Old 12-08-17, 14:26   #1
Onipower256
Świętoszek

Fetysz lalek Barbie
(Już kiedyś pisałem podobny temat tutaj, obyło się bez rozgłosu, dlatego próbuję ponownie.)

Bardzo podniecam się lalkami typu Barbie. Tak, tymi zabawkami. Od małego fascynowałem się nimi. Musiałem wzrastać wraz z tym, aż w końcu fascynacja przerodziła się w fetysz. Posiadam własne lalki, przy których się masturbuję. Całkiem nietypowy fetysz, jestem tego świadom, ale skoro działa, to czemu sobie odmawiać.
Gwoli wyjaśnienia, kobiety naturalne podniecają mnie również. Marzy mi się seks z wykorzystaniem lalek, byłoby to dla mnie całkowite spełnienie.

Co myślicie o tym ? Ma ktoś z Was może podobnie ? Bardzo jestem ciekawy Waszego zdania.
Onipower256 jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-17, 13:52   #2
Lauren
Świętoszek

Miasto: Kato

Nie oceniam, fetysz wydaje mi się totalnie nieszkodliwy, ale mam pytanie - jakie kobiety w takim razie są w Twoim typie, takie podobne jednak do tych lalek czy nie ma to aż takiego znaczenia? Kurde, ale bym się pobawiła lalkami. Trzymasz je ukryte? Jeśli nie - co mówisz, kiedy ktoś o nie zapyta?
Lauren jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-17, 15:10   #3
Onipower256
Świętoszek

Rzecz w tym, że preferuję kobiety naturalne. Takie "kobiety-lalki" nie pociągają mnie za bardzo. Są skryte na co dzień, ale kilka osób wie, że takie posiadam. Wytłumaczyłem, że lalki sprzedają się nieźle po kilku latach, gdy stają się mniej dostępne i dlatego je trzymam. Od tej pory nie ma tematu o nich.
Old 15-08-17, 12:50   #4
Lauren
Świętoszek

Miasto: Kato

Myślę więc, że nie powinieneś się za bardzo tym przejmować. Jak będziesz z jakąś laską i zaczniecie sobie ufać to po prostu jej o tym powiedz i jak nie będzie porojona to trochę się zaśmieje, a potem zaakceptuje i może nawet otworzy na jakieś lalkowe zabawy. Ja tam pobawiłabym się w dom :"(.
Lauren jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-17, 15:33   #5
Onipower256
Świętoszek

Jestem tego samego zdania, muszę trafić na odpowiednią osobę po prostu. Fetysz jest na tyle niszowy, że może być z tym ciężko, ale sądzę, że jest to do zrobienia w jakimś chociaż stopniu.

Ostatnio edytowany przez Onipower256; 15-08-17 at 15:41.
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania