Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 01-03-07, 23:23   #126
inszAaa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Postów: 11

Płeć: Kobieta
Wedlug mnie to nie jest grzech. No oczywiscie w przypadku, kiedy sex jest uprawiany z miloscia. Szlajfka wydaje mi sie, ze za te jajka to bedzie gdzies tak, jakby nie przyjsc w niedziele na msze
inszAaa jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-07, 02:28   #127
Szlajfka
Perwers
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Miasto: Warszawa
Postów: 1 057

Płeć: Kobieta
Cytat:
Szlajfka wydaje mi sie, ze za te jajka to bedzie gdzies tak, jakby nie przyjsc w niedziele na msze
Uff, a już myslałam, że coś gorszego
__________________
Nadzieja umiera ostatnia....
Szlajfka jest offline   Reply With Quote
Old 27-03-07, 18:56   #128
Czarodziejka
Perwers
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Postów: 963
wiecie co. w tą niedzielę byłam u spowiedzi i pierwszy raz wyspowiadałam się z tego "grzechu".

Ksiądź tak mnie zwymyślał, że nigdy na niego nie spojrzę.
Ponadto zaczął mówić głośniej i aż się wstydziłam, że ktoś usłyszy.
Czarodziejka jest offline   Reply With Quote
Old 27-03-07, 19:28   #129
ramka
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Miasto zwane Piłą
Postów: 181

Płeć: Kobieta
Trochę dziwna ta nasza wiara, skoro juz od niemowlaka zostaje nam narzucona wraz z danym nam chrztem. Chrzest jako taki powinen być lub nie wyborem świadomym to po pierwsze.

Po drugie, nie wierzę w Kościół jako instytucję, i Księży jako posłańców Boga, litości.
Albo tylko u nas tak jest, że księża jeżdzą lepszymi samochododami niż nie jeden parafianin że o murowanej parafii stojącej przy kościele-blaszaku nie wspomnę
Mnie osobiście rusza jak widzę babulkę wpatrzoną w księdza jak w obrazek, oddającą całą emeryturkę na nowy smaochód dla księdza.

Nie widzę powodu dla którego miałabym się zwierzać księdzu ze swoich najskrytszych pragnień i fantazji, również tych niegrzecznych. Seksu z partnerem stałym, lub zdradzie. Rozliczam się z tego w moim sumieniu, przed sobą, partnerem, i Bogie[ jeśli istnieje].

Jaką on [ksiądz] okazuje władzę nad nami, dając lub nie pokutę?

Jeśli mam ochotę porozmawiać z Bogiem, to nie idę do pierwszego lepszego księdza, stając w długiej kolejce z daleka śmierdzącej naftaliną. Mdli mnie od tłumu w kościele.

Preferuję solidny rachunek sumienia, i rozmowę z Bogiem wg potrzeby, jeśli wystąpi, albo w zaciszu własnego mieszkaniia, albo w pustym kościele, w którym słychać bicie własnego serca i echo własnych myśli.

Bóg [o ile istnieje] zapewne woli widzieć taki obrazek, niż rzeszę młodych, lekko przymuszanych do wizyt w kościele, niezadowolonych i zniesmaczonych.
__________________
Somethin' about us I've got to say, somethin' is between us anyway
ramka jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 00:47   #130
Luk
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Postów: 427
ramka niby wszystko za****scie, ale takie definiowanie pewnych spraw powoduje, ze katoliczka Ciebie nazywac przez to nie mozna (nie mowie, ze to zle, stwierdzam fakt)
Luk jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 08:21   #131
toxicgirl
Banned
 
