W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Anuszka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nolaan

    #76
    Żenujące nie jest pytanie w temacie. Szczytem obciachu i braku jakiegokolwiek umiaru w spamie jest sam fakt jego istnienia.

    Pomijając fakt o którym ktoś wspomniał wyżej, znaczy że samo powstanie tematu to tendencyjność jakiej świat nie widział, to Ty i tak jesteś zbyt wyrachowana i za cwana na to, żeby przejąć się wynikiem.

    Za dobrze bawi Cię bycie w centrum uwagi i sianie zamętu u ludzi, żebyś sobie to miała darować. Nie Ty jedna w tym tutaj celujesz, znam ten typ aż za dobrze.

    Znikniesz stąd dopiero kiedy ludzie zaczną Cię ignorować po całości albo póki nie znajdziesz sobie innego pastwiska.

    Nie kupuję tekstu o tym, że się zastosujesz do wyniku, chyba że będzie Ci pasował a do tego wszystko zmierza. No way.

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      #77
      Napisał Anuszka
      Podliczę.
      Kilka słów jeszcze ode mnie. Jeśli ten zupełnie bezsensowny temat traktujesz poważnie to dodaj ankietę, ludzie zagłosują (anonimowo lub nie) i wtedy będzie jasność.

      Skomentuj

      • Anuszka
        Banned
        • Sep 2011
        • 401

        #78
        Paffciu - ale w tym tkwi właśnie cała perfidia. Oczywiście, że mogłam dodać ankietę tylko, że ja chcę zmusić użytkowników do głosowania jawnego. Nie trzeba odwagi, żeby po cichu umówić się, że kogoś - jak to ładnie Nol określił - kolektywnie zignorujemy lub wygonimy mniej lub bardziej wyrafinowanymi metodami. Problem zaczyna się jeśli trzeba się pod własnym pomysłem podpisać. Skoro ja mam odwagę - żenującą ale zawsze - żeby poddać się pod publiczną debatę to czemu nie mogę oczekiwać jawnego wyrażenia zdania przez oceniających?

        Skomentuj

        • Kasica
          Ocieracz
          • Oct 2011
          • 129

          #79
          Dziwny temat , Anuszko ile Ty masz lat kobitko ?
          To jest forum a nie jakaś loża masońska .
          chcesz , zostajesz , nie chcesz ...

          Skomentuj

          • anduk
            Koci administrator
            • Jan 2007
            • 3901

            #80
            Napisał Kasica
            To jest forum a nie jakaś loża masońska .
            chcesz , zostajesz , nie chcesz ...
            Kasica rozbiła bank!

            Pod rozwagę: cóż z tego, że ktoś z nas będzie chciał usilnie zostać jak przyjdzie właściciel forum kun4 i wszystkich wy*******i bo sprzeda domenę i serwer chińskim sutenerom przed euro 2012

            Tak w ogóle to ten dział nie jest od tego i myślę, że natłuczenie 80 postów w zupełności wystarczy. Prawdę mówiąc czytając ostatnie strony nie widzę przyszłości dla tego tematu. Jak chcecie ciągnąć dalej to w temacie OT
            0statnio edytowany przez anduk; 10-03-12, 20:09.
            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

            Skomentuj

            Working...