W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zdjęcia wkładek higienicznych

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marko27
    Świętoszek
    • May 2007
    • 14

    Zdjęcia wkładek higienicznych

    Drogie Panie, chciałbym móc obejrzeć (względnie zakupić) zdjęcia Waszych noszonych wkładek higienicznych, które mogłybyście sfotografować po wyjęciu ich z Waszych majteczek a przed ich wyrzuceniem..) - chciałbym móc oglądać Wasze wkładki, które ozdobione są Waszymi intymnymi plamkami i śladami i 'myśleć o Was'.. Proszę o kontakt. Pozdrawiam. Marek.
    0statnio edytowany przez Marko27; 05-05-07, 21:33.
  • ashleyyy
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2007
    • 182

    #2
    o Maj Gat hahaha Facet?? co ci je???
    To nie jest kolejna komedia dla kretynów !!

    Kto pozna miłość raz
    A potem straci ją
    Inaczej patrzy na życie

    Skomentuj

    • Marko27
      Świętoszek
      • May 2007
      • 14

      #3
      Do ashleyyy'a:
      1. Brawo ashleyyy'u - post, który w zamiarze autora jest swoistą zabawą literacką udowodnił, że jesteś zakłamaną lesbijką-hermafrodytą. Nienawidzisz facetów a ubierasz się tak jak oni i nosisz się jak mężczyzna.. Pewnie masz krótkie czarne włoski, znienawidzone cycuszki, szerokie spodnie i palisz papierosy.. Fe.. i jeszcze raz fe..
      2. To nic złego być onanistą, prawda ashleyyy'u? Wiedz, że nie ty pierwsza(y) i nie ostatni(a) lubisz zabawę solo.

      Skomentuj

      • Szlajfka
        Perwers
        • Oct 2005
        • 1057

        #4
        Zapewniam, że to nie jest ciekawy widok
        Nadzieja umiera ostatnia....

        Skomentuj

        • Yoshua
          Perwers
          • Mar 2007
          • 1374

          #5
          Marko27

          z twojego "pkt 1" niezle sie usmialem.
          a co do drugiego "onanista" w jej opisie to ranga na forum przyznawana autoamtycznie, wiec nie osmieszaj sie bardziej ;p
          " - Fajny masz korek od wanny.
          - Taki tam...
          - ...Ale gra empetrójki"

          Skomentuj

          • Marko27
            Świętoszek
            • May 2007
            • 14

            #6
            Witam następnego służbistę, purystę-onanistę - szkoda tylko, że daleko ci do puryzmu językowego. Swoją drogą, Marko27 nie znosi wszelkiej maści filów, od filatelistów począwszy a na pedofilach czy annofilach (cokolwiek się za tym kryje ) skończywszy. Również mam niezły ubaw.
            P.S. Oops - nie jesteś annofil'em lecz aneczkofil'em - co brzmi jeszcze bardziej tajemniczo i złowieszczo..
            0statnio edytowany przez Marko27; 05-05-07, 22:13.

            Skomentuj

            • Avery
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2005
              • 293

              #7
              o rany koleś, skąd żeś ty się urwał?!?!?!??!


              PS. brakowało tu takiego pokemona
              Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

              Skomentuj

              • Marko27
                Świętoszek
                • May 2007
                • 14

                #8
                Do Szlajfka: dzięki za opowiedź, która nie jest złośliwa lecz dowcipna z pewnością jesteś kobietą, która nie jest zakłamana lecz wyrozumiała i uśmiechnięta

                Avery: erotoman (zapewne i gawędziarz), który czyta literaturę, ma zacięcie artystyczne, sypie cytatem jak z rękawa, ma obszerną wiedzę o kulturze wschodu a mówi jak koleś spod budki z piwem - brawo za piękny gryps

                Dobranoc i niech każdy z was śni swój własny sen.. - pamiętajcie, że w Internecie i myszka może być kotkiem i kotek myszką..
                0statnio edytowany przez sister_lu; 14-08-09, 19:17.

