Bodzce skojarzeniowe...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woman88
    Świętoszek
    • Nov 2013
    • 28

    Bodzce skojarzeniowe...

    Czy pamiętacie coś ze zwykłej codzienności, co wbudzało w Was skojarzenia, podniecało lub krępowało? Sytuacje pozornie niewinne... - moglibyście takie wskazać? Osobiście mogłabym wymienić kolisty masaż wnętrza dłoni (zwłaszcza 3 najdłuższymi palcami, to powinno znaleźć poparcie u kobiet), ocena grubości rękawicy (poprzez złapanie rękawiczkowego palca, co powinno podniecać mężczyzn poprzez skojarzenie te same, co u kobiet w poprzednim przykładzie), albo... sytuacja jak w scence z filmu "Zakazany owoc" (sen i jogging, od 38s- link niżej):



    Zaznaczam, że w temacie chodzi o bodźce wysyłane przez drugą osobę
    Last edited by woman88; 07-12-13, 15:31.
  • michalmust
    Ocieracz
    • May 2013
    • 106

    #2
    poprawianie włosów (zresztą i tak bardzo ładnych),
    zakładanie nogi na nogę (zwłaszcza, gdy na nóżkach ciemne rajstopy),
    obieranie banana, pomarańczy (z pomalowanymi paznokciami),
    niektóre sposoby trzymania się (że tak to nazwę) uchwytów (np. w środkach transportu komunkiacji zbiorowej),
    itp.
    Last edited by michalmust; 08-12-13, 18:00.
    Każdy mężczyzna lubi słodycze, ale tylko prawdziwi mają odwagę się do tego przyznać.

    Skomentuj

    • Cicho_sza
      Erotoman
      • Apr 2012
      • 668

      #3
      Trzymałam się rurki w zapchanym autobusie i bezwiednie posuwałam góra-dół. Wszyscy trzej faceci koło mnie patrzyli jak zahipnotyzowani Skąd wiem? W końcu się odwiesiłam i zaczęłam rozglądać, żeby zobaczyć w jakim miejscu jestem. Zamiast tego trafiłam na jedne oczy, drugie, trzecie... Spojrzałam gdzie patrzą, zawstydziłam się, uśmiechnęłam pod nosem i spuściłam oczy... Na następnym przystanku wysiadłam
      Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
      Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
      Bo jestem sprytna i wybitna
      Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

      Skomentuj

      • alice25
        Świntuszek
        • Jul 2013
        • 94

        #4
        Podnoszenie zasłony/firanki do góry przez mężczyznę, kojarzy mi się to z podnoszeniem kobiecej sukienki do góry.

        Jak piję herbatę, i wkładam łyżeczkę do buzi, to od razu mam odruch ssania, i się podniecam.

        Skomentuj

        Working...