Stulejka...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Micho
    Świntuszek
    • Aug 2005
    • 49

    Stulejka...

    Czy można życ ze stulejką? bo ja chyba mam widząc ze zdjęć na necie i cze można uprawiac sex ze stulejką bo jak sie masturbóje to mam wytrysk i jest wszytsko OK tylko czy mozna uprwwiac sex i zyc z tym...
    Last edited by Micho; 10-08-05, 09:13.
  • STUPID ANIMAL
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 19

    #2
    STULEJKA
    występuje bardzo często i nie zawsze mężczyzna czy chłopak zdają sobie sprawę, że to jest poważny problem,
    który powinien zostać szybko usunięty

    STULEJKA
    polega na tym, że nieprawidłowy napletek zsuwa się z żołędzi członka - trudno lub wcale a nie powinno być z tym problemu
    Napletek powinien zsuwać się swobodnie odsłaniając całą żołądź i nigdzie nie ściskać lub naciągać żołędzi
    i wędzidełka czy powodować jakiekolwiek przykre odczucie.



    STULEJKA
    czyli chorobowo zmieniony nieprawidłowy napletek - może istnieć od urodzenia lub być nabytym

    z powodu przebytych licznych - i często niezauważalnych - stanów zapalnych napletka i występować w różnych postaciach:

    1.) stulejka pełna - napletek jest zaciśnięty i nie jest możliwe odsłonięcie żołędzi

    2.) stulejka niepełna "1" - napletek pozwala na częściowe odsłonięcie żołędzi

    3.) stulejka niepełna "2" - napletek pozwala na odsłonięcie żołędzi ale wyłącznie poza stanem erekcji penisa

    4.) stulejka niepełna "3" - napletek pozwala na odsłonięcie żołędzi ale podczas erekcji zaciska się w rowku zażołędnym


    STULEJKA
    może być przyczyną infekcji dróg moczowych, infekcji skórnych penisa, osłabienia potencji, niechęci do seksu,

    samogwałtu (onanizmu), nerwic, zaburzeń psychicznych i osobowościowych, nie trzymania moczu,
    moczenia nocnego, niepłodności a nawet może stać się przyczyną wystąpienia choroby nowotworowej penisa

    STULEJKA
    zmniejsza doznania seksualne podczas stosunku ponieważ skóra napletka izoluje żołądź,
    która jest najbardziej erogennym i wrażliwym miejscem penisa

    WĘDZIDEŁKO
    często stulejce towarzyszy nieprawidłowe wędzidełko, które także powinno zostać zoperowane,
    ale bywa, że można tę wadę wykryć tylko podczas zabiegu chirurgicznego stulejki.
    Czasem nieprawidłowe wędzidełko występuje samodzielnie - powodując przykre doznania, ciągniecie, nadrywanie, pieczenie
    połączone z pojawianiem się zranień, krwawień a nawet z jego zerwaniem - w konsekwencji mogą wystąpić infekcje bardzo niebezpieczne dla zdrowia i męskiej sprawności



    STULEJKA I WĘDZIDEŁKO
    Wszystkie rodzaje nieprawidłowego napletka (czyli stulejki) powinny być możliwie szybko likwidowane chirurgicznie.
    Nie ma innej skutecznej i bezpiecznej dla zdrowia metody pozbycia się stulejki.
    Także jakiekolwiek nieprawidłowości wędzidełka wymagają plastycznej chirurgicznej korekty.



    ZABIEG CHIRURGICZNEGO LECZENIA
    STULEJKI I KOREKTY WĘDZIDEŁKA
    Profesjonalnie wykonywany zabieg chirurgiczny jest bezbolesny i zaraz po nim każdy pacjent idzie do domu.

    Skomentuj

    • Falcon
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2005
      • 369

      #3
      ale przyjemnne to to nie jest wiem cos o tym brr jak se przypomne ale trzeba to zrobic bo sex z tym to nic specjalnego
      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5246

        #4
        Zajrzyj tutaj - znajdziesz tam link do strony o stulejce - nie ma, jak specjalisci

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • wtf
          Świętoszek
          • Aug 2005
          • 1

          #5
          eeeee... ja pier***e ku***, o w ku**e mam stulejke niepełną "3" no to zaje***cie napletek zsówa mi sie z żołędzia, ale jak mi stoi to dalej jush nie chce zejsc... no moze 2 cm max... ale sie wku***lem

          Skomentuj

          • master7
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2005
            • 273

            #6
            Może jakiś forumowy zapaleniec przygotuje opracowanie o stulejce.

