W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Okres? Zachowanie dziewczyny.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Enea
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1010

    #16
    Napisał lewy_87
    a wszyscy wiedza jakie sa kobiety ktorym brak sexu....... wredne i chamskie!!!

    No to ja jestem chyba facetem bo chamska to nie jestem raczej nigdy a kiedy brakuje mi seksu to wręcz na odwrót milutka i grzeczniutka lewy_87 masz h..jową teorie wymyśl inną na przykład jak jedzenie spagetti oddziaływuje na kobiece zachowanie

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #17
      oj enea, taka prawda... po czesci. Sporo kobiet gdy jest, ze tak powiem nie ldanie "niedoruchana" wyzywa sie na innych tak jakby to byla wina calego swiata, ze ona nie moze sobie poujezdzac ;P
      A co do okresu i libido - nie stosuje sie to do kazdej, ale duza czesc ma tak, ze chciec by chciala, ale mowi co innego bo ma jakies obawy - co on pomysli, to sie obrzydzi, to bedzie wygladal jak z horroru - caly we krwi. Z wami (kobiety) niestestety nie moze byc zeby wszystko bylo jasne... A ze w tym czasie chce wam sie bardziej da sie bardzo dobrze wytlumaczyc medycznie
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • BlackPussy
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 640

        #18
        Napisał Marcin_18
        Czy okres ma wpływ na to że dziewczyna w tych cięzkich dla niej dniach zachowuje się innaczej niż zwykle?

        Czy Wy [chłopacy] też to zauważyliście??

        Wydaje mi sie, ze nawet na biologi tego ucza i na wychowaniu do zycia w rodzinie, ze kobieta ma zmienne nastroje podczas okresu wiec gratulacje za spostrzegawczosc

        Kobieta jest jak lilia
        subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

        ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

        Skomentuj

        • Adi...
          Świętoszek
          • Mar 2006
          • 25

          #19
          dziewczyny roznie reaguja na okres nie ktore sobie w pajaja ze musza byc kurde okrutne dla kazdego i wymowka to okres ale nie ktore tylko przezywaja 1 dzien i jest w pozadku....
          Życie jest takie, jakim czynia je nasze mysli...

          Skomentuj

          • patyk
            Ocieracz
            • Mar 2006
            • 172

            #20
            Black Pussy : kobieta z założenia ma zmienne nastroje
            Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

            Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

            Skomentuj

            • MyszkaZ
              Erotoman
              • Dec 2005
              • 535

              #21
              Patyk: niebo dniem z zalozenia jest niebieskie
              blondynka jest z zalozenia glupia
              kobieta lubiaca przypadkowy seks jest z zalozenia kur**

              Nie wszystko, co zakladamy, ma sie do tego jak jest naprawde. To, czy kobieta ma zmienne nastroje, zalezy od tego jaki ma charakter. Tak samo jak mezczyzna, ktory rowniez potrafi wpadac z skrajnosci w skrajnosc.
              Even though she seems so high
              He knows that she can't fly
              and when she falls out of the sky
              He'll be standing by

              Skomentuj

              • hefalumpka
                Ocieracz
                • Jan 2006
                • 146

                #22
                Dziwisz sie ze jestesmy nerwowe itp. w trakcie okresu... przeciez leci z nas jak z wodospadu krew i wszystko nas boli. (bynajmniej mnie i pare moich kumpelek.
                Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

                Skomentuj

                • Księciunio
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2005
                  • 348

                  #23
                  ja sie nie dziwie kobietom, ta nerwowosc jest w 100%usprawiedliwiona, natomiast natezenie juz nie bo do tego dochodzi takze charakter.Bo jesli laska z "załozenia" jest chamska, wredna, to podczas okresu tymbardziej bedzie
                  Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #24
                    To, przynajmniej moim zdaniem, niekoniecznie musi być naturalne. Bo gdyby było, to kobiety z różnych społeczeństw zachowywały się tak samo. A tak nie jest.
                    Gdybyśmy od urodzenia słyszały, że kobieta kilka dni przed miesiączką jest słodka, łagodna i delikatna- to większość z nas tak by się czuła.
                    Czy wiecie, że np. w krajach arabskich kobiety ciężarne zwykle nie odczuwają mdłości?
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    Working...