Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 04-12-13, 12:42   #176
Aslana
Guest
 
Postów: n/a
Kiedyś się zdarzyło mamę widzieć ale to przypadkiem. Za to siostra wiecznie latała w stringach po domu jak byłam młodsza, za to nago jej nie widziałam.
  Reply With Quote
Old 04-12-13, 18:42   #177
janlis
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Postów: 88

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał iceberg Zobacz post
Anioka - to co opisujesz nie świadczy o problemach z nagością a bardziej z zachowaniami dorosłych przy dzieciach. Nagość nie jest zła - ale zachowania erotyczne już tak więc jeśli już to nie chodzi o uważanie z nagością ale z tym co się dalej robi.
Zgadzam się. To nie neutralna nagość w rodzinie, a erotyka, której nie powinno widzieć dziecko w wykonaniu rodziców.

janek
janlis jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-13, 23:35   #178
Jamie
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Postów: 111

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał robert111 Zobacz post
mam dziwne wrażenie, że gdybyś miała syna mówiłabyś inaczej, ale nie chce oceniać
A ja mam syna pięcioletniego. Nie paraduję specjalnie nago po mieszkaniu ale w łazience nie mam zamka (właśnie ze względu na dziecko, żeby się nie zatrzasnął). Nie raz zdarzało mu się wpaść jak bomba do łazienki, kiedy ja akurat rozbierałam się do kąpieli, albo kiedy brałam prysznic jemu akurat przypomniało się coś mega ważnego i musiał mi koniecznie powiedzieć. Od początku nie robiłam z nagości problemu, bywały sytuacje, że musiałam się przy nim przebrać więc teraz widok mamy pod prysznicem nie robi na nim wrażenia. Był okres, że strasznie go interesowało jak też ja robie siku skoro nie mam siusiaka. No i pewnego razu byłam z nim w centrum handlowym. On chciał siusiu i ja też. Wiadomo nie zostawię dziecka samego nawet na minutę. Wzięłam go ze sobą do kabiny, a że akurat była dla niepełnosprawnych więc miejsca było pod dostatkiem. Skupiona na utrzymywaniu się w pozycji "na spadochroniarza" nie zauważyłam, że mój pierworodny zaciekawiony tematem "jak mama robi siku" przykucnął i rzeczowym tonem stwierdził "ooo sikasz pupą". Koniec tematu. Ciekawość zaspokojona (przynajmniej na razie). Mąż natomiast jest bardziej wstydliwy. Nie wpada w panikę kiedy synek wejdzie do łazienki ale ukrywa intymne części ciała tak szybko jak może. Wydaje mi się, że taka neutralna nagość w rodzinie nie jest niczym złym, natomiast wszelkie zachowania z podtekstem erotycznym w obecności dzieci powinny być wykluczone.
Żeby nie robić OT. Mamę widziałam w negliżu od pasa w górę dopiero w tym roku, mając 32 lata i zmieniając jej opatrunki po operacji, taty nigdy. Babcię raz, kiedy byłam mała. Nocowałam u niej a ona myślała, że jeszcze spię i ubierała się po wstaniu z łóżka (stanik). Przez to, że nagośc była traktowana w mojej rodzinie jako temat tabu, w mojej głowie powstawały różne dziwne wizje
Jamie jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-13, 22:02   #179
Tom1806
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Postów: 11

Płeć: Mezczyzna
Widziałem siostrę nago. rodziców też mieszkaliśmy na wsi łazienki nie było zawsze się rozbieraliśmy do naga na środku podwórka ogrdzony był wysoko nikt nie widział nas rodzice nas mydlili a potem wężem nas opłukiwali.Rodziców też podglądaliśmy
Tom1806 jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-13, 17:58   #180
xvx13
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: ŁDZ
Postów: 13

Płeć: Mezczyzna
A ja widziałem i rodzeństwo (siostra i brat) i rodziców nago u mnie nikt się z tym nie kryje ale też nie latamy tak nago cały dzień
xvx13 jest offline   Reply With Quote
Old 14-01-14, 21:19   #181
Magiczny96
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Kraków
Postów: 32

Płeć: Mezczyzna
Siostre ( wspólne kąpiele w wannie i pare lat temu w jacuzzi u wujków...
A mame gdy chciała abym jej umył plecy(przypadkowo ręka jej zjechała i zobaczyłem .. zero reakcji ;p wolałbym poznać kobiete nago niż rodzine ;P
Magiczny96 jest offline   Reply With Quote
Old 16-01-14, 13:05   #182
wiarus
SeksMistrz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Mazowsze
Postów: 3 264

Płeć: Mezczyzna
U mnie w domu, nie robiono z tego żadnego problemu, choć nikt się nie "obnosił" z nagością. Podobnie zachowywałem się, w przypadku moich dzieci , czy gości. Dzięki temu, gdy ktoś wszedł nagle do łazienki, nie wypadały mi /a także innym/ trzymane w dłoniach przedmioty
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-14, 20:11   #183
Lorellai
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Śląsk
Postów: 27