Zarejestrowany: May 2006
Miasto: nibylandia
Postów: 783

Płeć: Kobieta
nie spowiadam sie bo u spowiedzi od ponad 10 lat (!) nie byłam, poniewaz nie czuje potrzeby opowiadania ksiedzxu o moich grzechac a tym bardziej tych 'sexualnych' (grzechach w mniemaniu kosciola) Bóg wie co robie i wole szczery rachunek sumienia z Nim 'sam na sam' niż opowiadanie o moim zyciu erotycznym ksiedzu! zresztą też wiele slyszałam histori o tym jak ksiądz traktował moje kumpele kiedy sie z 'tego' wyspowiadały.
toxicgirl jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 08:45   #132
Quiksilver
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Warszawa
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
Ramka brawo!!
Ramka całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja tez sie nie spowiadam tak mniej więcej od 10 lat. Zawsze konfesjonał kojarzył mi się jakoś dziwnie. A od momentu kiedy był ten pierwsze raz to jakoś nie wyobrażałem sobie iść do obcego faceta i opowiadać co wyprawiałem w łóżku z moją kobietą Niby po co niby dlaczego?

Totalnie zniechęciło mnie rozumowanie jakie sobie przyjąłem: Pod koniec spowiedzi trzeba powiedzieć że się żałuje popełnionych grzechów i obiecuje się poprawe i to ze nie będzie się ich więcej popełniało. W takim razie mam powiedzieć że żałuję czegoś czego nie żałuję (sexu) - skłamię księdzu i popęłnię grzech, a może za nie mówić tego przy spowiedzi a świadome zatajenie grzechu to też grzech. Więc wybaczcie ale w moim przypadku to sytuacja patowa
Quiksilver jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 09:24   #133
julianna
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Postów: 1 036

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał polka
wiecie co. w tą niedzielę byłam u spowiedzi i pierwszy raz wyspowiadałam się z tego "grzechu".

Ksiądź tak mnie zwymyślał, że nigdy na niego nie spojrzę.
Ponadto zaczął mówić głośniej i aż się wstydziłam, że ktoś usłyszy.
dlatego własnie ja sie nie będę z tego spowiadała, szkoda nerwów i niepotrzebnego stresu
julianna jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 09:26   #134
ramka
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Miasto zwane Piłą
Postów: 181

Płeć: Kobieta
Luk, a czy ja gdzieś napisałam, że się za nią uważam?
W życiu.
__________________
Somethin' about us I've got to say, somethin' is between us anyway
ramka jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 11:34   #135
Szlajfka
Perwers
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Miasto: Warszawa
Postów: 1 057

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał polka
wiecie co. w tą niedzielę byłam u spowiedzi i pierwszy raz wyspowiadałam się z tego "grzechu".

