisa miły, ale chyba znaczenie intensywniej pachną jajka

          Skomentuj

          • mirekmolenda
            Świntuszek
            • Dec 2014
            • 57

            #50
            Zapach penia - o tak! Uwielbiam ale nie każdy. Na przykład nie lubię tych brudnych, z serem, co cuchną w gaciach i ich posiadacz się tym jeszcze chwali. Lubię te czyste, no z lekkim zapachem moczu i spermy, nieco oślinione.
            -----------------
            felching
            fisting
            onan

            Skomentuj

            • Dawca rozkoszy
              Świętoszek
              • Jun 2015
              • 24

              #51
              nigdy nie lizałem swego wiec nie wiem jaki ma zapach ale mojej zonie chyba sie podoba bo ssie równo po tym jak już dojdzie to stara się mnie doprowadzić ustami i wtedy próbuje spermy ale jeszce nie połyka

              Skomentuj

              • marpio
                Świętoszek
                • Jan 2013
                • 25

                #52
                Napisał Dawca rozkoszy
                wiem jaki ma zapach
                Skóry - jak jest czysty
                Perfum - jeżeli się goliłeś i czymś smarowałeś
                Moczu - jak dopiero co sikałeś
                Potu - jak siedział w gaciach podczas biegania

                Penis to nie jest jakiś nadprzyrodzony twór, jak chcesz wiedzieć jak pachnie to wsadź sobie rękę w majty na 20 minut i będzie pachnieć tak samo

                Skomentuj

                Working...