Osiemnastka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bigskizo
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2006
    • 226

    #91
    ok jak sobie życzysz.
    Moja 18stka... zaprosiłem najblizszych kumpli z panna sie rozstałem tak wiec zrobiłem to co z chlopakami lubimy.. dorą zabawę zaprosiłem znajomych, przyszli do mnie na 17stą poczekalismy az wszyscy beda. Kupiłem browar, wóde i Szampana. kazdy sobie dziabnał to i owo. Zjadł co chciał (byly zagryski, ciasto, owoce, TORT i takie tam pierdoły) muza leciała z kompa, oczywiscie tak glosno ile moglo a wierzcie ze moze no po jakiej godzinie dali mi prezenty a zaraz po nich, poszedlem do pokoiku wziąłem pufe. Chłopaki owacyjnie bili brawa, na ich twarzach malowały się szydercze uśmieszki wypiąłem się i zaczęło sie i mnie tłukli tak po 3 - 5 razy. Po tym walnęlismy lufe i ubraliśmy sie, ruszylismy w droge do naszego ulubionego baru kontynuowac zabawę. Zamowilismy zarcie, "cos" do picia. Chlopaki jakos z czasem przestali pic bo nie mogli.
    W trakcie wizyty w barze kumple grali w bilard, swirowali przed dziewczynami. Impreza skonczyla sie o 3 rano.
    Najciekwsze momenty z 18stki to:
    1. Moj kumpel zamknąl się w toalecie bo niedomógł i chciał zwrócic to co miał w sobie. Podszedłem pod ubikacje i zacząłem szarpać za klamkę bo on leżał na podłodze, poprosiłem barmankę o klucz ale nie potrzebny byl, bo kumpel otworzyl. Zanim otworzylem znalaz się w swej poprzedniej pozycji czyli głowa nad sedesem, nic nie robił tylk tak siedział.
    2. Wracamy po 3 nad ranem. ja i 2 znajomych szlismy w kierunku mojego osiedla no i stało sie , przechodzilismy przez jezdnie w nieoznakowanym miejscu a z zarogu wyjechała duza sunia no i zgarneła nas, dostalismy po 50 zeta mandatu na łeb i z okzaji urodzin zostalismy odwiezieni do domu ale bez zadnego dmuchania w balonik pozniej w szkole wychowawczyni stwierdziła ze sie dobrze bawilismy z chlopakami

    Skomentuj

    • padme
      Erotoman
      • Mar 2006
      • 666

      #92
      Ja mam w lutym to możemy się zgrać. A skąd jesteś?
      "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

      Skomentuj

      • biohack
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 29

        #93
        ja na 18 przezyje mój pierwszy raz i tyle bedzie co wspominać

        Skomentuj

        • Piter89
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 11

          #94
          No ja tez mam w lutym 18-stke i musz eskombinowac kase na klub bo chate to mam nie duza: a skasa troche krucho bo prawko robie ale cos sie wykombinuje a Jestem z Bialegostoku PAdme

          Skomentuj

          • pinokio09
            Świntuszek
            • May 2006
            • 72

            #95
            Napisał Piter89
            a Jestem z Bialegostoku PAdme
            <piwo> )

            Skomentuj

            • Adikm1
              Świętoszek
              • Apr 2007
              • 4

              #96
              A ja najlepiej wspominam osiemnastke na której kumpel wymyślił taką śmieszną gre podzieliliśmy się na dwa zespoły 5 osobowe. Naszym zadaniem było dobiegniecię do butelki wódki, wypić kielicha, obiegnięcie dookoła butelki 3 razy i powrót do drużyny. Taka sztafeta ale najlepsza w tej zabawie była muzyka z Benny Hilla Było kupa śmiechu, połowa nie wyrobiła na zakrętach przy bieganiu dookoła butelki
              A moja osiemnastka była dowodem na to że dużo alkoholu gwarantuje dobrą zabawe... Na początku było troche drętwo, znajomi sie trzymali tylko w swoich grupkach... Koło godziny 22 gdy już wszyscy troche wypili znajomi zaczeli się "integrować" no i impreza się rozkręciła, i tak sie bawiliśmy do 4
              Last edited by Adikm1; 15-04-07, 11:52.

              Skomentuj

              Working...