Ksiądź tak mnie zwymyślał, że nigdy na niego nie spojrzę.
Ponadto zaczął mówić głośniej i aż się wstydziłam, że ktoś usłyszy.
A ja zawsze sie zastanawiałam dlaczego kięża tak własnie reagują na ten konkretny grzech. Gdybym np powiedziała, że okradłam sąsiadowi pół mieszkania to pewnie by coś tam bąknął, że to źle czy nawet w ogóle nie skomentował. A jeśli powiem że uprawiałam seks ze swoim chłopakiem to od razu wielkie oburzenie. Wydaje mi się że kradzież jest dużo większym grzechem, bo wyrządza komuś krzywdę więc powinna być potępiona tak jak wiele innych zachowań, które są puszczane mimo uszu przez księży. Za to seks, który daje radość i nikogo nie rani jest tak osro potępiany? Dlaczego akurat ten jeden??
__________________
Nadzieja umiera ostatnia....
Szlajfka jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 12:04   #136
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Gumka
Cytat:
Napisał Janko
Ale tylko u facetow i zakonczony wytryskiem (tak samo sex oralny nie zakonczony wytryskiem wedlug Kosciola mzoe byc). Bo grzechem samym w sobie jest marnowanie sie nasienia, a sexie sam fakt ze sie skusilo na to a nie akt...
nie chce mi sie wierzyć ze Kościół az tak dokładnie podaje wytyczne dotyczące zachowań sexualnych.
Gumka, to uwierz. Tak, kościół już do tego nawet się posunął. Kościół daje Ci dokładne wytyczne co, jak i kiedy wolno Ci robić w łóżku. Wytrysk może być tylko i wyłącznie w pochwie (sorry, jeśli to zły termin, ale kiepsko u mnie z anatomią; rojze, w razie czego, popraw), bez żadnych gumek, tabletek, plasterków, spiral itp. Jedynie kalendarzyk, termometr i Billingsowie. Jedynymi słusznymi miejscami dla nasienia są męskie jądra i kobieca pochwa. Jeśli sperma znajduje się gdziekolwiek indziej, mamy do czynienia z grzechem ciężkim podchodzącym pod piąty paragraf (czyt. przykazanie). Podobnie jest z komórkami jajowymi kobiety. Mogą się one znajdować jedynie w ciele kobiety bądź we krwi miesiączkowej. Stąd też zapłodnienie in-vitro to grzech ciężki.
Cytat:
Napisał Gumka
W religii chrześcijańskiej nie jest powiedziane, że to nasienie jest najważniejsze i nie można go marnować :/ Co za brednie!!
To co mówi religia dzieli się w naszym przypadku na dwie części: Kościół i Pismo Święte. Teoretycznie Kościół określa co nam wolno, a czego nie wolno na podstawie Biblii. W praktyce jednak Kościół i Pismo Święte to dwie zupełnie różne drogi. Kościół zabrania wielu rzeczy, o których w Biblii nie ma ani słowa.
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 12:59   #137
b00m
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Postów: 64
to zeby nie bylo, ze wszyscy ksieza sa "nie halo".
bylem wczoraj u spowiedzi,wyspowiadalem sie z tego grzechu....i nic,nie skomentowal [ksiadz] tego w zaden sposob,powiedzial cos zebym tylko w niedziele do kosciola chodzil
__________________
Seksualny n00b
b00m jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 13:08   #138
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Raine
to chyba troszke jak z nielegalnym Windowsem - wszyscy to maja, wszyscy uzywaja
Cytat:
Napisał Kocham_Was
Pomyślcie obydwoje, jeżeli ludzkość zaprzepaści to, co do tej pory wypracowała i pozwoli rządzić instynktom to zaraz zaczniemy się mordować tylko dla seksu.
To, co do tej pory ludzkość wypracowała, to kompletne odejście od prawdziwie ludzkiej natury. Mam tu na myśli między innymi monogamię, całkowicie sztuczne i drastyczne opóźnienie wieku inicjacji seksualnej oraz macierzyństwa, zrównanie kobiet i mężczyzn w funkcjach społecznych itd.... Tego już się nie da odkręcić. Ale czy jako ludzkość możemy być szczerze dumni z tych osiągnięć cywilizacyjnych?

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 16-10-16 at 12:46. Powód: formatowanie
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 14:36   #139
padme
Erotoman
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Miasto: Szczecin
Postów: 666

Płeć: Kobieta
Send a message via Skype™ to padme
Ja się z tego nie spowiadam, bo nie jest to niczyja sprawa. A już na pewno nie jakiegoś Księdza. Po co mu to wiedzieć...
__________________
"Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."
padme jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 15:08   #140
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Lilian
masz cos do zrownania kobiet i mezczyzn?? ;p tzn wiesz: kobieta przechodzaca na emeryture w tym samym wieku co mezczyzna po urodzeniu dajmy na to 2 dzieci, odchowaniu ich i pracy na drugi etat w domu - pomysl poroniony
Nie chodzi mi o takie szczegóły jak pensja, wiek emerytalny i takie tam...
Biologia przypisała bardzo odmienne role kobiecie i mężczyźnie. Ludzkość lepiej lub gorzej trzymała się tych naturalnych zasad aż do około 1863 roku, który to można uznać za początek emancypacji kobiet.
Biologiczne role, o których piszę, są następujące. Kobieta rodzi dzieci, opiekuje się nimi, wychowuje je, dba o tzw. "ognisko domowe". Mężczyzna jest zaś od tego, aby swojej rodzinie zapewnić miejsce zamieszkania, godny byt oraz bezpieczeństwo. Jeśli ma syna, jego rolą jest również wychowanie go na mężczyznę. Tak to było pierwotnie, dawno, dawno temu. Czy to było złe?

