W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masaż prostaty

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dawidkowalski87

    #31
    To ja wątpie już w ludzi, którzy sztuczne pendo odlane z mieszanki kałczuku i miękkiego pcw łudząco podobne do męskiej dzidy lubią mieć w końcowym odcinku jelita grubego i twierdzą że są w 100% hetero.Badanie ok, trzeba przejsc ale dziwne uczucie palca w dup*** zostaje. Gimbaza skończona dawno z wynikiem bardzo dobrym.Apropo...są tu gimnazjaliści badający sobie wnętrze odbytu czy to na lekcjach czy to po ale tacy wiecie 100% faceci??Długopisy potem nie zalatują dupką?bleeeeee!!

    Skomentuj

    • Margo82
      Perwers
      • Mar 2013
      • 937

      #32
      Dawid, strasznie dużo w Tobie sprzeczności. Z jednej strony zarejestrowałeś się na forum erotycznym a z drugiej negujesz wszystko co choć trochę odbiega od tradycyjnego seksu.
      Tak samo jak kilka dni temu zjechałeś jakąś laskę, że miała wielu partnerów seksualnych (co prawda nie wprost ale wyraźnie zaznaczając, że Twój wynik jest mniejszy bo Ty "znasz wartość swojego ku..sa"), a za chwilę piszesz, że przeleciałeś jakąś laskę na imprezie i nawet numeru telefonu nie zdążyłeś wziąć. To znasz tę wartość czy nie?

      Według mnie bardziej akceptowalne jest pieszczenie męskiego odbytu stałego partnera, niż bzykanie byle lachona na imprezie, tylko dlatego że dała. I z całą pewnością bezpieczniejsze.



      Poza tym to ogarnij się może z tymi zdrobnieniami. Skoro Ice wyraźnie napisał byś nie używał zdrobnień jego nicku a Ty mimo to to robisz, to okazujesz tym samym brak szacunku. A to już (niestety) bardzo dużo mówi o Tobie.
      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

      Skomentuj

      • dawidkowalski87

        #33
        Marguś bo ona była warta jego! Daj spokój nie mów że Twój facet też lubi jak go sztucznym jedziesz.Panowie co z Wami???Każdy lubi mieć nadzianą du***e na obojętnie co?Bede sobie zdrabniał co bede chciał a wg mnie erotyzm z palcowaniem męskich dup ma mało co wspólnego.Umowmy sie, takie zabiegi nie odbiegają troche od normalnego seksu tylko odbiega baaaardzo...

        Skomentuj

        • rimmingator
          Perwers
          • Apr 2009
          • 967

          #34
          Napisał dawidkowalski87
          Icberguniuniu...dawanie grzebać sobie w dup***e uważasz za mniej gejowskie niż foto pod prysznicem?czemu wogóle patrzysz na mój tyłek bleeeeeee!Są adresowane do kobiet nie do męskich gór lodowych.Powtarzam i napominam bracia, kto raz dał palca wsadzić w odbyt swój dla przyjemności swej a nie z konieczności zdrowotnej, będzie smażył sie w piekle!Kto również palcem swym penetrował odbyt swój bądź obcy, bedzie rozliczony! Opamiętajcie dup***a swe!
          Jeśli chodzi o zdrowie to wiadomo,że siła wyższa ale masz tą świadomość że trzeba.
          1. Mow do dupy to Cie osra.
          2. Z glodnym sie nie najesz, z glupim sie nie nagadasz.
          3. Nie siluj sie ze swinia bo oboje sie u*******icie w gownie,tylko ze swinia to lubi.

          Wybierzcie sobie, ktory tekst wam pasuje do "dyskusji" z tym czopem

          Wez mi uzasadnij dlaczego mam nie korzystac z czegos co sprawia mi przyjemnosc sexualna??? Smieszny typ
          0statnio edytowany przez rimmingator; 14-10-15, 14:17.

          Skomentuj

          • koneser666
            Erotoman
            • Aug 2010
            • 502

            #35
            kurna byłem ostatnio u lekarza, wsadził mi palca w dupe, chyba zostałem pedałem hahaha
            HATE ME!

            Skomentuj

            • rimmingator
              Perwers
              • Apr 2009
              • 967

              #36
              Stales sie nim idac do niego. Wiedziales na co sie decydujesz. Zmien sobie profilowke na fb na kokorowe paski cioto :-P

              Skomentuj

              • szych
                Świntuszek
                • Aug 2006
                • 75

                #37
                nie popieram zdania dawida, ale jak dobrze go zrozumialem to badanie przez lekarza to juz inna sytuacja. wiec nie przesadzajcie.

                Skomentuj

                • mirekmolenda
                  Świntuszek
                  • Dec 2014
                  • 57

                  #38
                  Dyskusja założóna przez Centurion totalnie się rozminęła z sednem sprawy. prstata dla faceta, jest jak punkt G dla babki więc warto wiedzieć gdzie jest i jak ją stymulowac.

                  Ja posługuje się wieloma odniesieniami do mojego ulubionego portalu http://blog.refform.pl/ wystarczy wpisać "prostata" a znajdziecie kilka wpisów na ten temat.

