W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sporty wszelakie bez piłki nożnej (f1, tenis, bilard ... )

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264


    Moja teoria w temacie brzmi, że na kopaniu zna się każdy ciul, bo przecież każdy kiedyś w szkole latał za pęcherzem.
    A że, w tej dziedzinie osiągamy wyniki na poziomie mułu - trudno
    W innych specjalnościach jest trudniej.
    Bo jak opisać kurs baksztagiem, jak nie wie się, co to baksztag?
    Tak naprawdę "mi to lata" - znajdę co chcę i pisaków mam gdzieś.
    Gorzej gdy się pomyśli: jaka kasa jest corocznie wyrzucana w błoto, ku uciesze gawiedzi? Począwszy od stadionów
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • andwhatif
      Świętoszek
      • Sep 2016
      • 1

      Cześć Wiarus. Są tu tacy co wiedzą co to baksztag a nawet fordewind i co to znaczy "iść na motyla". Właśnie jutro zamierzam pouprawiać ten piękny sport.
      A kopana - żeby nie wiadomo co się stało to i tak ludzie wolą się ekscytować piłą shitową w wykonaniu naszych kopaczy niż na przykład seryjnymi sukcesami żużlowców albo naszymi koszykarzami, którzy ostatnio całkiem, całkiem.
      A sztandarowym przykładem wy********nia kasy jest nasz Stadion Śląski. Za te pieniądze to można było postawić w tym miejscu nowy stadion, halę i basen.
      "To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać"
      Stefan Kisielewski

      Skomentuj

      • Czacza83
        Ocieracz
        • Dec 2011
        • 104

        No ale jak Hołowczyc niemal 2 dekady temu zdobywał Mistrzostwo Europy, to było głośno. Były relacje, ludzie oglądali, kibicowali, kręciło się. Teraz mamy dwóch mistrzów i cisza. Smutne...
        Kationek - owszem, w Norwegii każdy biega albo jeździ na nartach. Ale też co weekend zamykają sobie jakiś kawałek drogi przez las i upalają co kto ma w garażu. Podobnie (albo bardziej) Finowie. U nas... PZM to grubi działacze, rajdy leżą i kwiczą. Cud, że udaje się z tego bagna czasem jakiś międzynarodowy talent wyłowić.
        Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          Napisał andwhatif
          ... Właśnie jutro zamierzam pouprawiać ten piękny sport. .... Stadion Śląski. Za te pieniądze to można było postawić w tym miejscu nowy stadion, halę i basen.
          O
          we wrześniu można poszaleć, zwykle fajnie wieje.
          Nowy stadion, halę i basen w jednym /sprawdzony podczas otwarcia/ zbudowano w W-wie. Fajny,
          najlepiej sprawdza się jako biura i zasłona elektrociepłowni Żerań.
          ***
          Czacza - wszędzie są tacy sami - zawód działacz.
          Kiedyś poszedłem do kumpla żebrać, o parę godzin tygodniowo hali z siatką dla chłopaków z osiedla. Płaciliśmy wynajem z firmy, trzeba było tylko określić godziny.
          Zmył mnie. Powiedział, że musi mieć zarezerwowane dla kopanej. Tyle, że oni byli za leniwi aby się męczyć zimą. Zjawiali się raz w miesiącu !!!
          0statnio edytowany przez wiarus; 23-09-16, 22:06.
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286



            Ten temat mnie niesamowicie bawi, Kowalczyk jednym zdjęciem wypunktowała Johaug a ta udaje, że się nie przejmuje. Coś mi się wydaje, że Norwegowie stoją już w głebokim gównie. Biedni i pokrzywdzeni, astma zaś to chyba ich choroba narodowa. Oby wyłapali to na co już dawno sobie zasłużyli.

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              Jest złoto w drużynie

              Liga Światowa ruszyła.

              Lecimy z Ruskimi w LŚ. Dwa zacne zespoły w akcji.
              0statnio edytowany przez sister_lu; 19-03-22, 11:26.

              Skomentuj

              • Kationek
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 749

                No to długo nie polatalismy. Szkoda...
                Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  Ruskie to nie pikniki a wybitny zespól, groźny nawet w czasie przebudowy.
                  Wybór padł niepotrzebnie na Spodek, to jednak Śląsk nijak się mający do krajowej reprezentacji.

                  Skomentuj

                  • Czacza83
                    Ocieracz
                    • Dec 2011
                    • 104

                    Ogląda ktoś 24h Le Mans? Czy ja tu taki sam jestem z benzyną w żyłach?
                    Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

                    Skomentuj

                    • Sebastiano
                      Świętoszek
                      • Jun 2017
                      • 17

                      Ja oglądam ! Ale teraz przerzuciłem na siatkę i trochę ME U21
                      Raz się żyję i raz umiera

                      Skomentuj

                      • paffcio
                        Banned
                        • Mar 2006
                        • 2286

                        Chyba wygramy z Iranem do zera. Pierwszy mecz naszej grupy o wiele bardziej emocjonujący był.

                        Skomentuj

                        • Sebastiano
                          Świętoszek
                          • Jun 2017
                          • 17

                          Mecz wygrany Hiszpania prowadzi 5:0
                          Raz się żyję i raz umiera

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            No i dostaliśmy łomot i to u siebie, finał w Brazylii nie dla nas. Może to i dobrze, drużyna cały czas w przebudowie a z tym składem nie mieliśmy szans . Zadanie więc na rok przyszły, obronić majstra w zbliżających się MŚwPŚ.

                            Skomentuj

                            • anduk
                              Koci administrator
                              • Jan 2007
                              • 3900

                              Żal było oglądać
                              If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                              Skomentuj

                              • Kationek
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 749

                                Największy cymbał wśród naszych sportowców powiedział coś mądrego.
                                Czyżby w******* jaki zebrał od Wildera i Kownackiego odblokował mu ukryte pokłady rozumu?
                                W każdym razie trzeba mu przyznać, że tym razem wykazał się klasą...


                                I druga rzecz. Oglądam sobie ostatni etap Tur de Pologne.
                                Czemu nikt ani nic tych kibicujących baranów nie oddziela od kolarzy? Machają im przed oczami flagami, niektórzy musieli się uchylać, aby w łeb nie dostać przy okazji. Zawężają i tak już wąską drogę na podjeździe, że kolarze musieli się w zasadzie gęsiego ustawić, aby pomiędzy ludźmi przejechać.
                                I najbardziej drażniące dla mnie i po reakcjach kolarzy wychodzi, że dla nich również. Biegnie taki kibic na wysokości roweru - klepie tego kolarza, próbuje go popychać, żeby ten przyspieszył... i nie zwraca uwagi na gesty kolarza, żeby tak nie robił. Kuźwa no minimum rozumu.
                                Ja wiem, że oni nie chcą nic złego, ale jakieś granice kibicowania też być powinny.
                                0statnio edytowany przez Kationek; 04-08-17, 16:15.
                                Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                                Skomentuj

                                Working...