Teraz oboje rodziców zapewnia byt rodzinie na tych samych prawach. Dziecko nie przebywa z matką tyle czasu, ile jest wymagane do jego prawidłowego rozwoju. No i mamy taką demoralizację, jak każdy widzi.

Obecnie zrównanie kobiet i mężczyzn zaszło już tak daleko, że chyba nijak nie da się tego cofnąć, a wszlekie próby zwalczania równouprawnienia w dzisiejszych czasach i warunkach ustrojowych pozostaje już tylko uznać za coś złego.

Natomiast wszelkie przejawy dyskryminacji kobiet to nie jest niczyja wina. To po prostu natura wciąż dopina się swojego porządku, jaki ustaliła, a jakiego już nie odzyska.

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 16-10-16 at 12:48. Powód: formatowanie
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 10:44   #141
Czarodziejka
Perwers
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Postów: 963
nie wiem co wtedy we mnie wstąpiło, że się wyspowiadałam z tego "grzechu". Tym bardziej, że nie żałuje, że współżyje z chłopakiem, a to przecież jest warunkiem przebaczenie. W każdym razie nigdy się z tego spowiadać nie będę, jeśli w ogóle pójdę do spowiedzi.

Aha i jeszcze przyznałam się księdzu, że nie chce mi się chodzić do kościoła, że nie mam takiej potrzeby itp.
A on do mnie, że powinnam w ogóle się zastanowić, czy wierzę.
Ja wierzę, tylko w Boga, a nie księdza.
Czarodziejka jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 11:33   #142
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał polka
Aha i jeszcze przyznałam się księdzu, że nie chce mi się chodzić do kościoła, że nie mam takiej potrzeby itp.
A on do mnie, że powinnam w ogóle się zastanowić, czy wierzę.
Ja wierzę, tylko w Boga, a nie księdza.
Ksiądz wiedział, co mówi. Ja swego czasu również zauważyłem, że nie odczuwam potrzeby. Szybko doszedłem do wniosku, że jestem ateistą.

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 16-10-16 at 12:49. Powód: formatowanie
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 12:01   #143
Czarodziejka
Perwers
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Postów: 963
ale ja wierzę, że Bóg isnieje, że jest ktoś kto czuwa nad nami.

Tylko nie praktykuję wiary.
Czarodziejka jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 13:18   #144
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał polka
ale ja wierzę, że Bóg isnieje, że jest ktoś kto czuwa nad nami.

Tylko nie praktykuję wiary.
To jest podejście agnostyczne.

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 16-10-16 at 12:49. Powód: formatowanie
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 14:02   #145
Czarodziejka
Perwers
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Postów: 963
aha, to dobrze wiedzieć. to wiem co to oznacza, bo kiedyś na forum ktoś wystawić teks na wiarę i właśnie wyszło w nim, że jestem agnostyczką.
Czarodziejka jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 20:25   #146
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Lilian, w tamtych czasach kobieta absolutnie nie odczuwała tego, o czym Ty teraz piszesz. Po prostu nie wyobrażała sobie innego życia.
Ojciec biegał z dzidą i uczył również syna się nią posługiwać, aby gdy dorośnie, również mógł polować dla swojej rodziny. Zasady były proste i jasne. Był porządek.

Lilian, tak, trochę nadinterpretowałaś. Napisałem, że w dzisiejszych czasach, warunkach ustrojowych oraz społecznych niemożliwe jest wrócenie do tamtej sytuacji. Chociażby dlatego, że drastycznie opóźniono wiek prokreacji. Dlatego nie mówię, że zakazałbym kobietom edukacji itp. Dziś to jest kompletnie awykonalne. To co pisałem było jedynie refleksją a nie sugestią.

