Minetka pyt. do panów - Czy wam to tez troche przeszkadza jak dziewczyna zaczyna sie robic "mokra"?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nabram
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2015
    • 307

    Ja też nie rozumiem. Odbieram to jako nagrodę
    Oral-B Nieeeee oral cacy
    Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      Dokładnie tak!
      Jest to najlepsze potwierdzenie, że zabawa idzie we właściwym kierunku i jednocześnie prośba, o jeszcze
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • Rozkoszman25
        Świętoszek
        • May 2015
        • 32

        Uwielbiam jak jest mokra ten smak mmm

        Skomentuj

        • Hamstermeister
          Świętoszek
          • Oct 2012
          • 38

          Że przepraszam, że co niby? Że niby przeszkadza jak jest mokra...?
          Głównie dlatego je uwielbiam...
          Sarkazm - Ponieważ strzelanie do idiotów jest w dalszym ciągu zakazane.

          Skomentuj

          • kowalsky
            Świętoszek
            • Nov 2014
            • 6

            Zgadzam się z przedmówcami. Na mnie to działa "napędzająco", bo wiem że idę dobrą drogą.

            Skomentuj

            • men_anonim
              Erotoman
              • Oct 2014
              • 426

              też zgadzam się z przedmówcami, jak jest mokro to znaczy ze kobiecie się podoba i jest dla mnie największą nagrodą

              Skomentuj

              • Bel86
                Świętoszek
                • Apr 2014
                • 44

                Jasne, że to jest bardzo wyróżniające. Jak moja dziewuszka jest podniecona to jest bardzo wilgotna. Przyjemnie się patrzy jak podczas zabawy można zapewnić niebywałą rozkosz.

                Skomentuj

                • Cupidolov
                  Świętoszek
                  • May 2015
                  • 10

                  Nie bardzo rozumiem czego można się tutaj brzydzić,właśnie wręcz przeciwnie i kiedy partnerka staje się mokra powinniśmy jako faceci mieć satysfakcję z dobrze wykonanego zadania,to dla nas powód do dumy

                  Skomentuj

                  • onanista biseks
                    Świntuszek
                    • Jan 2014
                    • 58

                    Jeśli dziewczyna podczas pieszczot albo stosunku robi sie mokra, to czuję dumę i jestem szczęsliwy, że mogłem dac jej taka rozkosz....a podczas minetki smak jej soków jeszcze bardziej mnie podnieca. Nie bardzo rozumiem, jak można zadawać takie dziwne pytanie, przecież jest to najwspanialsza chwila, gdy trzymasz usta tuż przy szparce i czujesz jak jej soki spływają na twój język lub wargi a ona jęczy i podrzuca biodrami z rozkoszy, rozsmarowując swój nektar na twojej twarzy....Na pewno nie byłoby ci miło, gdyby dziewczyna czuła niechęć do twojej spermy, więc to działa w obie strony.

                    Skomentuj

                    • OlaiKrzyś
                      Świętoszek
                      • May 2015
                      • 26

                      Napisał onanista biseks
                      Na pewno nie byłoby ci miło, gdyby dziewczyna czuła niechęć do twojej spermy, więc to działa w obie strony.
                      Otóż to.

                      Już sam widok mokrej cipki jest mega podniecający, a co dopiero lizanie jej w takim stanie. Dla mnie im ich więcej, tym lepiej. Tym bardziej, że są pyszne

                      Skomentuj

                      • Marduk666
                        Ocieracz
                        • Mar 2015
                        • 191

                        U mnie warunkiem jest przede wszystkim higiena, ale nawet najczystsza cipeczka a dokładnie soczki nie ukrywajmy różnią się od siebie intensywnością zapachu, wonią (każda kobieta jest inna) i niestety nie zawsze każdą mam ochotę pieścić oralnie. Fakt pozostaje faktem, że im bardziej mokra i bardziej przeze mnie podniecona kobieta to satysfakcjonuje i podnieca również mnie.

                        Skomentuj

                        • archetyp30
                          Świętoszek
                          • Aug 2016
                          • 27

                          Napisał kowalsky
                          Zgadzam się z przedmówcami. Na mnie to działa "napędzająco", bo wiem że idę dobrą drogą.


                          Kurczę to najpiękniejszy widok na świecie kiedy myszka twojej pani az tryska sokami, a ty pijesz je z rozkoszą , dla mnie bomba , sam bym tak chciał , ponieważ uwielbiam smak i zapach cipki. A po za tym jest to wyraz jakiej dostaje rozkoszy od twoich pieszczot i największa nagroda dla faceta kiedy partnerka wygina się w pałąk pod ich wpływem

                          Skomentuj

                          • joedoe
                            Perwers
                            • Aug 2014
                            • 1272

                            Dobrze ze wiekszosc gosci wie ze 'bez wody nie ma przygody'.
                            Mniejszosc naogladala sie za duzo 'M jak M'.

                            Skomentuj

                            • lemur123
                              Świntuszek
                              • Feb 2012
                              • 85

                              Ja również zgodzę się z panami wyżej. Uwielbiam jak cipka mojej ukochanej spływa soczkami tak, że jest cała mokra. Najlepiej jak zaczną spływać w dół taką malutką strużką, którą mogę powoli zlizywać...
                              Rozmarzyłem się

                              P.s. Poprawione, dzięki Joedoe. Nie wiem jak to przeoczyłem, bo zazwyczaj sprawdzam wpisy zanim je wyślę.
                              Last edited by lemur123; 03-09-16, 08:05.

                              Skomentuj

                              • joedoe
                                Perwers
                                • Aug 2014
                                • 1272

                                Strużką.
                                Od "struga".

                                Nie az takie istotne ale rzygac mi sie chce gdy czytam "a nóż sie uda" ...

                                (Przyjme z dumą i godnoscią osobistą punkty karne jakie za moment dostane.
                                PS:
                                Sa punkty dodatnie za darmowe szkolenia z jezyka polskiego?)

                                Skomentuj

                                Working...