Stediril 30

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • małolata
    Świętoszek
    • Apr 2005
    • 4

    Tabletki Stediril 30

    blagam czy ktoras z was uzywala tego ? bo mi lekarz przepisal to ale na tio zeby wyregulowac miesiaczke i krwawienia zeby zmniejszyc.. a ja sie zastanawiam czy one sa antykoncepcyjne czy da sie z nimi wspolzyc bezpiecznie czy jedna te ktore kosztuja 10 zl bo te tyle kosztuja nie sa dobre? hmm...?
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    aff...wiesz ze jest coś takiego jak google?? Kliknij ile da ci cennych informacji...
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • mirakla
      Perwers
      • Feb 2005
      • 805

      #3
      Bender uwielbiam Cie za to :*:*za te Twoje strofowanie ludzi żeby poszukali sobie w googlachrozwala mnie to no bo taka prawda,po co zaśmiecac forum jak mozna znaleść wiele potrzebnych informacji w necie...i to zajmuje mniej czasu niz na forum
      I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        I tak jestem litosciwy i daje juz gotowe linki do google z wpisana fraza Mam nadzieje ze to nauczy ludzi jak trzeba zadawac pytania wyszukiwarce by znaleźć to co sie szuka :]
        PS. Czego ludzie nigdy nie postują jak dam link do google, a przy gotowym to jakos sie odzywaja ??
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Westa
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 14

          #5
          Nie masz się o co martwić. To, że są takie tanie nie znaczy, że nie są skuteczne. Niedawno przepisał mi je ginekolog jako środek antykoncepcyjny. Tylko bierz je codziennie o tej samej godzinie i masz 99, 9 % pewności, że nie zajdziesz w ciążę Moja koleżanka bierze te tabletki rok i nie narzeka...Nio ale wiadomo,że to nie znaczy, że dla nas będą odpowiednie.
          ...

          Skomentuj

          Working...