            Moderatorzy mogliby coś takiego przykleić na stałe w tym dziale żebyśmy nie musieli o tym więcej czytać, a zainteresowani znaleźli wszystkie informacje na ten temat.
            ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

            Skomentuj

            • Jakub
              Perwers
              • Jun 2005
              • 702

              #7
              człowieku z tego co sie znajduje na forum o stulejce można napisać prace doktorancką, to jest lenistow bo niechce im sie szukać, każdy kolejny temat o tulejce powinien być zamykany odrazu, dziwie sie że pozostawiono ten, jak wcześniejsze zamykano

              Skomentuj

              • STUPID ANIMAL
                Świętoszek
                • Aug 2005
                • 19

                #8
                Ja mialem cos w podobie.......
                ale po masturbacjach mi coś tam........

                i juz jest ok

                Skomentuj

                • nobody
                  Banned
                  • Aug 2005
                  • 5

                  #9
                  Napisał wtf
                  eeeee... ja pier***e ku***, o w ku**e mam stulejke niepełną "3" no to zaje***cie napletek zsówa mi sie z żołędzia, ale jak mi stoi to dalej jush nie chce zejsc... no moze 2 cm max... ale sie wku***lem
                  to chyba wędzidełko cie blokuje dalej a nie nalepek - to chyba normalne?

                  Skomentuj

                  • Frodo
                    Świętoszek
                    • May 2005
                    • 48

                    #10
                    Napisał Micho
                    Czy można życ ze stulejką? bo ja chyba mam widząc ze zdjęć na necie i cze można uprawiac sex ze stulejką bo jak sie masturbóje to mam wytrysk i jest wszytsko OK tylko czy mozna uprwwiac sex i zyc z tym...
                    Żyć mozna ale co to za życie ...

                    Serio: do masturbacji ściąganie napletka nie jest w sumie konieczne więc można się masturbować mając stulejkę. Nie wpływa ona też na zdolność do wytrysku. Tak wię tym się nie sugeruj...
                    Inna jest sprawa ze stosunkiem. W momencie wprowadzania członka do pochwy napletek normalnie zsuwa się wskutek tarcia o ścianki pochwy (chyba, że był już ściągnięty wcześniej). Jeśli jest to niemożliwe albo bolesne (jak to ma miejsce w przypadku stulejki) to odbycie stosnku może być niemożliwe!

                    A tak w ogóle co to znaczy, że "chyba masz" stulejkę. Napisz może jakie masz konkretnie problemy to Ci się coś poradzi...

                    Skomentuj

                    • Raine
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 5246

                      #11
                      master7 - dopiero teraz doczytalem o Twojej inicjatywie. I w sumie masz racje - przyklejam zatem topik na gorze, dzieki za pomocna sugestie

                      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                      Regulamin Forum.

                      Skomentuj

                      • yogi
                        Świętoszek
                        • Oct 2005
                        • 9

                        #12
                        siemka mam 16 lat czy to aby nie za późno aby udać się do chiruga z wyminioną powyżej dolegliwością?

                        Skomentuj

                        • Jakub
                          Perwers
                          • Jun 2005
                          • 702

                          #13
                          nie nie jest zapuźno [omijam zgryźliwy komętarz tego pytania )

                          Skomentuj

                          • myszaty
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Oct 2005
                            • 224

                            #14
                            Ze stulejką żartów nie ma i każdy osobnik chcący normalnie funkcjonować, a podejrzewający schorzenie u siebie, winien się zgłosić do lekarza i więcej na forum o tym nie pisać... bo jak tak dalej pódzie to za moment kobiety zaczną skarżyć się na kształt ścianki macicy i zbyt suchą waginę podczas stosunku!!!

                            Skomentuj

                            • yogi
                              Świętoszek
                              • Oct 2005
                              • 9

                              #15
                              A jeszcze jedno a czy można się pozbyć tego jakąś inną metodą niż operacja?

                              Skomentuj

                              Working...