W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kompleks bardzo dużego owłosienia

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Schatten
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 608

    #16
    dziki_kun - powiedz, że nie jesteś wcieleniem legendarnego kuna z BT

    ad rem - Twój problem może być jak najbardziej efektem stosowania sterydów. Odstawienie leków nie jest równoznaczne z rozwiązaniem problemu.
    Na pewno w Twoim wieku musi być to deprymujące.
    Dlatego proponuję skorzystać z rady udania się do endokrynologa...
    Sęk w tym byś trafił na mądrego lekarza.

    Co do Twoich rodziców - daruj szczerość - sądząc po tym, co piszesz o ich komentarzu dot. stulejki myślę, że nie jest to kwestia 'staroświeckości' ale niestety... nieco innej wyobraźni...
    Postaraj się znaleźć drogę do lekarza poza ich wiedzą. Choć zapewne nie będzie to łatwe.

    pozdr.
    ...some like it dirty/some like it clean/
    some like it tender/and some like it lean/
    some fuck for fun/some for prestige...

    Skomentuj

    • siaran
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2010
      • 208

      #17
      Napisał dziki_kun
      ... Z pójściem do lekarza może być kłopot. Moi rodzice są bardzo staroświedzcy, albo swoje niespełnione ambicje przekazują mi. Tak samo było z moją stulejką. Powiedziałem im wszystko co i jak (mama i tata), a w zamian za to dostałem pół roku kary na wychodzenia na dwór (czyli dyskoteki itd.) argumentując to, cytuję: "Ty w tym wieku ruchać nie będziesz gówniarzu. Zamiast myśleć o świństwach masz się zabrać za naukę"...
      Ciężkie jest życie małolata. Na forum wszyscy są oburzeni postawą twoich rodziców, ale jak ja napisałem, że moja mama moje problemy potraktowała poważnie, to też byli oburzeni, że zwierzam się mamie, że w wieku 14 lat nie mam jeszcze nasienia i że mama zainteresowała się moją stulejką i rozwiązała tę sprawę. Ja nie wstydzę się rozmawiać z mamą, a ty jak nie masz zaufania do rodziców - to pozostaje ci lekarz. Radzę ci - idź do niego jak najszybciej, bo zarówno problemy hormonalne jak i stulejka mogą być źródłem większych problemów w przyszłości. Do lekarza ze stulejką jak będziesz miał 18 lat???!!! Człowieku, to się leczy jak się ma 8-12 lat !! A najlepiej jeszcze wcześniej. Spróbuj sam sobie naciągać skórkę rozgrzaną w kąpieli i smarować jakimś kremem lub oliwką, mnie to pomogło. Może nie trzeba będzie iść do lekarza, bo widzę, że bardzo się wstydzisz

      siaran

      Skomentuj

      Working...