                Skomentuj

                • Abegan
                  Erotoman
                  • Sep 2006
                  • 591

                  #9
                  @Marko27:

                  1. Daruj sobie prowokacje - to więcej niż pewne, że to prowokacja, dzięki której chcesz się tu nakrzyczeć na ludzi.

                  2. Edytuj posty - wiesz o co chodzi? Łamiesz regulamin.

                  3. Nie raz i nie dwa widziałem wkładki własnej kobiety - oczywiście "użyte" wcześniej - nie widzę nic zabawnego w wypowiedzi Szlajfki, po prostu napisała szczerze, że widok nie jest z tych najciekawszych.

                  4. Dlaczego obrażasz tutaj ludzi?

                  Nie odpisuj mi - nie trzeba kolejnego OFF-TOPIC'a... A mi szkoda czasu
                  Abegan

                  Skomentuj

                  • Marko27
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 14

                    #10
                    Do Abegan: jeśli umiesz czytać i rozumiesz to co czytasz to pewnie zdążyłeś zauważyć, że powiedziałem już dobranoc. Na szczęście jest 00:16 więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć: 'dzień dobry' i przywitać każdego w ten niedzielny poranek. Fizjologia pupy też nie należy do najciekawszych a organ ten może dostarczyć aż tylu wrażeń. Hmm.. obrażanie ludzi jest powszechne w naszej kulturze i w kulturze forumowiczów Tak na marginesie: widzę, że jak do tej pory to tylko Szlafkę i mnie stać na miłe i dowcipne odpowiedzi.

                    Skomentuj

                    • Abegan
                      Erotoman
                      • Sep 2006
                      • 591

                      #11
                      Twój dowcip raczej mnie nie bawi. Szczególnie, że obraża ludzi...

                      EOT z mojej strony. Jeśli w ogóle wiesz co to znaczy.
                      Abegan

                      Skomentuj

                      • evika
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1083

                        #12
                        Kolejny troll, który sie "dowartościowywuje " w necie

                        Skomentuj

                        • Marko27
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 14

                          #13
                          To Abegan, the linguist: Ĉu vi ŝatas krokodili kiel Marko27?
                          Szkoda, że nie bawi ciebie mój dowcip. Jest mi niezwykle przykro z tego powodu. No cóż, każdy ma prawo do swojego POV. Ok, nieparzysty post zaliczony. Zapraszam Drogie Panie do wklejania zdjątek swoich wkładeczek i pozdrawiam Drogie Panie niezwykle ciepło.

                          Do Evika-wikipedystki, forumowiczki-wyjadacza: zapraszam o zdjęcie twoich majteczek przed włożeniem do kosza na brudną bieliznę (koniecznie ich wewnętrznej strony) oraz o zdjęcie i wklejenie w tym miejscu swojej wkładki, względnie podpaski czy tamponiku. Proszę nie zapomnieć o wyczerpującym opisie jego zakładania.
                          P.S. Proszę o wklejenie swojego 'nagiego' zdjęcia na forum erotycznym gdyż podejrzewam, że "dowartościowywanie" się w necie nie jest obce i pani/panu.
                          Zresztą i zdjęcie to marny dowód gdyż płeć zwykle bywa tylko fizyczna.

                          Liczba 11 należy do jednych z moich ulubionych.
                          0statnio edytowany przez sister_lu; 14-08-09, 19:19.

                          Skomentuj

                          • Avery
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • May 2005
                            • 293

                            #14
                            Napisał Marko27
                            Liczba 11 należy do jednych z moich ulubionych.

                            no to trollu odpisz mi raz jeszcze i pozbawie cie 11-astki
                            Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                            Skomentuj

                            • Marko27
                              Świętoszek
                              • May 2007
                              • 14

                              #15
                              Oj, avery, głuptasku.. są jeszcze inne liczby, które również cenię. Pa i śpij z rączkami na kołderce.

                              Zdążyłem zauważyć, że topik rozwija się w błyskawicznym tempie..

                              ..szkoda tylko, że forumowicze są tak bardzo wstydliwi i pruderyjni. P.S. Liczba '21' jest znacznie wymowniejsza niż '11'.
                              0statnio edytowany przez sister_lu; 14-08-09, 19:20.

                              Skomentuj

                              Working...