                  Centurion - dzięki za temat prostaty. Faceci się jej "boją" zwłaszcza, het*******ualni. Więcej świadomości a świat byłby piękniejszy.

                  Idę posmtymulować swoją prostatę za pomocą Nexus Revo :-)
                  -----------------
                  felching
                  fisting
                  onan

                  Skomentuj

                  • analityk
                    Ocieracz
                    • Jul 2011
                    • 188

                    #39
                    Napisał dawidkowalski87
                    Bla bla bla czytam za*******cie ze zrozumieniem i dla mnie obojetnie czy facet sam to robi czy robi to jego kobieta to trąci to ciepłem gejowego ogniska.Kropka!
                    Ciekawe jak się zachowasz gdy dostaniesz erekcji po badaniu prostaty u urologa.
                    A czeka to prawie każdego faceta gdy przekroczy 40 parę lat w obawie o możliwość wystąpienia raka.

                    Skomentuj

                    • hatry
                      Świętoszek
                      • Nov 2010
                      • 30

                      #40

                      Skomentuj

                      • niepokorna
                        Ocieracz
                        • Oct 2015
                        • 170

                        #41
                        Ale co w masażu prostaty jest ******kiego?To jakby powiedzieć, że minetkę lubią lesbijki.Masaż prostaty jest dla faceta przyjemny, jeśli kobiecie zależy na jego przyjemności to nie będzie miała nic przeciw.To tylko obawa, przed byciem "pedałem" sprawia, że tradycjonaliści zaciskają pośladki.To męskie schizy i opory...zupełnie bezsensowne.

                        Skomentuj

                        • wiarus
                          SeksMistrz
                          • Jan 2014
                          • 3264

                          #42
                          No kurdę, w końcu jakiś sensowny post niepokornej /bez hejtu/
                          Jestem tradycjonalistą i faktycznie, moja połówka wysyła mnie czasami w kosmos tą zabawą.
                          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                          James Jones - Cienka czerwona linia

                          Skomentuj

                          • niepokorna
                            Ocieracz
                            • Oct 2015
                            • 170

                            #43
                            Wiarus - ja jestem normalną kobietą, a nie hejterem.Normalną kobietą, która nie może znaleźć normalnego faceta.Nie mam ani moherka na głowie, ani strasznych kompleksów - tylko tego pecha, że wokoło facetów, którzy wolą migrenową śliczną królewnę, niż przeciętną kobietę z temperamentem.

                            Skomentuj

                            • Motywatore
                              Erotoman
                              • Jun 2006
                              • 639

                              #44
                              Napisał niepokorna
                              Wiarus - ja jestem normalną kobietą, a nie hejterem.Normalną kobietą, która nie może znaleźć normalnego faceta.Nie mam ani moherka na głowie, ani strasznych kompleksów - tylko tego pecha, że wokoło facetów, którzy wolą migrenową śliczną królewnę, niż przeciętną kobietę z temperamentem.
                              Sam nick wskazuje, że lepiej od razu uciekać

                              Z drugiej strony kobiety same też powinny przejąć trochę inicjatywy.
                              Po prostu zagadać faceta jaki wpadł im w oko.
                              W swoim życiu spotkałem trochę kobiet, którym się podobałem a nawet i więcej. Ale żadna mimo, że niektóre znałem nie była w stanie podejść i o coś zapytać itp.
                              Ok, może ja powinienem to zrobić, ale (jak wielu facetów się na to nie decydowałem).
                              Dopiero niedawno takie dziewczę, które spotykałem przy jakiś tam okolicznościach i mówiłem tylko cześć (wiem że wpadłem jej w oko), w innych już okolicznościach podeszła i zapytała się co słychać u jakiś tam znajomych.
                              Teks bez znaczenia, ale nawiązała rozmowę, miała punkt zaczepienia.
                              Ja jej nie zagadałem to ona przejawiła inicjatywę.

                              Inne tak nie potrafiły.

                              Skomentuj

                              • niepokorna
                                Ocieracz
                                • Oct 2015
                                • 170

                                #45
                                Myślisz, że mam problem z zaczepieniem faceta?Tylko widzisz, Wy lubicie jak Was zaczepiają te atrakcyjne.Jak inne to potraficie być tak przykrzy , że szok."Boże - zaczepia mnie gruba baba, ale wstyd.Co koledzy pomyślą.Jeszcze coś będzie ode mnie chciała.I jeszcze kto pomyśli, że mam z nią coś wspólnego....Niech się od .... pasztet jeden."
                                To właśnie tok myślenia przeciętnego samczyka - gdyby z niego publicznie niunia śliczna robiła łacha, dotknęłoby go to mniej niż zainteresowanie (czasem pozorne) paszteta.
                                I co gorsza z takiego podejścia się nie wyrasta.Tak nie reagują tylko nastoletni i 20 letni panowie.Ale również dojrzali 40, 5) latkowie ich zdaniem zainteresowanie takiej "niewyjściowej" pani uwłacza, a nie podnosi męskiego ego.
                                0statnio edytowany przez niepokorna; 18-10-15, 20:50.

                                Skomentuj

                                Working...