W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie do dziewczyn: czy brzydziłyście się facetów/seksu z nimi?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Misiunia3
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 462

    #31
    Seksu nie brzydziłam sie chyba nigdy, tak samo jak kontaktów z mężczyznami. Zawsze mnie to raczej bardzo interesowało i pociągało.

    Chcice zaczełam miewać przed orgazmem.
    Grzesznica...

    Skomentuj

    • blackangel

      #32
      Kiedyś takowe obrzydzenie miałam teraz się to zmieniło bo jestem z chłopakiem z którego kocham z wzajemnością i jestem szczęśliwa..Ale kiedyś seks=nudy,ból itd

      Skomentuj

      • emanuela
        Świntuszek
        • Mar 2009
        • 48

        #33
        Tak, jak byłam nastolatką to w ogóle nie wyobrażałam sobie uprawiania seksu, fuj...bo po co i na co?,pozniej tak do ok 18 lat nie czulam potrzeby kochania się z nimi, gdyż zdecydowanie wystarczały mi buziaki i przytulanki, no ale gdy spotkałam faceta swoich marzeń to już kochać uwielnbiam się codziennie

        Skomentuj

        • Kropla Seksu

          #34
          nie brzydzilo mnie to wogole a chcice mialam przed pierwszym razem a co do oznak lesbijstwa trudno powiedziec ...

          Skomentuj

          • psotka
            Świntuszek
            • May 2009
            • 71

            #35
            kiedys nie intersowalam sie tymi sprawami ale chcice jako takie mialam i staralam sie sama rozladowywac...
            co do obrzydzenia to nigdy nie brzydzilam sie seksu z moim chlopakiem ale jak tak czasem sobie obserwuje znajomych, kolegow itp. to wydaje mi sie ze brzydzilabym sie z nimi pojsc do lozka... niektorzy sa dla mnie jacys tacy oblesni... ale jezeli sie kogos kocha to nie powinno sie go brzydzic..

            Skomentuj

            • Nilieth

              #36
              Na pewno nie obrzydzenie, bo gdyby tak było, to nigdy by nie doszło do seksu w ogóle. Ciekawość, jakaś tam obawa owszem. No i emocje, mnóstwo emocji, szczególnie podczas tego pierwszego razu. A brzydzić można się chyba tylko wtedy, kiedy do końca nie chce się kochać z tą właśnie osobą, tak mi się bynajmniej wydaje. Choć może na skutek niedojrzałości, czy strachu też mogą pojawić się takie odczucia.

              Skomentuj

              • TRS Broskow
                Perwers
                • Dec 2005
                • 961

                #37
                Moją byłą nie interesowało męskie ciało, a penis i w związku z tym seks ją obrzydzał. Miała 22 lata i przez cały czas trwania związku nic się nie zmieniło, więc nawet nie widziała/dotykała mojego wacka .

                Skomentuj

                • Karookarolina
                  Perwers
                  • May 2009
                  • 1050

                  #38
                  Mnie seks nie brzydził, ogolnie był mi obojetny. Chcicy też nie miałam. Brzydziłam się seksu oralnego, analnego, ale minęło ;D
                  Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                  Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                  Skomentuj

                  • syrenka24
                    Banned
                    • Jun 2009
                    • 129

                    #39
                    nigdy mnie to nie brzydzilo

                    Skomentuj

                    • niunia93
                      Świętoszek
                      • Jun 2013
                      • 31

                      #40
                      Napisał outsider
                      Otóż mam takie pytanie:
                      czy brzydziłyście się seksu z mężczyzną, wyobrażałyście sobie kontakt z mężczyzną jako coś okropnego? i w jakim wieku wam to przeszło?
                      no i czy "chcice" zaczęłyście miewac dopiero po pierwszym orgaźmie czy też nie?
                      i jeszcze czy jeżeli 17-letnia dziewczyna chciałaby seksu z kobietą, a nie z facetem, czy to oznaka lesbijstwa, czy po prostu to przejdzie?
                      na poczatku troche sie brzydzilam, ale przeszlo mi po jakims czasie. w wieku ok 20 lat.zalezy od faceta i tego co go interesue w lozku.

                      Skomentuj

                      • 222222
                        Świntuszek
                        • Sep 2012
                        • 77

                        #41
                        brzydzić się? nieeeeee...raczej fascynacja. No może jakiś taki krótkotrwały czas w wieku 15 lat czy coś, chodziło o seks oralny, to mnie napawało lekkim obrzydzeniem, że jak to może być przyjemne etc no ale z czasem minęło
                        chcica zdecydowanie przed pierwszym orgazmem.
                        a 17 lat no to może ta dziewczyna po prostu może nadal szuka i nie wie jak się określić...

                        Skomentuj

                        • alice25
                          Świntuszek
                          • Jul 2013
                          • 94

                          #42
                          Zdrową dziewczynę zawsze pociąga męskie ciało, chociaż czasami młode dziewczyny mówią inaczej, ale to tak dla przekory.

                          Skomentuj

                          • Falanga JONS
                            Banned
                            • Feb 2012
                            • 1156

                            #43
                            Ciało Józefa Oleksego też Cię pociąga?

                            Skomentuj

                            Working...