Płeć: Kobieta
Widziałam wszystkich a z siostrą nawet się wspólnie kąpałyśmy.
__________________
hołlisiet <3
Lorellai jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-14, 04:24   #184
OFI
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Postów: 72

Płeć: Mezczyzna
Mamę, siostrę jak byłem mały... a teraz to Ciotkę (moja chrzestna) dziwna osoba lat 57 i normalnie zdejmuje stanik przy mne... jak się przebiera .... jak jestem akurat w pokoju w tym co ma garderobę... ale to już pamiętam że robiła i 18 lat temu też...
OFI jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-14, 03:46   #185
prentas.k
Banned
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
tak, brata, rok starszy wiec razem pokoj, ale nie zeby jakos paradowal przede mna
kuzyna ale to w podst jeszcze, sprawdzalismy jakie mamy'

i tak to wszystko
prentas.k jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-14, 10:54   #186
Gandalf71
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Skądowo
Postów: 208

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Jamie Zobacz post
A ja mam syna pięcioletniego. ....Skupiona na utrzymywaniu się w pozycji "na spadochroniarza" nie zauważyłam, że mój pierworodny zaciekawiony tematem "jak mama robi siku" przykucnął i rzeczowym tonem stwierdził "ooo sikasz pupą". Koniec tematu.....
U dzieci zaspokojony temat to koniec tematu. Ja mam już 14letniego syna tylko czekać jak tu wpadnie ale kiedyś nas z żoną nakrył jak się kochaliśmy. Po wszystkim siedliśmy i spokojnie porozmawialiśmy tym bardziej, że był to "jeździec" Na to syn (miał wtedy 5 lat) spytał kiedy on będzie mógł uprawiać sex. Dłuuuuga pamiętam ta rozmowa była nic przed nim nie ukrywaliśmy.

Czy ja widziałem rodzinę nagą ? tak kiedyś mamę jak brała prysznic i również ojca pod prysznicem jak byliśmy na nartach - zupełny przypadek, ale nie robił z tego problemu.
Gandalf71 jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-14, 19:23   #187
-Love69-
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Mame tak
Tate nie
Brata nie

Z kuzynką się bawilęm w doktora. Pare razy wsadziłem jej palca do cipy bo chciala.
A drugi raz to grałpem z nią w Prawda czy Wyzwanie napoczątku niepozornie (wykonywala wyzwala WSZYSTKIE) na poczatku chcialem zeby mi cycki pokala i czy moge dotknac zgodzila sie
Potem ona chciala Pałe zobaczyc to pokazalem a na koniec powiedziałem czy chwile Possie sala jakiesc 30 sec. A on chciala mi zwalic ..
-Love69- jest offline   Reply With Quote
Old 08-01-15, 13:30   #188
Wuefista
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Miasto: Aktualnie mieszkanie
Postów: 316

Płeć: Mezczyzna
Z młodszym bratem graliśmy w jednym klubie sportowym i po treningach/meczach prysznic jak cała drużyna. Widziałem więc, ale bez jakiejkolwiek podniety.
Wuefista jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-15, 14:13   #189
szlug_i_zapałka
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Mazowsze
Postów: 58

Płeć: Mezczyzna
u mnie stosunki nagości były dość luźne w domu do pewnego momentu. mama chodziła toples widziałem jej piersi nie raz nie dwa. podglądając ją w łazience widziałem cipkę i pupę. jak zacząłem dojrzewać dziwnym trafem mama zaczęła zakrywać piersi było to dla mnie trochę dziwne
szlug_i_zapałka jest offline   Reply With Quote
Old 26-04-15, 08:10   #190
w tyłeczek
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 47

Płeć: Kobieta
W domu widziałam dość często rodziców i brata, przeważnie podczas mycia lub przebierania. "Tradycją" u nas było mycie pleców rodzicom (i rodzice nam) podczas kąpieli w wannie. Nikt jakoś specjalnie się nie zasłaniał. Przy wyjazdach wakacyjnych, kiedy spaliśmy wszyscy w jednej sypialni i korzystaliśmy z jednej łazienki również zdarzało się, że ktoś pokazał się rozebrany. Ale nigdy nie zdarzyło mi się zobaczyć rodziców lub brata w "akcji seksualnej".
w tyłeczek jest offline   Reply With Quote
Old 26-04-15, 10:05   #191
dreamerxnight
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Proste wychowalem się tak, więc dla mnie to norma.
dreamerxnight jest offline   Reply With Quote
Old 26-04-15, 23:13   #192
onona123
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Postów: 141

Płeć: Para
juz jakis czas temu u mnie w domu nie bylo problemow z nagoscia ale tez sie z tym nie obnoszono. w lato jak ciocia opalała sie na stroju kapielowym z mama i np. lezaly na brzuchu bez stanika i podnosily sie to pierwsze pare sekund nie zaslanialy piersi ale juz po drodze do domu tak ale oczywiscie piersi bylo widac.

moja siostra rowniez nie miala z tym problemu ale to siostra jednak
onona123 jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-15, 18:28   #193
Robert_b
Guest
 
Postów: n/a
Tak. Matkę rzadko, ale ojca często widziałem nago, nago spał. No i braciaka też, wiadomo,
  Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:57.
   Archiwum