Cytat:
Napisał Lilian
twoje szczescie ze to tylko sugestia...
To była tylko refleksja, nie sugestia. ;]
Cytat:
Napisał Lilian
to ze wtedy byl porzadek - czy ja wiem? a nawet teraz jest bajzel jakich malo, to co zlego w balaganie?
Ja nie cierpię bałaganu. Takie zboczenie mam.

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 16-10-16 at 12:51. Powód: formatowanie
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
Old 23-04-07, 16:17   #147
seksgalerie
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Postów: 20

Płeć: Mezczyzna
Dla mnie seks to nie jest grzech jesli uprawia sie go z osoba ktora sie kocha a nie przypadkowa z dyskoteki.
A i oczywiscie z tego sie nie spowiadam
__________________
Jeśli jeszcze nikt ci nie zwrócił uwagi, to właśnie to robię. Nie linkujemy w podpisie - e.
seksgalerie jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-07, 13:01   #148
wujcio_wodnik
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Miasto: szczecinek
Postów: 261

Płeć: Mezczyzna
generalnie nie chodzę do kościoła ,i nie uważam za słuszne spowiadanie się z czegoś przed jakimś obcym śliniącym się facetem ubranym na czarno
wujcio_wodnik jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-07, 18:48   #149
Desdemona
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Ermland
Postów: 190

Płeć: Kobieta
Nie chodzę do kościoła, nie jestem wierząca, nie spowiadam się z niczego.
Ale drażni mnie w ludziach nazywających siebie katolikami to wybiórcze traktowanie zasad Kościoła. Dla mnie (może to bezkompromisowe i chyba niedzisiejsze), jeśli jestem wyznawcą jakiejś religii - akceptuję WSZYSTKIE jej zasady i stosuję się do nich.
Desdemona jest offline   Reply With Quote
Old 03-05-07, 01:03   #150
My.Wave
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Postów: 194

Płeć: Mezczyzna
Tak, desdemono - okładasz się dynamitem i idziesz do centrum handlowego, czy autobusu zginąć w imię Allaha.. (nie wiem czy dobrze napisałem).. masz sporo racji w tym co napisałaś, ale z tymi WSZYSTKIMI zasadami kompletnie się nie zgadzam.

Kościół ma to do siebie, że sam dawno temu dopisał wiele praw, które nie wynikają z biblii, ten ich celibat itd. Kobiety o większej łechtaczce nie raz palono na stosie za to, że "były" czarownicami", oczywiście w imię Boga (to był jeden z argumentów, który potwierdzał ów fakt bycia wiedźmą, ciekawie mieli swoja drogą).

Ogólnie mogę przyznać, że z wiarą mam jakoś ostatnio problem. Ale jesli już, to w Boga wierze, nie wierze w kościół, a napewno nie do końca. I spowiedź dla mnie jest jakimś dylematem. Dla kościoła seks, prezerwatywy, tabletki anty, wogóle praktycznie cała antykoncepcja, poza naturalną jest zła.. seks przedmałżeński jest grzechem, mieszkanie ze sobą bez ślubu jest grzechem..
Jak mam się spowiadać z czegoś czego nie uważam za grzech??
Dlatego jakoś mimowolnie stronie od kościoła ostatnio, ogólnie nie kojarzy mi się on prawie wcale z jakimś wymiarem duchowym, a z instytucją, a to raczej nie o to biega..

i ten cały ojciec dyrektor i sekta emerytów.. strach się bać
My.Wave jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

Podobne wątki
temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nauczycielka i szkolna wycieczka :) Swistaq Opowiadania znalezione w Internecie 28 17-10-17 17:59
Nightswimming Astaroth Opowiadania znalezione w Internecie 41 22-05-14 14:16
Partnerzy w masturbacji Bender Opowiadania znalezione w Internecie 43 23-08-11 12:30
Seks horoskop jeske OFF-TOPIC 27 30-12-09 20:29

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:38.
   Archiwum